Sat-Integral S-1227 HD Heavy Metal

Автор sat-integral, 05 марта 2016, 15:38:42

« назад - далее »

0 Пользователи и 15 гостей просматривают эту тему.

cgr

ір- прописалося! Ютюб -працює, видалив 40й, загрузив з трійки, активував зеленою. Дісконект. Пішов спати! Всіх з святом!

sat-integral

Цитата: cgr от 07 апреля 2016, 15:03:02ір- прописалося! Ютюб -працює, видалив 40й, загрузив з трійки, активував зеленою. Дісконект. Пішов спати! Всіх з святом!

Вот нажмите активировать и оставьте на каком-то канале НТВ+
Вечером глянете. Если что напишите.
 

cgr

#47
Активувалася!  :) Шара працює на моєму списку каналів злитого з тайгера х-80нд. Буду пробувати заливати і свій софткам. Хочеться бачити діскавері з сіріуса. 8)

Написав для себе фак. Гуру виправте, якщо щось не так.

1. Прошити тюнер з флешки.
2. залити список каналів. Списки каналів підходять і з тайгер Х80 нд.
3. Залити софткам.
4. Активувати при потебі емулятор "аудіо+000", але при заливці
   софткаму він активується самостійно.
5. Підключаємо інтернет і заходимо на сервери. Обираємо 40й сервер.
   Натискаємо "3" і загружаємо налаштування сервера. Після цього зеленою
   кнопкою активуємо. Все написане у сервері стане жовтим. Якщо все ОК,
   то внизу напише-"конект" і дати дії дармовщини.
6. Якщо пише - "дісконект", то виходимо з сервера, становимося на
   кодований канал і чекаємо відкриття.

Витягнув тюнера з розетки! І знову- дісконект!! Морок! У всіх так, чи лише у мене?

sat-integral

Цитата: cgr от 07 апреля 2016, 17:40:26Витягнув тюнера з розетки! І знову- дісконект!! Морок! У всіх так, чи лише у мене?

Я смотрю вам скучно. Зачем вы вообще ходите в настройки сервера? Забудьте туда вообще дорогу.
Вам несколько раз выше писали, прошиваетесь, ничего активировать не нужно, а вас всё тянет кнопки понажимать.
Активировали сервер и туда больше ни-ни.

Только что вытянул ресивер из розетки. В ресивере рекомендованный wi-fi (не такой как у вас рекомендованный непонятно кем и для чего)
Ресивер загрузился и сразу показывает канал.
Если не верите, могу вам видео снять.
Ресивер справляется со своей задачей, не мешайте ему.  ;)
 

cgr

Хто таке написав, що я туди від нічого робити поліз? Вимкнув з розетки. Після розетки, а не прошивки шара заглохла. Зайшов і подивився. На всіх інших тюнерах лажу, у тому числі і з джі-шарою, і все ОК. А тут раптом не можна зайти і подивитися. Можливо і адаптер винен. Буде рекомендований, то подивимося.

RKT12005

#50
Действительно по шаре активация (3 месяца)не проходит,непонятки какие-то,вчера 2 часа мучался ,но активация не наступила.Оставил на ночь,сегодня проверю.Подозрение что некоторые серийники не внесены в список активации на серверах,понаблюдаю,что будет дальше.Проверка по ссылке https://funcam.s-forums.org/ серийного номера (160118019322)активации не показала,при этом ютуб и новости работают отлично.

cgr

Полюбе, якийсь трабл з цією шарою існує! Ніч простояв тюнер на кодованому каналі, після вимкнення з розетки, результат- квадрат малевіча!

weri

https://funcam.mine.nu/index.php для проверки и продления можете этим ресурсом пользоватся

Павел

сегодня активация ресивера    Sat-Integral S-1227 HD Heavy Metal  по Funcam прошла успешно. :)

160ххххххххх634:
funcam valid period is 2016-04-08 00:00:00 -- 2016-07-08 00:00:00
 

RKT12005

 Наконец то активировался и мой номер,просьба к модераторам  добавить в шапку инструкцию по активации шары(главное нажать сразу третью кнопку,а потом активация,в противном случае активация не происходит)

cgr

Нині (щойно) увімкнув тюнер і все запрацювало само-собою. Буду спостерігати за роботою.Дякую всім за допомогу!

Otto Kreer

Цитата: cgr от 08 апреля 2016, 13:26:10
Нині (щойно) увімкнув тюнер і все запрацювало само-собою.
Та куди ж він дінеться, ти просто його замордував )))

cgr

Нє! Ну, звичайно, можно всі трабли списати на криві руки користувача. Я тут не спорю. Але халва і є халва. Я без прєтєнзій!))))

RKT12005

А почему без претензий?Заявлено 3 месяца,значит должно работать,почемуто тигр х-80hd пашет без проблем,а сатинтеграл 1227 с проблемами.Главное то ,что и претензии предьявить некому.Вчера с трудом заработал,но не на долго,к вечеру уже не работала шара.Продолжаю тестировать дальше.

cgr

У мене з ранку працює ідеально і краще тайгера 4100нд, де шара відвалюється частенько. Дійсно на тайгерах х80нд G-шара працює найкраще.