АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Pavel01

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 17:01:34
   Повна Дурня я прошивав правильним софтом і в результаті при включенні появилось альтернативне ПЗ цеглина не получилась але й повернення на рідне ПЗ не відбулось.

Добавлено: 22 января 2024, 17:03:45
Як повернутись??? Рідне ПЗ не лягає.

Добавлено: 22 января 2024, 17:09:01

Я тебе конечно верю. Но, много лет назад была реклама - Болтать не мешки ворочать. Ростокино Лада. Всё по честному.
   Никто не видел чем ты шил, что шил и как шил. Я тебе сочувствую. Но чудес не бывает. Причина есть всегда. Плохой ресивер и кривые руки в числе этих причин.
   

arosa10

Цитата: Pavel01 от 22 января 2024, 18:23:30
Я тебе конечно верю. Но, много лет назад была реклама - Болтать не мешки ворочать. Ростокино Лада. Всё по честному.
   Никто не видел чем ты шил, что шил и как шил. Я тебе сочувствую. Но чудес не бывает. Причина есть всегда. Плохой ресивер и кривые руки в числе этих причин.

Розумнику я можу тобі відео прислать..причина є завжди в Горбатій прошивці сера банана...
Я тюнерів прошив більше ніж ти з"їв бананів.

SSK5230

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 19:37:04
Розумнику я можу тобі відео прислать..причина є завжди в Горбатій прошивці сера банана...
Я тюнерів прошив більше ніж ти з"їв бананів.
Я про это сразу писал,что прошивка не внушает доверия.
И можно просто рес потерять при этом.
Но хозяин этого чуда прошивки уверял в обратном.
Теперь имеем,то ,что имеем.

arosa10

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 13:33:17
А ти пробував прописать IPTV лист?   Спробуй потім пиши...скинув сюди Говно прописку якось Убогого тюнера і тестуєш?

Добавлено: 22 января 2024, 13:37:15

Увага колеги! Не варто пробувать даний софт навіть для інтересу!!!  Будемо чекати на нову прошивку достойну уваги!!! Я пройшов все і без результатно, повірте що досвід у цій справі у мене достатній.
                                                                                !!! УВАГА !!!
ПЗ "BANAN"- модефіковане мною і немає жодного відношеня до бренду "sat-integral", також адміністрація даного форуму немає жодного відношення до матеріалів теми альтернативного ПЗ. (то ж не морочте адмінам голову- це інтернет тут можуть послати нах..)
ПЗ універсальне для усіх ресиверів побудованих на процессорі GX6605S ! ..тестувалось (дамп) Sat-Integral1258HD.
ця прошивка дозволяє переглядати IPTV без глюків(залежить від вашого інтернету)! завантажує як МІСЦЕВИЙ так і ХМАРОВИЙ(самообновляймий) плейлисти. місцевий лист(m3U) до 300 каналів... а хмаровий лист (.XML) до 2000каналів . все інше теж працює і буде оновлюватись по інтернету.
супутникова частина (поки що тільки канали 75гр) працює, з ключами розберетесь при потребі через патч меню! Формат Т2Мі працює.. .
пульт працює .. дисплей відображає (як супутник так IPTV)- номер каналу! (загрузка (BOOT) не відображаэтся !!!)(годинник ставити нерекомендую,відбирає память) !. погода працює при потребі додам інші міста UA.
для швидкого доступу до IPTV жмем синю кнопку.
провайдери IPTV в тестовому режимі 20сек/канал.
тестуєм/описуєм  +-
прошивка через RS232! незабуваєм провсяк випадок робити бекап!
Шановний вся біда в тому що ти не знаєш що таке My link і тому активно пропонуєш лівий софт який і в ноги не годиться рідному. My link підтримує до 1000 каналів IPTV і все працює як потрібно!
Скинути клієнту список можна онлайн, і тд...ознайомся і не пропонуй прошивки які не варті того.

