Sat-Integral S-1228 HD Heavy Metal

Автор sat-integral, 03 апреля 2017, 14:38:30

« назад - далее »

0 Пользователи и 6 гостей просматривают эту тему.

limteam

Цитата: טאָשיק от 22 августа 2017, 19:41:10
Да пішов ти до Марійки в трещину закрий за собою великі Марійкині ворота.Да й дивись там свій мультістрим.Був я в Латвії був в Естонії бачив що вони дивлятся.Тарілок по місту не видно.
В ігнор, паскуда дика

duman

Шановний טאָשיק, Ваш підхід до вимог перегляду сат каналів в корні не правильний. Скажем для западу України.де складні умови прийому ефірних каналів із-за гористого рельєфу і виручає сат-тв раз,а по друге тут в більшості сільське населення без інтернету і грошей на інтернет-шари. Також більшість цього  населення хоче дивитись Українські канали ,не дивлячись на їх заполітизованість,а  НТВ+ кисельно-соловйове  має там де і Путіна ..як і Ваше недавнє  відношення до триколору .

טאָשיק

#197
Цитата: duman от 22 августа 2017, 20:21:43
Шановний טאָשיק, Ваш підхід до вимог перегляду сат каналів в корні не правильний. Скажем для западу України.де складні умови прийому ефірних каналів із-за гористого рельєфу і виручає сат-тв раз,а по друге тут в більшості сільське населення без інтернету і грошей на інтернет-шари. Також більшість цього  населення хоче дивитись Українські канали ,не дивлячись на їх заполітизованість,а  НТВ+ кисельно-соловйове  має там де і Путіна ..як і Ваше недавнє  відношення до триколору .
Хай не бреше цей limteam  чортів Іспанець.Я вже давно зрозумів що він з Західної України.Він модератору Павлу не зміг нормально відповісти.Така їхня манера поведінки.Ваші вимоги я надіюсь задовільнив.А чого там хто і кого дивится то це особиста срава кожного.Кисельова та Путіна я не двивлюсь.В основному Ретро фільми ще радянських часів.А дивитись та слухати їхні Моцне ТВ та Коломийки мені ні в тин ні в ворота.Бо я там не родився і не виріс а також не вихованний в їхній культурі.

Добавлено: 22 августа 2017, 23:30:36

Цитата: limteam от 22 августа 2017, 19:44:09
В ігнор, паскуда дика
Ого-о.Прямо таки вилитий Іоан Грозний.Мабуть потрібно Жоржа Милославського просити рявкнути так би мовити повчити етиці і естетиці спілкування між людьми.

limteam

#198
Цитата: טאָשיק от 22 августа 2017, 21:54:52
Хай не бреше цей limteam  чортів Іспанець.Я вже давно зрозумів що він з Західної України.Він модератору Павлу не зміг нормально відповісти.Така їхня манера поведінки.Ваші вимоги я надіюсь задовільнив.А чого там хто і кого дивится то це особиста срава кожного.Кисельова та Путіна я не двивлюсь.В основному Ретро фільми ще радянських часів.А дивитись та слухати їхні Моцне ТВ та Коломийки мені ні в тин ні в ворота.Бо я там не родився і не виріс а також не вихованний в їхній культурі.

Добавлено: 22 августа 2017, 23:30:36
Ого-о.Прямо таки вилитий Іоан Грозний.Мабуть потрібно Жоржа Милославського просити рявкнути так би мовити повчити етиці і естетиці спілкування між людьми.
І це говориш мені ти, про спілкування з дюдьми..... не сміши.
Що я збрехав і тим більше яка тобі різниця звідки я?
Прийшов в магазин і запитав який хліб краще, а в відповідь мені починає продавець говорити: "нащо тобі той хліб, роби його своїми руками, ну хіба що ти з Іспанії або Португалії, де у вас зерна немає.".
Тут появляється ще один клоун і починає писати да ти брешеш, в вас в іспанії зовсім не дуже погані справи, мені казала однокласниця що у вас там все офігєнно.
Іспанія-була відписана тільки тому, щоб не писались і дальше тупі виводи: "Нащо тобі мультистрим".
А ті хто мене знає, знають звідки я. Моє місцезнаходження ніяк не міняє суті мого питання про мультистрим, якщо ти такий тупий, проходь ліпше дальше. В твоїй компетенції тільки спілкування по скайпу з однокласницею.


Добавлено: 23 августа 2017, 07:25:39

"Не зміг нормально відповісти Павлу"
А Павло нормально відповів на моє питання?
Як він відповів так я йому і відписав. І те питання я вже давно вирішив завдяки duman, а ти дальше не успокоївся і в монітор слюнями бризгаєш.

