Вопросы новичков

Автор sergijuk, 21 февраля 2020, 10:29:14

« назад - далее »

aleksid и 1 гость просматривают эту тему.

SSK5230

Цитата: Vidok от Вчера в 16:04:51Якщо у вас стоїть 9й градус проскануйте канали т2МІ пропишуться тільки не знаю чи всі пробуйте на ПО3.42 може буде краще
ставил Я недавно соседке девятой градус вроде все каналы открываются,.

korenyuk

Цитата: Vidok от Вчера в 16:04:51Якщо у вас стоїть 9й градус проскануйте канали т2МІ пропишуться тільки не знаю чи всі пробуйте на ПО3.42 може буде краще
Нажаль,9 градус не налаштований,а антена у важкодоступному місці,так би вже давно перевірив сам)

korenyuk

Цитата: korenyuk от Вчера в 16:20:28Нажаль,9 градус не налаштований,а антена у важкодоступному місці,так би вже давно перевірив сам)
Update. Підказали,що таки приймає,питання знято.

Pavel01

Цитата: korenyuk от Вчера в 17:37:21Update. Підказали,що таки приймає,питання знято.
Я сегодня посмотрел у себя, 33 канала показывают. Работают две частоты. Была прописана частота 12265, на ней сейчас нет сигнала. В таблице не смотрел частоты. Слепым поиском не пользовался. Пересканировал весь спутник (без слепого поиска), те же две частоты и остались.

romaz1985

Apollo не працює - це дуже погано, так як IPTV пам'ять зберігає 200 каналів, а плейлист має десь 900. Як в S-1228 можна зробити плейлист в список каналів супутника, тобто, щоб як включається тюнер, відповідно відразу плейлист з IPTV каналами працював і чи можливо так взагалі в даному девайсі, а якщо ні, то які ще варіанти з плейлистом можна придумати....

Vidok

#980
Цитата: romaz1985 от Сегодня в 08:19:48Apollo не працює - це дуже погано, так як IPTV пам'ять зберігає 200 каналів, а плейлист має десь 900. Як в S-1228 можна зробити плейлист в список каналів супутника, тобто, щоб як включається тюнер, відповідно відразу плейлист з IPTV каналами працював і чи можливо так взагалі в даному девайсі, а якщо ні, то які ще варіанти з плейлистом можна придумати....
Я вже писав зайдіть в гугл найдіть ссилку свого плейлиста і вручну впишіть в m3u iptv туда можна вписати 6 плейлистів і буде вам ваших 900 каналів і луче на ПО3.42 надійніше працює iptv чим на 3.40. А якщо хочете щоб одним кліком заходити в свій плейлист виставте кольорові кнопки в ПДУ.

korenyuk

Цитата: Pavel01 от Сегодня в 07:40:22Я сегодня посмотрел у себя, 33 канала показывают. Работают две частоты. Была прописана частота 12265, на ней сейчас нет сигнала. В таблице не смотрел частоты. Слепым поиском не пользовался. Пересканировал весь спутник (без слепого поиска), те же две частоты и остались.
Там 2 частоти і є зараз,а яка якість сигналу і діаметр антени у Вас? І чи 9 градус в фокусі чи мультифідом?

Pavel01

Цитата: korenyuk от Сегодня в 11:43:17Там 2 частоти і є зараз,а яка якість сигналу і діаметр антени у Вас? І чи 9 градус в фокусі чи мультифідом?
Зеркало примерно 87 см. На мотоподвесе, то есть головка в фокусе. Сат-Интеграл 1268. Сигнал не меньше 70%, скорее 80% с копейками. Да, место приема чуть южнее Харькова. От центра города километров 20.