АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

банан

#45
Цитата: Bonus от 23 января 2024, 18:40:30
Когда-то приходилось восстанавливать uClan B6 Full HD, а все из-за того, что прошил его прошивкой от uClan B6 LITE. Оба они на базе процессора GX6605S, но прошивки несовместимые. Восстанавливал через программу GXDownloader_boot. Для этого нашел у себя заводской переходник RS232 – MINIJACK 3.5 (кажется, от sat-integral)...но он не подошел. Поэтому, пришлось делать самодельный переходник RS232–minijack 3.5 (на базе штекера от наушников)...потому что там использовалась другая распайка.

Может стоит попробовать другой вариант кабеля (или переходника RS232–minijack 3.5) с другой распайкой...он делается за 10-15 минут.
ти щось плутаєш хлопче ! до юкланів я немаю жодного відношення !!! хоча я теж пробував те ПЗ від USER12.. і я особисто звертався до нього,  близько місяця тому..що б спробувати те пз.. тож можу сказати що воно дійсно було неварте уваги! .. через те я й вирішив зробити своє ПЗ! тож USER12 ще може брати уроки в мене ! ))

Добавлено: 23 января 2024, 20:20:31

Цитата: arosa10 от 23 января 2024, 11:57:27
..з ким маєш справу, хоч і так зрозуміло))))
вже зплутали з кимось.
хлопче ти маєш справу з БАНАНОМ ! .. я один такий.. з приводу як я пишу - то ти нечув ше як я говорю )))

Добавлено: 23 января 2024, 20:51:28

Цитата: Pavel01 от 23 января 2024, 18:46:52
.. я хочу 10 вставить. ...
незвертайте уваги... це тролі.. чи один троль, з роздвоєням особистості ))... їм муляє от і бісятся... якщо уважно читати то ясно- що незнають про що пишуть ! жодної конкретики. -то шив то нешив, то впевнений, то реторика.. і тд.. кому треба- взяв і користуєтся без проблем !.
з іншого боку- рейтинг самі підіймають !

arosa10

Цитата: Pavel01 от 23 января 2024, 18:46:52
А чё 5, я хочу 10 вставить. Читай о чем писал прошивальщик, и на какие его синтенции ответил я.
сентенции до речі якщо ти такий грамотний. ;D ;D ;D а че??? а через плече... ;D ;D

Pavel01

Цитата: arosa10 от 24 января 2024, 12:21:58
сентенции до речі якщо ти такий грамотний. ;D ;D ;D а че??? а через плече... ;D ;D
Я в курсе. У меня очень часто в похожих словах вместо Е влазит И. Иногда я это замечаю, иногда нет.
  НО, смысла предложения эта ошибка не меняет. У тебя смысл поменялся на 360 градусов, если пользоваться наукой от тётки Бербок. У неё и год длится 560 дней. Так что мне, не министру, можно такую ошибку простить. Грамотный я на 4 (хорошо то есть) и по русскому и по украинскому языку. Документ имеется.

arosa10

Цитата: Pavel01 от 24 января 2024, 14:20:22
Я в курсе. У меня очень часто в похожих словах вместо Е влазит И. Иногда я это замечаю, иногда нет.
  НО, смысла предложения эта ошибка не меняет. У тебя смысл поменялся на 360 градусов, если пользоваться наукой от тётки Бербок. У неё и год длится 560 дней. Так что мне, не министру, можно такую ошибку простить. Грамотный я на 4 (хорошо то есть) и по русскому и по украинскому языку. Документ имеется.
Смисл не змінює але свідчить про те що ти елементарно безграмотний хоч і пробуєш піднять свою значимість кліше фразами знаменитих особистостей...Я коли бачу такі помилки зразу розумію Who is who.
Comprendes,bobo?  І не надувайся, а то лопнеш від натуги.. ;D ;D

А простіше спробуй користуватись корекцією помилок в ворді, це тобі таке побажання... ;D ;D[/size]


Добавлено: 24 января 2024, 14:56:35

Цитата: банан от 23 января 2024, 20:12:14
ти щось плутаєш хлопче ! до юкланів я немаю жодного відношення !!! хоча я теж пробував те ПЗ від USER12.. і я особисто звертався до нього,  близько місяця тому..що б спробувати те пз.. тож можу сказати що воно дійсно було неварте уваги! .. через те я й вирішив зробити своє ПЗ! тож USER12 ще може брати уроки в мене ! ))

Добавлено: 23 января 2024, 20:20:31
вже зплутали з кимось.
хлопче ти маєш справу з БАНАНОМ ! .. я один такий.. з приводу як я пишу - то ти нечув ше як я говорю )))
Уявляю як ти говориш Чотко а пишеш ти як стара безграмотна Бабця! Ворд тобі на допомогу, спробуй можливо допоможе...

Pavel01

Цитата: arosa10 от 24 января 2024, 14:53:35
Смисл не змінює але свідчить про те що ти елементарно безграмотний хоч і пробуєш піднять свою значимість кліше фразами знаменитих особистостей...Я коли бачу такі помилки зразу розумію Who is who.
Comprendes,bobo?  І не надувайся, а то лопнеш від натуги.. ;D ;D

А простіше спробуй користуватись корекцією помилок в ворді, це тобі таке побажання... ;D ;D[/size]


Добавлено: 24 января 2024, 14:56:35

Цитата: банан от 23 января 2024, 20:12:14
ти щось плутаєш хлопче ! до юкланів я немаю жодного відношення !!! хоча я теж пробував те ПЗ від USER12.. і я особисто звертався до нього,  близько місяця тому..що б спробувати те пз.. тож можу сказати що воно дійсно було неварте уваги! .. через те я й вирішив зробити своє ПЗ! тож USER12 ще може брати уроки в мене ! ))

Добавлено: 23 января 2024, 20:20:31
вже зплутали з кимось.
хлопче ти маєш справу з БАНАНОМ ! .. я один такий.. з приводу як я пишу - то ти нечув ше як я говорю )))
Уявляю як ти говориш Чотко а пишеш ти як стара безграмотна Бабця! Ворд тобі на допомогу, спробуй можливо допоможе...
Красавец!!!! Я ведь написал на какую оценку знаю языки УССР. За 58 лет с момента получения документа, я вряд ли стал грамотнее.

