Жутко греется Sat-Integral S-1247

Автор Simur, 14 ноября 2016, 19:53:31

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Студент

Цитата: topol9 от 22 декабря 2016, 21:01:15
Лучше сверху вырезать отверстие, и поставить куллер !!!!!!1
Не зовсім вийде, бо USB порти не вимикаються при глибокому сні навіть, але можна в USB порт телевізора включити (думаю там вимикаються) або тюнер від електромережі вимикати. І одного отвору для кулера замало, бо кудись ще потрібно щоб повітря виходило  а там наче і щілин замало буде.
я врізав кулер в іншу модель, кулер обійшовся в 5 грн і так гарнюньо вийшло :D, як то фото покажу.

topol9

#31
Было дело я сюда радиатор поставил, на всякий пожарный !! на термоклей !! На фото ниже !! если нужно снять, то берём нитку и подрезаем !!!



weri

Цитата: טאָשיק от 22 декабря 2016, 21:46:14
я так думаю что наверное 60-70 градусов
Здесь не тема для гаданий и мистических суждений , я оперирую только фактами и физическими законами . Проц нагревается по факту ( меряно  много раз ) от 45 до 65 градусов по Цельсию. Норма до 85 градусов .

טאָשיק

Цитата: weri от 22 декабря 2016, 22:32:13
Здесь не тема для гаданий и мистических суждений , я оперирую только фактами и физическими законами . Проц нагревается по факту ( меряно  много раз ) от 45 до 65 градусов по Цельсию. Норма до 85 градусов .
А что гадать.Чего он греется до такой температуры.Какую информацию он обрабатывает.У меня на ноутбуке где 2-х ядерный проц 2.4 Ггрц и то такой температуры нет.Всего навсего 46 гр при включённом скайпе.Идёт нормальная обработка виндовса.А здесь с ваших слов норма аж 85 гр.Яйца глазуньи уже можно жарить.Ещё +10 гр и будет вода кипеть.

weri

Цитата: טאָשיק от 22 декабря 2016, 21:46:14
.Есть тюнера где из под верхней крышки через пазы выходит еле ощутимый тёплый воздух.
Из той же физики и математики мы знаем что при увеличении обьема корпуса ресивера  , распределение тепла по объему  увеличивается в геометрической прогрессии , соответственно наше ощущение нагрева уменьшится также геометрически.

Студент

#35
Цитата: טאָשיק от 22 декабря 2016, 18:17:25
Це все добре що проробили таку роботу.Приклали зусиль та розуму.А що порекомендуєте іншим власникам такої моделі ресивера робити.Як на мене то напевно на маленькій сковорідці яєчню смажити. ;D
у майбутньому купувати тюнер в якому отвори у корпусі і радіатор з ребрами видно) або просто викрутити чотирі шурупа і дві защіпки віджати зірвавши пломбу або прімінити фен, щоб ціленька залишилась - два тюнера з феном розбирав перший прогрів пломбу добре і вона відклеялась як на воді, цікаво як вона назад приклеється?))) (одна половина відклеялась і руками її не чіпати, другий не догрів і все пропало))) і зняти жовту вставку, щоб відкрите все було і потім від дітей ховати, щоб не поковирялись)

טאָשיק

Цитата: weri от 22 декабря 2016, 22:48:08
Из той же физики и математики мы знаем что при увеличении обьема корпуса ресивера  , распределение тепла по объему  увеличивается в геометрической прогрессии , соответственно наше ощущение нагрева уменьшится также геометрически.
Да не то вы глаголите.Тот рес который мало греется тоже размерами с Sat-Integral S-1247.Ето какой то недоработанный по параметрам проц.Я думаю что выйдет в свет уже другая партия етих тюнеров с другим железом и доработанным процом.Такое было с другими марками ресиверов со схожими проблемами.Вышли в свет уже с другим железом и процами.После етого всё было в норме и ничего так сильно не нагревалось.

Студент

Цитата: topol9 от 22 декабря 2016, 22:26:50
Было дело я сюда радиатор поставил, на всякий пожарный !! на термоклей !! На фото ниже !! если нужно снять, то берём нитку и подрезаем !!!
мабудь термоклей погано пристане до процесора(пластик всеж) може відпасти згодом, хоча якщо затече між ніжки контактів процесора, то триматимиться мабудь.
а ось та самоклейка зі старого радіатора, як лепучка і не сповзає новий радіатор (як 3 дні вже, може ще сповзе :))

sir.floyd

Цитата: Студент от 22 декабря 2016, 23:41:00
мабудь термоклей погано пристане до процесора(пластик всеж) може відпасти згодом, хоча якщо затече між ніжки контактів процесора, то триматимиться мабудь.
а ось та самоклейка зі старого радіатора, як лепучка і не сповзає новий радіатор (як 3 дні вже, може ще сповзе :))
термоклей густой, и с умом эти вещи делаются,а не как некоторые заливают пасту под проц на компе
Для спасибо есть отдельная кнопка :-)

Студент

А сьогодні я буду хвалити цей жутко гріючий тюнер :)
купив я тюнер GI mini увесь у отворах і радіатор на проці з ребрами, так він добряче грівся, що я йому кулер прицепив.
:o так ось він у два рази приблизно дороще і всеодно калдувати довелось, мабудь коли його плату покласти в таку коробку жовту без отворів і з таким тепловим екраном(я не можу назвати оту самоклеючу блискучу алюміньку товщиною 0.3мм - радіатором), то він би загнувся зовсім мабудь)))
Висновки:
1.купуйте і не переплачуйте
2.зніміть кришку (вставку жовту)
3.зніміть ту алюміньку погарячому (попробуйте чи ворушиться-крутиться, може з часом вона присихає намертво )
4. можна приклеяти новий радіатор який обов'зково повинен бути чорним з усіх боків, і використовуйте той самий клей- липучку(з рідного радіатора) розведений бензином.
5. кулер ставити не варто (я радий що не вийшло їх приспособити на свої жовті коробочки)))