Pavel01

#34
Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 19:37:04
Розумнику я можу тобі відео прислать..причина є завжди в Горбатій прошивці сера банана...
Я тюнерів прошив більше ніж ти з"їв бананів.
Я не спец. Но читал спецов. На ОпенФоксе такой же процессор, как на сат-интеграле. Спецы там пишут есть Ком-порт, значит ресивер убить нельзя. То есть он восстанавливается. Не знаю насколько это справедливо, но на саийте по ОпенФоксам выкладывают прошивки от любых похожих ресиверов. Если что, можно восстановить.
   Сам работал с двумя такими фоксами, у них пульт и родной и от сат-интеграла 8 серии подходит. Не на родную прошивку. Я думаю, если поискать то найти решение твоей проблемы можно. Вплоть до выпаять флешь и перешить её.
   Не знаю есть ли в этом смысл. Если есть те, кто это могут сделать (или сам сможешь) тогда есть смысл.
   НО, тебя никто за уши не тянул перешивать ресивер. Поэтому не надо претензии предъявлять.
    Я думаю, что ресивер запорол ты сам.
    Прошил ты ресиверов много, но научится не научился. Учись, мой друг, наука сокращает нам опыты быстротекущей жизни.  Знаешь кто это выражение написал? 

Добавлено: 22 января 2024, 20:34:42

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 19:37:04
Розумнику я можу тобі відео прислать..причина є завжди в Горбатій прошивці сера банана...
Я тюнерів прошив більше ніж ти з"їв бананів.
Не, сэр Банан тут не причем. Если ты МНОГО знаешь, ты как карась на червя не клюнешь. Прочитав твои посты я понял, шо ты прахвесар, но не в той области.
   Учись, ученье свет, а таких как ты много.

банан

#35
arosa10, шановний, будьде уважні.. я ж описав весь процес прошивки на будь яке ПЗ, туди і назад без проблем софт заливаєтся..(можливо що софт для загрузки по- неправельно працює на вашому ПК (спробуйте інший софт!!!)..  ось люди відеоінструкцію навіть зробили.. (будьте уважні !! там під відео є файли) знайдіть свою помилку, і відпишітся... бо в мене є сумніви що, до того чи заливали ви мою прошивку взагалі !))

arosa10

Цитата: Pavel01 от 15 января 2024, 11:12:51
Так это получается, что ресивер не перешивался. Ну или, если и перешивался, то тем же самым альтернативным ПО. Надо правильно указывать ПО которым надо прошить ресивер. Такова логика работы программы. Она шьёт тем ПО, на которое ей указали. Физически, а не мысленно. Надо разобраться как шить. Шить надо через компорт ВОССТАНОВИТЕЛЬНЫМ ПО и делать всё по инструкции.
ТЕБЕ ПОЧИТАЄШ ТО ПРОШИВКА ЦЕ І СПРАВДІ СПРАВА БОГІВ!  і ФІЗИЧНО І РОЗУМОВО...КУДЕСНИК...
шИЄ ПРОГРАМА...САМА..))) І ФІЗИЧНО..ВАУ...АКАДЕМІК!!!

банан

 все й так ясно )).. коли клієнти сраку рвуть за неробочий безкоштовний майлінк ..за який вони платять, то шукаєш вихід як можеж..
на мому ПЗ не заробиш ! воно немає потреби в модераторах ))- лист IPTV БЕЗКОШТОВНИЙ ,сам оновлюєтся і його невимкнеш як майлінк, -щоб змусити клієнта платити..  !!! свободу попугаям !!! я вважаю що БЕЗКОШТОВНЕ ПОВИННО БУТИ- БЕЗКОШТОВНИМ .. а ті хто продає гуманітарку -повинні сидіти в тюрмі ! отакий я банан, наполовину людина. https://comments.ua/life/582445-dnk-cheloveka-banana-pohozhe-50.html
в мене неможе бути конкуренції бо я немаю прибутку з ПЗ ! але в інших може стати менше клієнтів )).. і вони будуть срати в кирницю, щоб продати вам воду з калюжі !

arosa10

#38
Цитата: SSK5230 от 22 января 2024, 19:51:48
Я про это сразу писал,что прошивка не внушает доверия.
И можно просто рес потерять при этом.
Но хозяин этого чуда прошивки уверял в обратном.
Теперь имеем,то ,что имеем.
Тоді навіщо ця прошивка і далі фігурує на вашому сайті, у вас є хоч якась репутація???Окрім назви sat_integral. І навіщо брехать про те що вона перепрошивається на рідне ПЗ?

