ПО Sat-Integral S-1432 HD COMBO/S-1412 HD ROCKET версии 1.13/1.67

Автор danver, 07 сентября 2022, 15:10:23

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

danver

Описание:
2022.09.07 v1.13

- Обновлен драйвер T2MI
- OpenVPN клиент
- Новый проигрыватель записей PVRPro

СКАЧАТЬ:
S-1432HD_COMBO_1.13.zip
S-1412HD_Rocket_1.67.zip

ayserg


Astra 4A, 12073 V (T2-MI): ресивер сканує тількі вісім каналів (Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Уніан). Інші канали, які там є (Новий, ТЕТ, 2+2...), не скануются...

Nikolast 27

Доброго вечора.Скньте хтось робочий список каналів із Українськими і Рус каналами для Sat integral 1432 і ключі робочі до них.

Yuriy Protas

Цитата: ayserg от 08 сентября 2022, 11:36:25
Astra 4A, 12073 V (T2-MI): ресивер сканує тількі вісім каналів (Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Уніан). Інші канали, які там є (Новий, ТЕТ, 2+2...), не скануются...
Їх там немає,очевидно.

ayserg

Як це немае...вони присутни на енигми2 ж скануе....

Yuriy Protas

Цитата: ayserg от 08 сентября 2022, 17:07:51
Як це немае...вони присутни на енигми2 ж скануе....
Я зажав питання на іншому сайті.Дадуть відповідь-відпишуся.

crazycat

Там два T2-MI потока на разных PID. Это надо автосканер сильно дорабатывать или сделать ручное сканирование с вводом T2MI PID как на энигме.

Yuriy Protas

Цитата: Yuriy Protas от 08 сентября 2022, 17:57:30
Я зажав питання на іншому сайті.Дадуть відповідь-відпишуся.
Я  так зрозумів,не доробили ПЗ стосовно.Т2МІ.Отаке мені віповіли52

Odesu

Після встановлення , даного ПО завис тюнер ну і тепер не знаю як його перепрошити. скажіть а чи можна якось через ПК то зробити?

turbostone

На форуме этот вопрос поднимался, нужно вскрывать ресивер.

Igor1964

Галимая ета последняя прошивка 1.67, после виключения из сети тюнера,слетают последние канали  в списке,и так на каждом спутнике,ничего толкового не могут зделать.

Yuriy Protas

Цитата: Igor1964 от 11 сентября 2022, 20:51:18
Галимая ета последняя прошивка 1.67, после виключения из сети тюнера,слетают последние канали  в списке,и так на каждом спутнике,ничего толкового не могут зделать.
Часом це трапляється на всіх прошивках і ресиверах.
Треба зробити список,вигрузить на флешку,скинуть рес на заводські і залить список.
Там же вновій прошивці нічогт не поміняли,добавили Т2МІ(не всі канали сканує)i PVR Pro

ayserg


Yuriy Protas

Проблема з бісс як була на попереьньому ПЗ,так і залишилась.Заливаю  софткам,все робить,при відключенні від напруги ключі злітають,встановлюється софт,який з прошичкою йде.Там і ключів три штуки,немає ключа на Ужгород.Відредактував подібний,наче робить.
Таке враження,що наші зауваження і пропозиції ніхто не читає.

Yuriy Protas

Цитата: sergijuk от 12 сентября 2022, 18:51:29
Подтверждаю. Самопроизвольно пропадают каналы не только в конце списка, а и из середины, откуда угодно.
Решение проблемы:
1. Меню_ Установка_ USB меню_ Выгрузить_ Сохранить только каналы.
2. Сделать сброс в заводские установки в режиме Только список каналов.
3. Загрузить с флешки сохранённый перед этим список.
На ПЗ 1.64. 1.67. неправильна інструкція.Я вже писав раніше на ПЗ 1.64.На заводські треба скидати «все»і заливати дамп.Інакше виходить таке
При натисканні на нуль вибиває відеопараметри,якщо зайти в інтернет-додатки через меню,один ютьюб.
Може,я щось не так роблю,але таке на обох ресиверах.