АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

gukis и 1 гость просматривают эту тему.

банан

Цитата: Pavel01 от 16 января 2024, 23:53:40
Речь об альтернативном ПО?
ну звісно !БАНАНОВА прошивка ! ))


romanish

 я попробую. всё равно у меня в гараже валяються  тюнера  1228 неисправные по части sat. там проблема с блоками питания. .поломка- нет сигнала.  ремонтировать не в моих силах. а в ремонт нести нет смысла. дорого.  попробую поэксперементировать. если что выкину на металлолом. нежалко.

arosa10

Цитата: банан от 13 января 2024, 23:36:21
                                                                                !!! УВАГА !!!
ПЗ "BANAN"- модефіковане мною і немає жодного відношеня до бренду "sat-integral", також адміністрація даного форуму немає жодного відношення до матеріалів теми альтернативного ПЗ. (то ж не морочте адмінам голову- це інтернет тут можуть послати нах..)
ПЗ універсальне для усіх ресиверів побудованих на процессорі GX6605S ! ..тестувалось (дамп) Sat-Integral1258HD.
ця прошивка дозволяє переглядати IPTV без глюків(залежить від вашого інтернету)! завантажує як МІСЦЕВИЙ так і ХМАРОВИЙ(самообновляймий) плейлисти. місцевий лист(m3U) до 300 каналів... а хмаровий лист (.XML) до 2000каналів . все інше теж працює і буде оновлюватись по інтернету.
супутникова частина (поки що тільки канали 75гр) працює, з ключами розберетесь при потребі через патч меню! Формат Т2Мі працює.. .
пульт працює .. дисплей відображає (як супутник так IPTV)- номер каналу! (загрузка (BOOT) не відображаэтся !!!)(годинник ставити нерекомендую,відбирає память) !. погода працює при потребі додам інші міста UA.
для швидкого доступу до IPTV жмем синю кнопку.
провайдери IPTV в тестовому режимі 20сек/канал.
тестуєм/описуєм  +-
прошивка через RS232! незабуваєм провсяк випадок робити бекап!

Все поки що більш-менш після прошивки але не бачить вай-фай адаптер 7601.

Добавлено: 21 января 2024, 10:25:21

Цитата: arosa10 от 21 января 2024, 10:23:21
Все поки що більш-менш після прошивки але не бачить вай-фай адаптер 7601.
І ще одне як швидко ввести ключі бісс без ковиряння в патчі, дякую.

банан

#18
Цитата: arosa10 от 21 января 2024, 10:23:21
Все поки що більш-менш після прошивки але не бачить вай-фай адаптер 7601.

Добавлено: 21 января 2024, 10:25:21
    І ще одне як швидко ввести ключі бісс без ковиряння в патчі, дякую.
повинен бачити Gi 7601, я теж таким користуюсь!,..(спробуйте оновити ту саму прошивку (вже) через юсб! (скоро вийде оновленна версія ПЗ)
по ключам - можна редагувати фвйл на пк. ..

arosa10

Цитата: банан от 21 января 2024, 12:30:59
повинен бачити Gi 7601, я теж таким користуюсь!,..(спробуйте оновити ту саму прошивку (вже) через юсб! (скоро вийде оновленна версія ПЗ)
по ключам - можна редагувати фвйл на пк. ..
Прошив тюнер вже через USB і знову той же результат вай-фай відсутній, usb lan також не працює.
До речі спроьбував прошить ключі через бутлоудер результат нульовий, хоч і процес пройшов.

Добавлено: 21 января 2024, 20:28:16

Цитата: arosa10 от 21 января 2024, 20:26:33
Прошив тюнер вже через USB і знову той же результат вай-фай відсутній, usb lan також не працює.
До речі спробував прошить ключі через бутлоудер результат нульовий, хоч і процес пройшов.

банан

Цитата: arosa10 от 21 января 2024, 20:26:33
..спроьбував прошить ключі через бутлоудер результат нульовий, хоч і процес пройшов.