банан

arosa10 .. гоу хом янкі ..
незнаю що мені допоможе, але явно не твої пусті поради..та й взагалі, допомоги тут явно потребуеш ти.. для початку навчитись на цитати відповідати (треба писати за скобками))))   ;)

ceboc

#51
Добрий вечір! МИ З УКРАЇНИ!
Хлопци вы шо миряетесь пискамы давай по теме
Альтернативные прошывки работают и неплохо у меня на ресивере Sat-Integral S-1218 гроза убила выход HDMI рабатает только по тюльпанам на прошывках родного п.о. был перегруз поставил альтернативное все работает но с 9 градуса не работают частоты 12226 и 12303 не видет и не сканирует и обратно переход на родное п.о. без проблем только подобрать версию Loader сылку на алтырнативу  кидаю https://khandishnetwork.com/2021/04/26/gx6605s-hw203-software-update/
Слава Україні! Слава нації і піздець російській фередації

банан

#52
Цитата: ceboc от 24 января 2024, 18:33:07
Добрий вечір! МИ З УКРАЇНИ!
Хлопци вы шо миряетесь пискамы давай по теме
Альтернативные прошывки работают и неплохо у меня на ресивере Sat-Integral S-1218 гроза убила выход HDMI на прошывках родного п.о. был перегруз поставил альтернативное все работает но с 9 градуса не работают частоты 12226 и 12303 не видет и не сканирует и обратно переход на родное п.о. без проблем только подобрать версию Loader сылку на алтырнативу  кидаю https://khandishnetwork.com/2021/04/26/gx6605s-hw203-software-update/
Слава Україні! Слава нації і піздець російській фередації
оце вже краще...
ссилка на 203 по .. саме це забезпечення я брав за базу для свого дампа )) .. але не все так просто з платами сатінтеграла- на тих по непрацює дисплей.. скоро викладу новий дамп. спробуєте ... у вас вже з флешки все піде.

ceboc


банан

   ВИКЛАДАЮ ОНОВЛЕНИЙ ДАМП
коротка інструкція - заливаєм через RS232(якщо ще не перейшли на альтерннативне 203 пз)!
або з флешки (якщо вже користуєтесь софтом BANANа),(з флешки- просто з меню юсб клацаєм на файл(незаходячи в меню абгрейду))
після прошивки - вмикаєм ресивер- налаштовуєм інтернет - виходим з меню - жмем синю кнопку- LocalIPTV - дивимся в якому режимі червона кнопка ! там два моїх листа (хмаровий оновлюєтся сам! .. або користуйтесь своїм листом- для завантаження синя кнопка..
НЕСКИДАЙТЕ В ЗАВОДСКІ ПІСЛЯ ПРОШИВКИ, І НЕОНОВЛЮЙТЕ ОНЛАЙЙН (злитять моЇ зміни)
зміни -загальна оптимызація!

arosa10

Цитата: Pavel01 от 24 января 2024, 15:44:16
Красавец!!!! Я ведь написал на какую оценку знаю языки УССР. За 58 лет с момента получения документа, я вряд ли стал грамотнее.
Вау, а я думав що це оцінка по 12 бальній системі))) :D :D

Pavel01

Цитата: arosa10 от 24 января 2024, 19:45:27
Вау, а я думав що це оцінка по 12 бальній системі))) :D :D
Ого! Ты думать умеешь?

Войтик

А я казав що не поспішатиму викидати свій 2118 в яр. В  темі про ремонт.Так от,тюнер той на рідній прошивці як тільки починалась рухатись картинка вилітав в перезагрузку і HDMI був дохлий.І от вирішив я ще спробувати Вананову прошивку,ту що на першій сторінці.Через сом.Прошив.Включив,відсканував Астру і він працює уже десь більше півгодини.До інтернету ще поки що не підключав.

банан

Цитата: Войтик от 28 января 2024, 21:18:05
А я казав що не поспішатиму викидати свій 2118 в яр. В  темі про ремонт.Так от,тюнер той на рідній прошивці як тільки починалась рухатись картинка вилітав в перезагрузку і HDMI був дохлий.І от вирішив я ще спробувати Вананову прошивку,ту що на першій сторінці.Через сом.Прошив.Включив,відсканував Астру і він працює уже десь більше півгодини.До інтернету ще поки що не підключав.
з інтернетом взагалі все чотко буде !  ;)  понад 1000 каналів...

Войтик

#59
Цитата: банан от 28 января 2024, 21:38:51
з інтернетом взагалі все чотко буде !  ;)  понад 1000 каналів...
Дійсно  з інтернетом через вайфай стабіна робота без буферів і картинка нібито красивіше. Ютюби  норм. І Тікток   більше функціональний а не якийсь азійський чи арабський. Велике дякую вам Банан за ПЗ від себе особисто і додам що ви зламали стереотипне мислення  і пішли проти "системи"
Респект і нових досягнень.