Добавлено: 22 января 2024, 22:16:28

Цитата: Pavel01 от 22 января 2024, 20:26:48
Я не спец. Но читал спецов. На ОпенФоксе такой же процессор, как на сат-интеграле. Спецы там пишут есть Ком-порт, значит ресивер убить нельзя. То есть он восстанавливается. Не знаю насколько это справедливо, но на саийте по ОпенФоксам выкладывают прошивки от любых похожих ресиверов. Если что, можно восстановить.
   Сам работал с двумя такими фоксами, у них пульт и родной и от сат-интеграла 8 серии подходит. Не на родную прошивку. Я думаю, если поискать то найти решение твоей проблемы можно. Вплоть до выпаять флешь и перешить её.
   Не знаю есть ли в этом смысл. Если есть те, кто это могут сделать (или сам сможешь) тогда есть смысл.
   НО, тебя никто за уши не тянул перешивать ресивер. Поэтому не надо претензии предъявлять.
    Я думаю, что ресивер запорол ты сам.
    Прошил ты ресиверов много, но научится не научился. Учись, мой друг, наука сокращает нам опыты быстротекущей жизни.  Знаешь кто это выражение написал? 

Добавлено: 22 января 2024, 20:34:42
Не, сэр Банан тут не причем. Если ты МНОГО знаешь, ты как карась на червя не клюнешь. Прочитав твои посты я понял, шо ты прахвесар, но не в той области.
   Учись, ученье свет, а таких как ты много.
Мене твої Кліше не дивують, ти сам щось можеш сказать своїми словами???
Вчитель убогий!!! То що ти прафессар я впевнений...думаю що я знайду варіант як вас прославить в
інтернеті.
Цитата: банан от 22 января 2024, 21:34:10
все й так ясно )).. коли клієнти сраку рвуть за неробочий безкоштовний майлінк ..за який вони платять, то шукаєш вихід як можеж..
на мому ПЗ не заробиш ! воно немає потреби в модераторах ))- лист IPTV БЕЗКОШТОВНИЙ ,сам оновлюєтся і його невимкнеш як майлінк, -щоб змусити клієнта платити..  !!! свободу попугаям !!! я вважаю що БЕЗКОШТОВНЕ ПОВИННО БУТИ- БЕЗКОШТОВНИМ .. а ті хто продає гуманітарку -повинні сидіти в тюрмі ! отакий я банан, наполовину людина. https://comments.ua/life/582445-dnk-cheloveka-banana-pohozhe-50.html
в мене неможе бути конкуренції бо я немаю прибутку з ПЗ ! але в інших може стати менше клієнтів )).. і вони будуть срати в кирницю, щоб продати вам воду з калюжі !
Цитата: банан от 22 января 2024, 21:34:10
все й так ясно )).. коли клієнти сраку рвуть за неробочий безкоштовний майлінк ..за який вони платять, то шукаєш вихід як можеж..
на мому ПЗ не заробиш ! воно немає потреби в модераторах ))- лист IPTV БЕЗКОШТОВНИЙ ,сам оновлюєтся і його невимкнеш як майлінк, -щоб змусити клієнта платити..  !!! свободу попугаям !!! я вважаю що БЕЗКОШТОВНЕ ПОВИННО БУТИ- БЕЗКОШТОВНИМ .. а ті хто продає гуманітарку -повинні сидіти в тюрмі ! отакий я банан, наполовину людина. https://comments.ua/life/582445-dnk-cheloveka-banana-pohozhe-50.html
в мене неможе бути конкуренції бо я немаю прибутку з ПЗ ! але в інших може стати менше клієнтів )).. і вони будуть срати в кирницю, щоб продати вам воду з калюжі !
За май лінк ніхто не платить, платять за аполло, і пора вже розібратисьпро що йдеться..я користуюсь платними пакетами і не давлюсь тим безкоштовним що ти пропонуєш..і цей тюнер для цього був дуже вдалим..хоча майже всі нові бюджетні тюнери мають таку властивість..
Простіше було б написати що люди добрі хто користується май лінком прошийте тюнери софтом 3.34
і вся проблема була знята..  і я розумію твою"боротьбу" за безкоштовне кіно, але все має ціну і рано чи пізно доведеться платить.

