Вопросы новичков

Автор sergijuk, 21 февраля 2020, 10:29:14

« назад - далее »

0 Пользователи и 8 гостей просматривают эту тему.

korenyuk

Цитата: Vidok от Вчера в 09:46:25ну зараз сама стабільна 3.40 але перед тим як її шити  треба хочаб якусь старішу наприклад 3.00 щоб не було лишніх проблем а потім вже 3.40 якщо дивитись IPTV то можна 3.42 перед прошиванням і після скидайте на заводські
Значить скидаю на заводські,шию 3.0,знову скидаю,потім 3.40 і ще раз скидаю,так зрозумів? А потім у випадку чогось можна буде відкатитися на 3.0?

Vidok

Цитата: korenyuk от Вчера в 10:46:26Значить скидаю на заводські,шию 3.0,знову скидаю,потім 3.40 і ще раз скидаю,так зрозумів? А потім у випадку чогось можна буде відкатитися на 3.0?
все правильно ну на 3.00 навіщо вам откочуватись вже на новій проскануєте супутники

korenyuk

Цитата: Vidok от Вчера в 11:24:07все правильно ну на 3.00 навіщо вам откочуватись вже на новій проскануєте супутники
А ключи,налаштування,список каналів з різних версій прошивки повністю взаємозамінні чи є якісь обмеження типу,що з вищої версії можуть не підійти на нижчу і ресівер увійде в бескінечний boot?

Vidok

Цитата: korenyuk от Вчера в 12:47:39А ключи,налаштування,список каналів з різних версій прошивки повністю взаємозамінні чи є якісь обмеження типу,що з вищої версії можуть не підійти на нижчу і ресівер увійде в бескінечний boot?
Я на щот цього не знаю завжди ключі беру з інтернету  з таблиці  зайдіть на сайт  в гуглі транспордерні новини там є таблиця з каналами і ключами

SSK5230

Цитата: Vidok от Вчера в 13:36:10Я на щот цього не знаю завжди ключі беру з інтернету  з таблиці  зайдіть на сайт  в гуглі транспордерні новини там є таблиця з каналами і ключами
ключи можно взять последние прошивки ресивера если каких-то нет можно самому их прописать, а список каналов лучше делать самому, чужие списки заливать не рекомендую.

Yuriy Protas

Цитата: korenyuk от Вчера в 10:43:58Не думаю,що проблема в тв,хоча все може бути,а датчика там такого наче як нема,доволі стара модель lg.
Може,вся проблема в хатній проводці.Якщо стоять лед-лампочки,значного падіння напруги по лампі непомітно.Якщо в ТВ єсть функція реагування на освітленнч і ця функція активована,на екрані при змінні освітлення присутній значок,схожий на знак вимикача жовтого або помаранчевого кольору.

korenyuk

Скинув на заводські налаштування,перевірив після цього версію ПО,як була 2.64,так і залишилася,наче ж має бути 1.19? І що саме цікаве-всі ключи залишилися на місці,в тому числі і ті,що особисто прописував.

Vidok

Цитата: korenyuk от Вчера в 15:14:58Скинув на заводські налаштування,перевірив після цього версію ПО,як була 2.64,так і залишилася,наче ж має бути 1.19? І що саме цікаве-всі ключи залишилися на місці,в тому числі і ті,що особисто прописував.
якщо є канали іключі скидайте їх на флешку і тоді спокійно перешивайте ресивер а тоді залийте ключі і канали з флешки і все скачайте прошивки на флешку і загружайте в тюнер

korenyuk

Цитата: Vidok от Вчера в 15:53:09якщо є канали іключі скидайте їх на флешку і тоді спокійно перешивайте ресивер а тоді залийте ключі і канали з флешки і все скачайте прошивки на флешку і загружайте в тюнер
А те,що після скидання до заводських налаштувань залишилася та сама версія ПО,що й була(2.64) це так і має бути чи є версії ПО,нижче яких вже не скидається?

Vidok

#924
Цитата: korenyuk от Вчера в 16:03:17А те,що після скидання до заводських налаштувань залишилася та сама версія ПО,що й була(2.64) це так і має бути чи є версії ПО,нижче яких вже не скидається?
так і повинно бути при скидання на заводські діваються канали усі а прошивка залишається та що була

korenyuk

Дякую всім за поради,прошив на 3.00,а потім на 3.40. Все нормально.