Добавлено: 21 января 2024, 20:28:16

ну той файл треба редагувати (додати ключи)... для того щоб був результат ! -- це пз адаптоване більше під IPTV якщо у вас якісь негаразди з інтернетом то краще повернітся на рідне ПЗ.

arosa10

Цитата: банан от 21 января 2024, 22:40:29
ну той файл треба редагувати (додати ключи)... для того щоб був результат ! -- це пз адаптоване більше під IPTV якщо у вас якісь негаразди з інтернетом то краще повернітся на рідне ПЗ.
[/quote
У мене немає негараздів з інтернетом, проблеми  з ПЗ яке не працює ні з вай-фай адаптером ні з лан адаптером. І навіщо викладувати пустий софкам ???
Редагувать ключі в пач файлі це Садомазохізм!!!

SSK5230

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 09:31:11
Цитата: банан от 21 января 2024, 22:40:29
ну той файл треба редагувати (додати ключи)... для того щоб був результат ! -- це пз адаптоване більше під IPTV якщо у вас якісь негаразди з інтернетом то краще повернітся на рідне ПЗ.
[/quote
У мене немає негараздів з інтернетом, проблеми  з ПЗ яке не працює ні з вай-фай адаптером ні з лан адаптером. І навіщо викладувати пустий софкам ???
Редагувать ключі в пач файлі це Садомазохізм!!!
да вот так выходит хотите ключи -добавляйте сами,
Колесо придумали давно ещё до нас.
Да и для IPTV должен  быть аппарат с оперативной и внутренней памятью  в хорошем   смысле слова.
А лепить в этот ресивер в котором вообще памяти никакой и закрытая операционная система вообще нет смысла.
Для этого проще купить приставку на Андроиде.
Я считаю спутниковый тюнер должен выполнять свои прямые функции, поиск и воспроизведение спутниковых каналов.
А делать из него какую-то приставку, ну не знаю  то такое себе...

arosa10

Цитата: SSK5230 от 22 января 2024, 09:45:06
да вот так выходит хотите ключи -добавляйте сами,
Колесо придумали давно ещё до нас.
Да и для IPTV должен  быть аппарат с оперативной и внутренней памятью  в хорошем   смысле слова.
А лепить в этот ресивер в котором вообще памяти никакой и закрытая операционная система вообще нет смысла.
Для этого проще купить приставку на Андроиде.
Я считаю спутниковый тюнер должен выполнять свои прямые функции, поиск и воспроизведение спутниковых каналов.
А делать из него какую-то приставку, ну не знаю  то такое себе...
Хотів би погодитись, але ні...самі бюджетні тюнери працюють з IPTV на ура з тим же об"ємом пам"яті.
Цей тюнер перегружений безліччю абсолютно непотрібних програм.
Єдиний плюс завдяки якому я його використовував з IPTV це my link. Це було досить зручно!
А залить прошивку яка працює з якимись окремими вай-фай адаптерами, і то ще не факт..чи це правда..смисл Який???? Навіщо ця прошивка, змінити меню???

SSK5230

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 10:35:46
Хотів би погодитись, але ні...самі бюджетні тюнери працюють з IPTV на ура з тим же об"ємом пам"яті.
Цей тюнер перегружений безліччю абсолютно непотрібних програм.
Єдиний плюс завдяки якому я його використовував з IPTV це my link. Це було досить зручно!
А залить прошивку яка працює з якимись окремими вай-фай адаптерами, і то ще не факт..чи це правда..смисл Який???? Навіщо ця прошивка, змінити меню???
не пойму зачем всем нужен этот MyLink?
Я честно им никогда не пользовался, по-моему он работает только лишь когда активно подписка.
Хотя точно не скажу.
Но при всём этом можно прописать- не именно флешку загрузить, а именно прописать IPTV лист.
И каналы будут работать,.
Но смотреть крайне неудобно из-за одного момента.
Увы, епг то есть список программ каналов сюда нельзя запихнуть.
Поэтому просмотр возможен но нужно где-то знать программку на сами каналы либо ставить её на телефоне.
Поэтому как и писал выше для этого хорошо подходит приставка на Андроиде.
На неё можно и YouTube без рекламы и ещё много чего запихнуть,.
Новые прошивки возможно и будут, но поверьте, что-то нового добавить вряд ли получится у разработчиков а так рейс работает, шара работает каналы показывают.

