Неисправности, ремонт, сервис(гарантийный и послег.) S-1227HD/S-1237HD/S-1247HD

Автор sat-integral, 23 августа 2016, 22:15:10

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

vviktorgygo

Для начала визуально осмотрите антенну (все ли там в порядке),выставьте настройки дисека.Если не уверены в тюнерах,попробуйте подключить тюнер другой модели.Определитесь какие спутники не работают.Возможно дисек накрылся,головки.Заболевшие тюнера проверьте на другой антенне(может они рабочие,методом тыка ищем причину).

Vita_liy

Доброго всім вечора.Виникла проблема з S-1247 такого штибу, wi-fi адаптер він визначає,бачить його,але спроби під'єднатися до мережі безуспішні.Пробував вирішувати проблему змінами свистків та перепрошивкою крайньої версії ПЗ 3.00,але ніц не вийшло.До цього все працювало без нарікань.Можливо хтось стикався з такою проблемою то буду вдячний за пораду.
Per aspera ad astra.

slavzuk

Цитата: Vita_liy от Вчера в 20:39:51Доброго всім вечора.Виникла проблема з S-1247 такого штибу, wi-fi адаптер він визначає,бачить його,але спроби під'єднатися до мережі безуспішні.Пробував вирішувати проблему змінами свистків та перепрошивкою крайньої версії ПЗ 3.00,але ніц не вийшло.До цього все працювало без нарікань.Можливо хтось стикався з такою проблемою то буду вдячний за пораду.
у меня была такая проблема со свитками вай фай  на 1412 и тигер-сомбо,прошил роутер нормальной прошивкой все заработало,
а потом чтобы исключить в дальнейшем такие проблемы на тигер поставил адаптер юсб на лан и все подключил кабелем 1412 тоже

Vidok

Цитата: Vita_liy от Вчера в 20:39:51Доброго всім вечора.Виникла проблема з S-1247 такого штибу, wi-fi адаптер він визначає,бачить його,але спроби під'єднатися до мережі безуспішні.Пробував вирішувати проблему змінами свистків та перепрошивкою крайньої версії ПЗ 3.00,але ніц не вийшло.До цього все працювало без нарікань.Можливо хтось стикався з такою проблемою то буду вдячний за пораду.
Може бути проблема з usb гніздом тюнера поганий контакт,пилюка в гнізді тощо.

vviktorgygo

Если 2 гнезда в тюнере то лепить в передний  задний .Гонять днс активировать ,деактивировать сервера .Брать пульт в руки и работать.Короче все в ваших руках ,сброс в заводские и тд и тп .

vviktorgygo

Неси к соседу, свату, брату,соседке и там пробуй подвязать.

Vita_liy

Цитата: Vita_liy от Вчера в 20:39:51Доброго всім вечора.Виникла проблема з S-1247 такого штибу, wi-fi адаптер він визначає,бачить його,але спроби під'єднатися до мережі безуспішні.Пробував вирішувати проблему змінами свистків та перепрошивкою крайньої версії ПЗ 3.00,але ніц не вийшло.До цього все працювало без нарікань.Можливо хтось стикався з такою проблемою то буду вдячний за пораду.
Дякую всім за реакцію та поради....хух-вилікував.Що робив....Ще раз прошив крайнім ПЗ та скинув на заводські налаштування,потім активував патч меню,увів ключі.... тощо.Порада,перед тим як прошивати,зберігайте власні налаштування каналів та ключі аби знову їх не вводити повторно.Як це робити - на форумі сказано неодноразово.
Per aspera ad astra.