Sat-Integral S-1228 HD Heavy Metal

Автор sat-integral, 03 апреля 2017, 14:38:30

« назад - далее »

0 Пользователи и 6 гостей просматривают эту тему.

urij66

Цитата: bilich от 11 ноября 2019, 13:43:36
День добрий, АПОЛЛО грузиться довго, навіть буває не включається зовсім, пише чекайте, в чому причина?
Якщо у вас тюнеру більше місяця і там нема листів My link, то заходити туди не варто.Це просто замануха на місяць, яка і нафіг не потрібна.Як ті фастунішки, вліплять непотріб, а потім скаржаться, що на інше не вистачає памяті.
Любіть один одного і все буде добре.

bilich

Цитата: SSK5230 от 11 ноября 2019, 13:54:06
Писали,что работает месяц,а потом как платно...Не могу проверить...
Так а я не понял, а как тогда попасть в мой линг?
И форумчане сказали "Пришел тот которого мы ждали"

sergijuk

Цитата: SSK5230 от 11 ноября 2019, 13:54:06
Писали,что работает месяц,а потом как платно...Не могу проверить...
Проверить можете, на сайте там где проверяется срок подписки Funсаm. Во второй строчке пишет: "iptv valid period is", вот это и есть срок действия Аpollo.
Для спасибо есть специальная кнопочка.

urij66

Цитата: bilich от 11 ноября 2019, 14:48:20
Так а я не понял, а как тогда попасть в мой линг?
У мене 1311, щойно перевірив.Натискаю на аполло і в мене відразу відкриває му лінк.Якщо у вас ні, то джостіком перейдіть в ліво, там де зменшує звук.І там виберете му лінк.Я думаю наступного разу, у вас зразу стане на нього.Пробуйте.
Любіть один одного і все буде добре.

bilich

Ранок добрий, підкажіть з флешки через тюнер відео  дивитись, який формат  чи що потрібно?
И форумчане сказали "Пришел тот которого мы ждали"

vviktorgygo


bilich

#636
Цитата: vviktorgygo от 13 ноября 2019, 08:55:38
Формат   MKV.
А как перегнать в этот формат? Разобрался.
И форумчане сказали "Пришел тот которого мы ждали"

vovashka08

как вставить правильно Ссылка на автообновляемый плейлист, прописываю в м3u iptv ссылку, загороется на пол секунды надпись "подождите загрузка" и все ?
прош.2,90

urij66

Цитата: vovashka08 от 18 января 2020, 21:05:22
как вставить правильно Ссылка на автообновляемый плейлист, прописываю в м3u iptv ссылку, загороется на пол секунды надпись "подождите загрузка" и все ?
прош.2,90
В першій строчці пишеться назва, будь яка.В другій сам адрес листа.Можливо не проходить https, видаліть s. І тільки листи m3u без 8.
Любіть один одного і все буде добре.

vampo

Цитата: urij66 от 19 января 2020, 06:27:26
В першій строчці пишеться назва, будь яка.В другій сам адрес листа.Можливо не проходить https, видаліть s. І тільки листи m3u без 8.
А ще додатково (можливо) знадобиться скоротити посилання на плейлист. Сервісів по скороченню посилань в інтернеті повно.Наприклад, https://uay.me
(= 4W,5E,9E
(= 36E

lncuk

А можно как то настроить что бы при включении sat-integral s-1228 hd открывалось iptv с моим плейлистом телеканалов?
Прошивка версии 2.92 (последняя)
А то только научился открывать iptv с синей кнопки, а там нет моего плейлиста, который я добавил с флешки. 

urij66

Цитата: lncuk от 31 января 2020, 20:00:15
А можно как то настроить что бы при включении sat-integral s-1228 hd открывалось iptv с моим плейлистом телеканалов?
Прошивка версии 2.92 (последняя)
А то только научился открывать iptv с синей кнопки, а там нет моего плейлиста, который я добавил с флешки.
Натискаємо 0 і вибираємо те, що вам потрібно, без заморочок.
Любіть один одного і все буде добре.

artur88

Всім привіт
Чи є можливість активувати funcam  ?
Ресівер з'єднаний wi fi адаптером, ір ситуація - підключено, свій список іptv працює, а funcam ні в яку ?
audio 000, audio 111 нічого не допомагає ? список каналів взятий з останнього ПО. 2.92

sergijuk

Цитата: artur88 от 31 января 2020, 22:35:35
Чи є можливість активувати funcam  ?
Покажите фото 15-го сервера.
Для спасибо есть специальная кнопочка.

artur88