ROMERO

Щойно прошив 1228 IPTV  працюе стабільніше аніж  в ріднім ПО цікавий дизайн STAR SAT  голоне не поновлювати ПО в цій прошивці через нет , там е така опція адже тоді  wifi 7601 та 5370  не бачить 

arosa10

Цитата: SSK5230 от 22 января 2024, 10:49:39
не пойму зачем всем нужен этот MyLink?
Я честно им никогда не пользовался, по-моему он работает только лишь когда активно подписка.
Хотя точно не скажу.
Но при всём этом можно прописать- не именно флешку загрузить, а именно прописать IPTV лист.
И каналы будут работать,.
Но смотреть крайне неудобно из-за одного момента.
Увы, епг то есть список программ каналов сюда нельзя запихнуть.
Поэтому просмотр возможен но нужно где-то знать программку на сами каналы либо ставить её на телефоне.
Поэтому как и писал выше для этого хорошо подходит приставка на Андроиде.
На неё можно и YouTube без рекламы и ещё много чего запихнуть,.
Новые прошивки возможно и будут, но поверьте, что-то нового добавить вряд ли получится у разработчиков а так рейс работает, шара работает каналы показывают.
А ти пробував прописать IPTV лист?   Спробуй потім пиши...скинув сюди Говно прописку якось Убогого тюнера і тестуєш?

Добавлено: 22 января 2024, 13:37:15

Увага колеги! Не варто пробувать даний софт навіть для інтересу!!!  Будемо чекати на нову прошивку достойну уваги!!! Я пройшов все і без результатно, повірте що досвід у цій справі у мене достатній.
                                                                                !!! УВАГА !!!
ПЗ "BANAN"- модефіковане мною і немає жодного відношеня до бренду "sat-integral", також адміністрація даного форуму немає жодного відношення до матеріалів теми альтернативного ПЗ. (то ж не морочте адмінам голову- це інтернет тут можуть послати нах..)
ПЗ універсальне для усіх ресиверів побудованих на процессорі GX6605S ! ..тестувалось (дамп) Sat-Integral1258HD.
ця прошивка дозволяє переглядати IPTV без глюків(залежить від вашого інтернету)! завантажує як МІСЦЕВИЙ так і ХМАРОВИЙ(самообновляймий) плейлисти. місцевий лист(m3U) до 300 каналів... а хмаровий лист (.XML) до 2000каналів . все інше теж працює і буде оновлюватись по інтернету.
супутникова частина (поки що тільки канали 75гр) працює, з ключами розберетесь при потребі через патч меню! Формат Т2Мі працює.. .
пульт працює .. дисплей відображає (як супутник так IPTV)- номер каналу! (загрузка (BOOT) не відображаэтся !!!)(годинник ставити нерекомендую,відбирає память) !. погода працює при потребі додам інші міста UA.
для швидкого доступу до IPTV жмем синю кнопку.
провайдери IPTV в тестовому режимі 20сек/канал.
тестуєм/описуєм  +-
прошивка через RS232! незабуваєм провсяк випадок робити бекап!
[/quote]

SSK5230

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 13:33:17
А ти пробував прописать IPTV лист?   Спробуй потім пиши...скинув сюди Говно прописку якось Убогого тюнера і тестуєш?