טאָשיק

Цитата: limteam от 23 августа 2017, 07:12:50
І це говориш мені ти, про спілкування з дюдьми..... не сміши.
Що я збрехав і тим більше яка тобі різниця звідки я?
Прийшов в магазин і запитав який хліб краще, а в відповідь мені починає продавець говорити: "нащо тобі той хліб, роби його своїми руками, ну хіба що ти з Іспанії або Португалії, де у вас зерна немає.".
Тут появляється ще один клоун і починає писати да ти брешеш, в вас в іспанії зовсім не дуже погані справи, мені казала однокласниця що у вас там все офігєнно.
Іспанія-була відписана тільки тому, щоб не писались і дальше тупі виводи: "Нащо тобі мультистрим".
А ті хто мене знає, знають звідки я. Моє місцезнаходження ніяк не міняє суті мого питання про мультистрим, якщо ти такий тупий, проходь ліпше дальше. В твоїй компетенції тільки спілкування по скайпу з однокласницею.


Добавлено: 23 августа 2017, 07:25:39

"Не зміг нормально відповісти Павлу"
А Павло нормально відповів на моє питання?
Як він відповів так я йому і відписав. І те питання я вже давно вирішив завдяки duman, а ти дальше не успокоївся і в монітор слюнями бризгаєш.
Да ти я бачу ніякий Борис Годунов а Ляшко №2 і як я помилився з першого разу.

limteam

Цитата: טאָשיק от 23 августа 2017, 09:33:17
Да ти я бачу Ляшко №2
Що ти можеш бачити, якщо яйця в тебе на підборідку?

טאָשיק

Цитата: limteam от 23 августа 2017, 09:38:46
Що ти можеш бачити, якщо яйця в тебе на підборідку?
Марійкин Мультістрим працює чи ні.Пиши Пиши може точно Адмін за такі слова забанить. ;D

tron

До цього тюнера (прошивка 2.20) які підходять плей-листи для IPTV? Де їх брати? І чи підходят плей-листи з інших тюнерів?

Slava77

возник такой вопрос
зачем выпускать да и покупать модель 1248,если 1228 имеет преимущество 2 USB.Корпус аналогичен,процессор тот же. Разве что кнопки на панели.

kosha

Цитата: Slava77 от 31 августа 2017, 19:53:04
возник такой вопрос
зачем выпускать да и покупать модель 1248,если 1228 имеет преимущество 2 USB.Корпус аналогичен,процессор тот же. Разве что кнопки на панели.

1248  AC3

https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,4518.0.html

Slava77

Цитата: kosha от 31 августа 2017, 20:02:47
1248  AC3

https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,4518.0.html
в 1228 тоже есть поддержка,а как по мне то это не показатель. Я сомневаюсь что все смотрят изрядно каналы с поддержкой АС3.

kosha

#206
Цитата: Slava77 от 31 августа 2017, 20:12:15
в 1228 тоже есть поддержка,а как по мне то это не показатель. Я сомневаюсь что все смотрят изрядно каналы с поддержкой АС3.

Eutelsat 36B
Detektiv.tv, Nickelodeon HD, National Geographic HD, Amedia Premium HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD,TLC HD

Thor 5/6/7 @ 1° West
пакет Discovery HD с 12303 V 27500 5/6

Hot Bird 13B/13C/13E @ 13° East
Stars TV

и еще другие каналы на которых после окончания Funcam подписки не будет звука




Slava77

Цитата: kosha от 31 августа 2017, 20:25:24
Eutelsat 36B
Detektiv.tv, Nickelodeon HD, National Geographic HD, Amedia Premium HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD,TLC HD

Thor 5/6/7 @ 1° West
пакет Discovery HD с 12303 V 27500 5/6

Hot Bird 13B/13C/13E @ 13° East
Stars TV

и еще другие каналы на которых после окончания Funcam подписки не будет звука
да это все ясно,просто почему не оставить 2-ой USB? Намного удобнее использовать сразу флешку и адаптер.А это АС3 или просто стерео,считаю понты для приезжих.Мое личное мнение.

weri

Цитата: Slava77 от 31 августа 2017, 20:36:39
.А это АС3 или просто стерео,считаю понты для приезжих.Мое личное мнение.
Когда у пользователя даже изредка не будет звука на некоторых интересных каналах или при проигрывании с флешки фильма в АС3 ( Dolby) , то он с " радостью " вспомнит установщика который сэкономил на нем 1$( 26 гривен - стоимость миски борща в столовой )
Приемник ведь покупают не на один год ..









kosha

Цитата: Slava77 от 31 августа 2017, 20:36:39
почему не оставить 2-ой USB?
Цена.
Sat-Integral S-1258 HD Racing Sat-Integral S-1258 HD Racing  с аппаратной звука AC3 и двумя USB.
Но, я думаю, он будет дороже чем 1248