IPTV на S-1218HD Able

Автор Rusilda, 01 декабря 2017, 18:56:13

« назад - далее »

0 Пользователи и 3 гостей просматривают эту тему.

urij66

Да і ціна зовсім смішна-десь від 5грн на місяць.Правда, як даром?
Любіть один одного і все буде добре.

SSK5230

Цитата: urij66 от 07 января 2020, 07:18:25
Да і ціна зовсім смішна-десь від 5грн на місяць.Правда, як даром?
Покажите цену в 5 гривен???Есть?
https://sweet.tv/ru/tariffs

urij66

Цитата: SSK5230 от 07 января 2020, 07:29:48
Покажите цену в 5 гривен???Есть?
https://sweet.tv/ru/tariffs
Ви що, не зрозуміли сарказма?Ту ціну, яку вони просять, для простого користувача не підйомна.Це для товстосумів 5євро нема нічого.
Любіть один одного і все буде добре.

SSK5230

Цитата: urij66 от 07 января 2020, 09:50:47
Ви що, не зрозуміли сарказма?Ту ціну, яку вони просять, для простого користувача не підйомна.Це для товстосумів 5євро нема нічого.
Сарказм оставьте себе...
Пишите по делу,не вводите в заблуждение.



vampo

Я вже приводив тут посилання на дружній ресурс
http://shara.club/
Я сам деякий час ним користувався. Стабільно, не дорого. Пакет "Україна" $0.55/місяць.
Зараз тримаю його як резервний.
Перейшов на "гланца" - той, що понад 700 каналів за $1.00/місяць. І то тільки тому, що спортивних каналів більше і вони стабільніші. Хоча й тут бувають глюки. Та й плейлист занадто великий і доводиться правити його ручками.
Але треба розуміти, що IPTV залежне від багатьох факторів. Тому зовсім безглючного IPTV не буває за визначенням. 
Кожен може знайти той IPTV, який йому підходить найліпше. Гугл вам в поміч.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

vviktorgygo

Свежий плейлист

mc.garik.79

пидкажи як його настроити, проплатити, итп. бо я дивився, дивився, и них-я не поняв
Цитата: vampo от 07 января 2020, 11:57:30
Я вже приводив тут посилання на дружній ресурс
http://shara.club/
Я сам деякий час ним користувався. Стабільно, не дорого. Пакет "Україна" $0.55/місяць.
Зараз тримаю його як резервний.
Перейшов на "гланца" - той, що понад 700 каналів за $1.00/місяць. І то тільки тому, що спортивних каналів більше і вони стабільніші. Хоча й тут бувають глюки. Та й плейлист занадто великий і доводиться правити його ручками.
Але треба розуміти, що IPTV залежне від багатьох факторів. Тому зовсім безглючного IPTV не буває за визначенням. 
Кожен може знайти той IPTV, який йому підходить найліпше. Гугл вам в поміч.

vampo

#67
Цитата: mc.garik.79 от 09 января 2020, 13:44:53
пидкажи як його настроити, проплатити, итп. бо я дивився, дивився, и них-я не поняв
Якщо ти про Шара.Клуб, то:
1. Зареєструватися на тому сайті.
2. Через розділ "Деньги" закинути трохи грошенят, грвень 20 для початку. Сплачуй через Piastrix.
3. В розділі "IPTV" вибери пакет "Украина" (або інший) і натисни "Купить".
4. Після покупки в цьому ж розділі з'являться посилання на плейлисти.
5. Скачуєш плейлист формату M3U, скидаєш на флешку, вставляєш флешку в тюнер, знаходиш файл плейлиста і натискаєш "ОК".
6. На тюнері, в розділі "IPTV память" з'являться ТВ-канали.
7. Вибираєш канал.
8. Дивишся.
P.S. В інших провайдерів IPTV алгоритм дій приблизно такий самий - зареєструвався, закинув грошей, вибрав пакет, проплатив, скачав плейлист, загрузив плейлист в свій тюнер, дивишся.
P.P.S. Деякі провайдери дають 1-2-3 дні тестів, безкоштовних або за мізерні гроші. Можеш спробувати тест. Та зазвичай таких тестів замало, щоб з'ясувати стабільність конкретного IPTV саме для тебе.

(= 4W,5E,9E
(= 36E

vladimiro

Одному мне кажется, что постоянно упоминание об этом ресурсе в каждой теме не только на этом форуме, приведёт к тому, что мы будем менять ссылки каждый день и искать другого более тихого провайдера? я конечно понимаю, что реклама, бонусы и т.д., но есть всему мера, нужно почистить все темы с упоминанием. Тише едешь дальше будешь. Я вот десять лет одним сервером шурика пользуюсь и никому об этом не говорю, да и не регают уже на него, только для дилеров.

SSK5230

Цитата: vladimiro от 10 января 2020, 17:00:20
Одному мне кажется, что постоянно упоминание об этом ресурсе в каждой теме не только на этом форуме, приведёт к тому, что мы будем менять ссылки каждый день и искать другого более тихого провайдера? я конечно понимаю, что реклама, бонусы и т.д., но есть всему мера, нужно почистить все темы с упоминанием. Тише едешь дальше будешь. Я вот десять лет одним сервером шурика пользуюсь и никому об этом не говорю, да и не регают уже на него, только для дилеров.
Сейчас столько этих шуриков есть,глаза разбегаються....Выбор есть.Главное чтобы стабильно работало.

Peso

Скажите пожалуйста.купил адаптер 7601работает минуту нагрелся и нет соединения.Купить другой?

vviktorgygo

Подключи через юсб лан переходник +кабель патчкорд.

urij66

Якщо роутер далеко і нема можливості через лан перехідник підєднатись, то поставити на юсб подовжувач.Але не довше 80см.Від 20до 80см.
Любіть один одного і все буде добре.

vviktorgygo

Новый Плейлист.

serg1557733