Добавлено: 22 января 2024, 13:37:15

Увага колеги! Не варто пробувать даний софт навіть для інтересу!!!  Будемо чекати на нову прошивку достойну уваги!!! Я пройшов все і без результатно, повірте що досвід у цій справі у мене достатній.
                                                                                !!! УВАГА !!!
ПЗ "BANAN"- модефіковане мною і немає жодного відношеня до бренду "sat-integral", також адміністрація даного форуму немає жодного відношення до матеріалів теми альтернативного ПЗ. (то ж не морочте адмінам голову- це інтернет тут можуть послати нах..)
ПЗ універсальне для усіх ресиверів побудованих на процессорі GX6605S ! ..тестувалось (дамп) Sat-Integral1258HD.
ця прошивка дозволяє переглядати IPTV без глюків(залежить від вашого інтернету)! завантажує як МІСЦЕВИЙ так і ХМАРОВИЙ(самообновляймий) плейлисти. місцевий лист(m3U) до 300 каналів... а хмаровий лист (.XML) до 2000каналів . все інше теж працює і буде оновлюватись по інтернету.
супутникова частина (поки що тільки канали 75гр) працює, з ключами розберетесь при потребі через патч меню! Формат Т2Мі працює.. .
пульт працює .. дисплей відображає (як супутник так IPTV)- номер каналу! (загрузка (BOOT) не відображаэтся !!!)(годинник ставити нерекомендую,відбирає память) !. погода працює при потребі додам інші міста UA.
для швидкого доступу до IPTV жмем синю кнопку.
провайдери IPTV в тестовому режимі 20сек/канал.
тестуєм/описуєм  +-
прошивка через RS232! незабуваєм провсяк випадок робити бекап!
вы коммент там не ошиблись, я ничего никуда никому не сбрасывал, никакой прошивки вы сначала писать научитесь вы кому пишите?

банан

#28
Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 10:35:46
Хотів би погодитись, але ні...самі бюджетні тюнери працюють з IPTV на ура з тим же об"ємом пам"яті.
Цей тюнер перегружений безліччю абсолютно непотрібних програм.
Єдиний плюс завдяки якому я його використовував з IPTV це my link. Це було досить зручно!
А залить прошивку яка працює з якимись окремими вай-фай адаптерами, і то ще не факт..чи це правда..смисл Який???? Навіщо ця прошивка, змінити меню???
таке враження що, ви щось путаєте !? засланий козачок !?
поперше : майлинк працює на 3.34..
подруге : моя прошивка теж працює ! я нікогого не прошу її заливати ! кожен вирішує сам ! непідійшло то непідійшло... це як з твею жінкою... помірав непідійшло ! .. але не варто так маніпулювати людьми ! кожен сам вирішить що для нього краще !.. я поділився прошивкою, яку налаштував для
перегляду IPTV..  у мене все чотко працює ! лист оновлюєтся сам по собі.. інтернет працює ! супутник працює .. все супер ! 

краще дейте відподь : на якому каналі (після прошивки) вмикаєтся тюнер ?

arosa10

#29
Цитата: Pavel01 от 15 января 2024, 11:12:51
Так это получается, что ресивер не перешивался. Ну или, если и перешивался, то тем же самым альтернативным ПО. Надо правильно указывать ПО которым надо прошить ресивер. Такова логика работы программы. Она шьёт тем ПО, на которое ей указали. Физически, а не мысленно. Надо разобраться как шить. Шить надо через компорт ВОССТАНОВИТЕЛЬНЫМ ПО и делать всё по инструкции.
Повна Дурня я прошивав правильним софтом і в результаті при включенні появилось альтернативне ПЗ цеглина не получилась але й повернення на рідне ПЗ не відбулось.

Добавлено: 22 января 2024, 17:03:45

Цитата: банан от 21 января 2024, 22:40:29
ну той файл треба редагувати (додати ключи)... для того щоб був результат ! -- це пз адаптоване більше під IPTV якщо у вас якісь негаразди з інтернетом то краще повернітся на рідне ПЗ.
Як повернутись??? Рідне ПЗ не лягає.

Добавлено: 22 января 2024, 17:09:01

Цитата: банан от 22 января 2024, 14:04:13
таке враження що, ви щось путаєте !? засланий козачок !?
поперше : майлинк працює на 3.34..
подруге : моя прошивка теж працює ! я нікогого не прошу її заливати ! кожен вирішує сам ! непідійшло то непідійшло... це як з твею жінкою... помірав непідійшло ! .. але не варто так маніпулювати людьми ! кожен сам вирішить що для нього краще !.. я поділився прошивкою, яку налаштував для
перегляду IPTV..  у мене все чотко працює ! лист оновлюєтся сам по собі.. інтернет працює ! супутник працює .. все супер ! 

краще дейте відподь : на якому каналі (після прошивки) вмикаєтся тюнер ?

Хто тут засланий козачок то ще питання.. чотко працює)))) і на май лінк у мене працювало 630 каналів..
а що тут? 300?  і якість зображення і переклад також ж мовою як ти пишеш, чотко і твею жінкою)))