Sat-Integral S-1227 HD Heavy Metal

Автор sat-integral, 05 марта 2016, 15:38:42

« назад - далее »

0 Пользователи и 5 гостей просматривают эту тему.

Roomen

Спасибо! Все вышло Выкл и все работает

Володимир.

Вітаю всіх з Різдвяними святами.
Замовив собі ресивер Sat-Integral S-1227 HD Heavy Metal з роутером в комплекті.ще не отримав,чекаю.
А за той час сиджу і читаю форум.Але хочу дещо вияснити.
В описі про ресивер пише,що його треба перепрошити (яку прошивку краще взяти)
Скинути на заводські установки,а що далі,
сканувати супутники самому,чи скачати з форуму готові списки,ключі,дампи.
Та й хотілося б знати,з чого починати налаштування ресивера.
Шарою не користувався,навіть не знаю що то таке (просто цим не цікавився).
Я в цьому ще мало розбираюся,тому
Прошу зрозуміти,а не відфутболювати кудись.

topol9

Останню завантажуй!!! та дивись !!!!

Володимир.

Програму скачав.
Потрібно ще ключі на амос,сіріус і хотбірг.
де взяти,не знайшов.(або погано шукав)

VFursay

Цитата: Володимир. от 12 января 2017, 19:04:01
Програму скачав.
Потрібно ще ключі на амос,сіріус і хотбірг.
де взяти,не знайшов.(або погано шукав)

Володимир.

Дякую за ссилку.
А як подивитися,які там ключі,чи тільки завантаживши їх в ресивер.
Мій комп не відкриває формат BIN/

vlad1947

Цитата: Володимир. от 12 января 2017, 19:04:01
Програму скачав.
Потрібно ще ключі на амос,сіріус і хотбірг.
де взяти,не знайшов.(або погано шукав)
Погано шукав,або зовсiм не шукав.Не с того начинаешь свои познания в в этом ресивере.Проще стоять с протянутой рукой и писать:ДАЙТЕ!!!Подадут,но знаний не будет.На форуме есть ВСЁ!что нужно для первичных знаний.ЧИТАЙ!!!!!!!!ПО скачал,софт с ключами ТУТ есть,а каналы под себя настраивай,по потребности.а не ДЯДИНЫ......Каждый кулик своё болото хвалит, сканирует и оставляет то,что ему нужно.Не в обиду.

VFursay

#622
Цитата: Володимир. от 12 января 2017, 21:04:11
Дякую за ссилку.
А як подивитися,які там ключі,чи тільки завантаживши їх в ресивер.
Мій комп не відкриває формат BIN/
bin-це прошивка   sdx-це список каналів(дамп)   key-це ключі
завантажуєте на флешку,вставляете в ресівер і оновлюєте те что вам потрібно,всі інструкції є на сайті   :o

Володимир.

#623
Цитата: VFursay от 12 января 2017, 21:41:01
bin-це прошивка   sdx-це список каналів(дамп)   key-це ключі
завантажуєте на флешку,вставляете в ресівер і оновлюєте те что вам потрібно,всі інструкції є на сайті   :o
Дякую за розумне пояснення.
Чому я так детально все розпитую,тому що скачавши ПО останньої прошивки (2.09) з цього форуму і розархувавши його,побачив там  5 файлів.
Три файли документів,файл bin і файл  key.
А в тому архіві,що виклала пару повідомлень вище,є 3 файли,один документи,файл bin і файл  key.(тобто ті самі що і йшли з останньою прошивкою.
І ще питання,а для чого ті файли з документами,їх що теж завантажувати в ресивер.

Добавлено: 13 января 2017, 08:48:15

Цитата: vlad1947 от 12 января 2017, 21:11:25
Погано шукав,або зовсiм не шукав.Не с того начинаешь свои познания в в этом ресивере.Проще стоять с протянутой рукой и писать:ДАЙТЕ!!!Подадут,но знаний не будет.На форуме есть ВСЁ!что нужно для первичных знаний.ЧИТАЙ!!!!!!!!ПО скачал,софт с ключами ТУТ есть,а каналы под себя настраивай,по потребности.а не ДЯДИНЫ......Каждый кулик своё болото хвалит, сканирует и оставляет то,что ему нужно.Не в обиду.
А я і не ображаюся.
Цю тему я перечитав всю,і частково про прошивки.
Але прочитавши деякі повідомлення,де користувачі угробили ресивер,вирішив,що краще запитати чим наробити помилок і потім їх виправляти.
Канали буду сканувати сам.
Всім дякую за розуміння.
З наступаючим Старим Новим Роком.

טאָשיק

Цитата: Володимир. от 13 января 2017, 08:38:08
Дякую за розумне пояснення.
Чому я так детально все розпитую,тому що скачавши ПО останньої прошивки (2.09) з цього форуму і розархувавши його,побачив там  5 файлів.
Три файли документів,файл bin і файл  key.
А в тому архіві,що виклала пару повідомлень вище,є 3 файли,один документи,файл bin і файл  key.(тобто ті самі що і йшли з останньою прошивкою.
І ще питання,а для чого ті файли з документами,їх що теж завантажувати в ресивер.
Файли з документами тільки для читання на компютері.Там описують які пройшли зміни в п.з.Що видалили чи добавили в новому п.з..А також можливий додаток інструкція.

Володимир.

Цитата: טאָשיק от 13 января 2017, 08:50:42
Файли з документами тільки для читання на компютері.Там описують які пройшли зміни в п.з.Що видалили чи добавили в новому п.з..А також можливий додаток інструкція.
Дякую.

topol9

А як вам таке кiно??? Просканував сирiуса ! ;D
!

pusmeny1976

ребята подскажите почему на одном ресивере нормально работает функам а на другом зависает прошивка 1.13 а бывает пропадает.

Павел

Цитата: pusmeny1976 от 13 января 2017, 12:04:48
ребята подскажите почему на одном ресивере нормально работает функам а на другом зависает прошивка 1.13 а бывает пропадает.
1.какой уровень % Wi-Fi на ресивере
2. и не мешало бы обновить ПО
 

shrekfiona00

Здравствуйте!

Бывает такая проблема:
Зависает картинка при просмотре шаринга,каждые 5-8 минут,на 5-30 секунд!Помогает переактивация серверов,так как пишет "Кодированный канал".

Версию ПО менял,интернет отличный,сервера с шарингом тоже (на другом ресивере все норм).
А еще хотел узнать: Можно каким-то образом получить исходник прошивки,или программу с помощью которой можно редактировать прошивку (слова,буквы,картинки,цвета) ? (МОЖНО И ЗА ОТДЕЛЬНУЮ ОПЛАТУ)

Заранее спасибо!!