Немає сигналу на Sat Integral Rocket S-1223HD , проблема с ресивером .

Автор zalizny, 23 января 2015, 22:59:49

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

zalizny

Немае сигнала на ресивері  Sat Integral Rocket S-1223HD , проблема з ресивером  а не с дісеком і головками  підключаю другий все робить, допоможіть хто знає. Робило все нормально в один момент перестав робити , не від прошивки а сам пособі.

upiter126

Цитата: zalizny от 23 января 2015, 22:59:49
Немае сигнала на ресивері  Sat Integral Rocket S-1223HD , проблема з ресивером  а не с дісеком і головками  підключаю другий все робить, допоможіть хто знає. Робило все нормально в один момент перестав робити , не від прошивки а сам пособі.
Перестав працювати це як.Нічого немає на екрані тв чи всеж таки є але не працюють канали.

zalizny

#2
тонер працює але шкала качесва сигналу на нулі а уровень на 46  і канали непрацюють

upiter126

Цитата: zalizny от 24 января 2015, 01:08:36
тонер працює але шкала качесва сигналу на нулі а уровень на 46  і канали непрацюють
Якщо перевірялось другими Сат-Інтегралами і все нормально то Повторно заливай п.з ресивера далі загальне скидання до заводських налаштувань і знову заливка списка каналів і ключів.Якщо не допомгло то в майстерню по ремонту.Але спочатку перевір правильність підключення лбн  перемикача портів чи все там гаразд з налаштуваннями.

zalizny

настройки  ПО все нормально проблема з тюнером, майстерні немає близько,  я хотів самомі розібратись чи проблема в БП  чи материнка полетіла

upiter126

#5
Цитата: zalizny от 24 января 2015, 02:25:02
настройки  ПО все нормально проблема з тюнером, майстерні немає близько,  я хотів самомі розібратись чи проблема в БП  чи материнка полетіла
Діло в тому що Б.П в цих ресиверах однакові.З нього виходить тільки одноіменна напруга +12 вольт і більше нічого немає.Так розрахована схема.А все остальне ділится стабілізаторами на материнській платі.Як що ресивер новий то хочеш не хочеш а відправляти по гарантії або продавцеві для вирішення цього питання прийдеться нікуди не дінешся.Ну і ресивер все таки ж не телевізор 3 УСЦТ типу Славутич чи Електрон де можна було топорними паяльніками паяти.А тут треба щоб була паяльна станція да і деталі мініатюрні.Якщо то ось дивись на цій сторінці https://technosat-ua.com/index.php?name=Our_Contacts почитай а потім пиши їм чи телефонуй а вони потім тебе направлять куди треба.А якщо вже розібрав то перевір напругу в Б.П почни з великого конденсатора(електроліт) що по первинній мережі там повінно бути десь 350 вольт постійної напруги.А далі якщо все в нормі дивись що робиться на вторинній мережі там повинно бути +12.3 чи 12.5 вольта.Якщо і там все внормі то далі вже трудніше бо схеми немає і все мініатюрне.

zalizny

провіряв на конденсаторі 280 вольть. він має 33мф 400в. а на виход БП 12.2

upiter126

Цитата: zalizny от 24 января 2015, 09:31:24
провіряв на конденсаторі 280 вольть. він має 33мф 400в. а на виход БП 12.2
Ну що в такому випадку залишається робити.Це тільки віддати тому хто продав а він вже знає куда його відправити або самому відправляти.В мене теж були проблеми з двома 1212 неро проблеми один я повернув продавцеві а той відправив в Хмельницький.Прочекав три тижні але проблему вони так і не вирішили.Тоді я вирішував її в себе на радіоринку в Києві.Відвіз майстру два ресивери 1212 неро і питання було вирішено за тиждень.Раніше в сервісі теж були проблеми з постачанням для цих ресиверів деталей.Були на форумі відгуки що на цей момент в сервісі вже все нормально і запчастини є.Так що хочеш щоб ресивер і далі працював то треба проконсультуватись з продавцем а потім вирішувать куди відправляти.

odesasha

 Та  ще перевiрте наявнicть напруги на гнездi пiдключення LNB .
Там маэ бути 13 або 18 В ,  в залежностi вiд поляризыцii , яку ресiвер даэ на LNB .

zalizny

#9
Напруга на виході для LNB 2.4 вольти . тоді яка може бути причина?  БЖ також підключав із робочого він добрий.

upiter126

Цитата: zalizny от 25 января 2015, 14:38:27
Напруга на виході для LNB 2.4 вольти . тоді яка може бути причина?  ПЖ також підключав із робочого він добрий.
В коробочці або біля неї в яку заходить антенний кабель від тарілки.Так що шукай фахівців по ремонту ресиверів.

odesasha

  В большинстве рессиверов питание LNB дает xx317 регулируемый стабилизатор на упраляющем входе которого есть пара делителей напряжения и два ключа на транзисторах , управляемых с процессора для 13 и 18 в .
  Стаб хх317 стоит на радиаторе - дает с 22 В  ток до 300 ма .
  Можете там , возле хх317 ,  посмотреть цепи и померять напруги , а вдруг  чего и  выплывет . 
  Еще - питание LNB может идти через обрывной резистор или предохранитель .

zalizny

#12
Там є регулятор напруги "GEC"я думаю що це і є, провіряв на ньому то там 0,3 вольти. а біля ного є 2 транзистори,  на тому щоближе то одна ножка показує 9,7 в друга 12,2в а третя нуль, а надругому так само але лише по 5 вольт.

odesasha

 В любом случае 22в должно быть на входе этого регулятора , а между остальными 2-мя около 1.5 . Опять таки , если там схема
питания LNB как в Глобоподобных . 

zalizny

Незнаю бо схему неможу знайти . але приблизно на такомуж місті стоїть   регулятор, він має 6 ножок Микросхема XR1151 SOT23-6