Загрузчик для восстановления ПО ресиверов GX6605/C/S Sat-Integral

Автор romik, 29 ноября 2017, 12:14:15

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Cossack

Не запускається GXDownloader. Операційна система Windows 11. Що це може бути?

gera600

Доброго времени суток.Пробую восстановить 1218 через USB.Папку files создал ПО переименовал.Кнопку Power на пульте нажал и включил ресивер.На экране телевизора появилась надпись "initializing USB disk....".Что это означает,если это идёт восстановление,то сколько времени это может занять? Заранее благодарю за ответ.

stepan4


Begimot


Fairchild

Привіт. Після невдалої прошивки з флешки тюнер S-1228HD припинив показувати на телевізор, але індикація самого тюнера показує boot та потім номера каналів. Вирішив відновити за допомогою даного ПЗ. Є два компи робочих з робочими COM-портами для прошивки, порти перевірив в диспетчері устаткування, призначив швидкість 115200, як було зазначено. Зробив кабеля за схемою 2-3, 3-2, 5-5, підключив, налаштував програму прошивки згідно з інструкцією. Тисну "Старт", вмикаю тюнер - в результаті нічого, очікує на тюнер і не прошиває нічого. На обидвах компах, і на обидвах повноцінні СОМ-порти на материнках робочі. Але процес прошивки не йде. Що робити далі, незрозуміло

банан

#65
Цитата: Fairchild от 06 января 2024, 15:18:30
Привіт. ... Що робити далі..
зроби кабель 2-2 ,3-3, 5-5

а втебе на скріні взагалі по інтернету налаштовано )))) треба вибрати чіп правельно

Fairchild

Цитата: банан от 06 января 2024, 15:41:45а втебе на скріні взагалі по інтернету налаштовано )))) треба вибрати чіп правельно
Все вибрано правильно, я скачав звідси версію 1.005 - в Mode вибрано serialdown - тобто СОМ-порт, коли ти його обираєш, поля з айпішниками не зникають. В мене програма виглядає інакше ніж в тебе на скрінах. І подивися на мій скрін уважно - в нижньому полі написано що активовано СОМ-порт 1

банан

Цитата: Fairchild от 06 января 2024, 17:00:23
Все вибрано правильно, я скачав звідси версію 1.005 - в Mode вибрано serialdown - тобто СОМ-порт, коли ти його обираєш, поля з айпішниками не зникають. В мене програма виглядає інакше ніж в тебе на скрінах. І подивися на мій скрін уважно - в нижньому полі написано що активовано СОМ-порт 1
ну а процессор невибрав...

Fairchild

Цитата: банан от 06 января 2024, 18:56:28
ну а процессор невибрав...
в мануалі і на відео сказано шо треба вибирати 'other' або 'extern' для відновлення тюнера s-1228hd. А є інша, старіша версія утиліти? В мене 1.005, а яка в тебе, друже?

банан


Fairchild

Цитата: банан от 06 января 2024, 19:06:00
попробуй оце..
О, це така як в тебе на скріні і на відео!!! Дякую, спробую!

банан

ну коли навчишся відновлювати .. то рекомендую спробувати залити софт іншого бренду.