банан

#39
 ::) аргумент  ;)
думаю якось ще заставку змінити.... зупинився на двух картинках.. синя більше подобаєтся.

arosa10

Цитата: банан от 22 января 2024, 20:57:32
arosa10, шановний, будьде уважні.. я ж описав весь процес прошивки на будь яке ПЗ, туди і назад без проблем софт заливаєтся..(можливо що софт для загрузки по- неправельно працює на вашому ПК (спробуйте інший софт!!!)..  ось люди відеоінструкцію навіть зробили.. (будьте уважні !! там під відео є файли) знайдіть свою помилку, і відпишітся... бо в мене є сумніви що, до того чи заливали ви мою прошивку взагалі !))


У мене немає сумнівів в тому що прошивка крива..і після неї можливо повернутись,,і звинувачувати мене в тому що я взагалі не прошивав її просто дитинство..Зроби відео і продемонструй це тут з твоїм ПЗ  і покажи повернення на рідне ПЗ. Я тобі виложу фото тюнера з твоїм ПЗ.

Добавлено: 23 января 2024, 12:03:11

Цитата: банан от 22 января 2024, 20:57:32
arosa10, шановний, будьде уважні.. я ж описав весь процес прошивки на будь яке ПЗ, туди і назад без проблем софт заливаєтся..(можливо що софт для загрузки по- неправельно працює на вашому ПК (спробуйте інший софт!!!)..  ось люди відеоінструкцію навіть зробили.. (будьте уважні !! там під відео є файли) знайдіть свою помилку, і відпишітся... бо в мене є сумніви що, до того чи заливали ви мою прошивку взагалі !))

Приємно що я шановний, але пане банан, перед тим якщось писати користуйтесь корекцією правопису,так буде приємніше читать, буде зрозуміло з ким маєш справу, хоч і так зрозуміло))))

Pavel01

Цитата: arosa10 от 23 января 2024, 11:57:27
У мене немає сумнівів в тому що прошивка крива..і після неї можливо повернутись,,і звинувачувати мене в тому що я взагалі не прошивав її просто дитинство..Зроби відео і продемонструй це тут з твоїм ПЗ  і покажи повернення на рідне ПЗ. Я тобі виложу фото тюнера з твоїм ПЗ.

Добавлено: 23 января 2024, 12:03:11
Приємно що я шановний, але пане банан, перед тим якщось писати користуйтесь корекцією правопису,так буде приємніше читать, буде зрозуміло з ким маєш справу, хоч і так зрозуміло))))
То есть ты уверен (то есть не маешь сумнивив) что прошивка кривая. И ты уверен, что после неё возможно вернуться? Или в чём ты уверен. Как писал А.С. Пушкин ....так он писал темно и вяло.... Произведение знаешь? Учись писать грамотно, если пытаешься учить других

somali

Цитата: Pavel01 от 23 января 2024, 16:06:50
То есть ты уверен (то есть не маешь сумнивив) что прошивка кривая. И ты уверен, что после неё возможно вернуться? Или в чём ты уверен. Как писал А.С. Пушкин ....так он писал темно и вяло.... Произведение знаешь? Учись писать грамотно, если пытаешься учить других
Ты не прошивался этой прошивкой и тебе нечего вставлять свои пять копеек.

Bonus

Цитата: arosa10 от 22 января 2024, 19:37:04
Розумнику я можу тобі відео прислать..причина є завжди в Горбатій прошивці сера банана...
Я тюнерів прошив більше ніж ти з"їв бананів.

Когда-то приходилось восстанавливать uClan B6 Full HD, а все из-за того, что прошил его прошивкой от uClan B6 LITE. Оба они на базе процессора GX6605S, но прошивки несовместимые. Восстанавливал через программу GXDownloader_boot. Для этого нашел у себя заводской переходник RS232 – MINIJACK 3.5 (кажется, от sat-integral)...но он не подошел. Поэтому, пришлось делать самодельный переходник RS232–minijack 3.5 (на базе штекера от наушников)...потому что там использовалась другая распайка.

Может стоит попробовать другой вариант кабеля (или переходника RS232–minijack 3.5) с другой распайкой...он делается за 10-15 минут.

Pavel01

Цитата: somali от 23 января 2024, 16:47:05
Ты не прошивался этой прошивкой и тебе нечего вставлять свои пять копеек.
А чё 5, я хочу 10 вставить. Читай о чем писал прошивальщик, и на какие его синтенции ответил я.