IPTV на S-1218HD Able

Автор Rusilda, 01 декабря 2017, 18:56:13

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

urij66

Хлопці, я код увів десь із 10-15 раза.Розяснюю, для того, щоб все вийшло, потрібно щоб код приходив на інший пристрій.Бо коли ви заходите щоб побачити код, то збивається щось у них і вже коли повертаєтесь, щоб ввести код, то він не дійсний.Я все робив на планшеті, не виходило.Включив комп, зробив всі маніпуляції і код отримав на планшет, увів і тоді все з першого разу пройшло.Пробуйте так.
Любіть один одного і все буде добре.

vviktorgygo

#301
Попробую, я на телефоне вводил без компа.

Добавлено: 21 ноября 2020, 14:28:01

Плейлист.

aleksid

Цитата: urij66 от 20 ноября 2020, 23:54:50
Спробуйте -ott.blue , теж новий, недавно зявився.Обіцяють рік безкоштовно, поки розкрутяться і наберуть кількість користувачів.
Орієнтовно до листопада 2021 року буде безкоштовно. А так - якість картинки радує

urij66

Цитата: aleksid от 21 ноября 2020, 18:09:21
Орієнтовно до листопада 2021 року буде безкоштовно. А так - якість картинки радує
Поки радує, але дуже багато-половина анг., нім., та іншомовних каналів.Які не дуже потрібні російсько, українсько мовним користувачам.Але це американський сайт, можливо із часом щось зміниться і в подальшому будуть більше добавляти укр.,рус. канали.
Любіть один одного і все буде добре.

Войтик

Цитата: urij66 от 21 ноября 2020, 11:34:06
Хлопці, я код увів десь із 10-15 раза.Розяснюю, для того, щоб все вийшло, потрібно щоб код приходив на інший пристрій.Бо коли ви заходите щоб побачити код, то збивається щось у них і вже коли повертаєтесь, щоб ввести код, то він не дійсний.Я все робив на планшеті, не виходило.Включив комп, зробив всі маніпуляції і код отримав на планшет, увів і тоді все з першого разу пройшло.Пробуйте так.
Якщо буде воля ваша,то попробуйте детальніше про це нас проінформувати

Begimot

Цитата: Войтик от 21 ноября 2020, 21:50:56
Якщо буде воля ваша,то попробуйте детальніше про це нас проінформувати
Подключил оба сервиса с телефона проблем не возникло.Прописал ссылки в ресивер всё ок.На мой взгляд 101 стабильнее.

Войтик

Цитата: Begimot от 21 ноября 2020, 23:39:13
Подключил оба сервиса с телефона проблем не возникло.Прописал ссылки в ресивер всё ок.На мой взгляд 101 стабильнее.
А мене заспокоїли що через 10  хв. пришлють на пошту інструкції, але я уже замучився чекати, бо злипаються
віченьки...
Усіх Михайлів з днем ангела!

vviktorgygo

#307
 Зарегистрировался ,и получил ссылку на плейлист. Каналы бомба все летает, и картинка ляля. Регистрация конечно долгая, но оно того стоит. Лучше на компе на сайт заходить, а с почты на телефоне эти кода вводить.

Войтик

що ви прописували у полі про обліковий запис?
мені впливає що;Поле повідомлення занадто коротке.

urij66

Цитата: Войтик от 21 ноября 2020, 21:50:56
Якщо буде воля ваша,то попробуйте детальніше про це нас проінформувати
Ви напишіть що і на якому місці ви зупинились.vviktorgygo теж описав як робити.Обліковий запис-це майбуть місце де прописується емейл вашої електронної адреси.Якщо не прийшла відповідь, то пробуйте з іншого емейла.Логін і пароль повинні бути із цифрами і не однакові.Бо бувають, що пишуть напр. пароль-voutic і логін -voutic- так може не пройти.
Любіть один одного і все буде добре.

Войтик

логін букво-цифровий (не кирилицею),пароль і цифрами і буквами теж пробував нарізно від логіна, тип перегляду вибрав: Уніварсальний M3U8,от на запитання навіщо мені обліковий запис їхнього сервісу я нічого толкового відповісти
не можу :) в результаті мені бюрократично відповідають що у мене замале поле...

vviktorgygo

Нормальный сервис на МХ 10 pro 4/64 через  IPTV  плеер летает все.

Войтик

Цитата: vviktorgygo от 22 ноября 2020, 14:48:50
Нормальный сервис на МХ 10 pro 4/64 через  IPTV  плеер летает все.
А як я маю його оцінити? :D

vviktorgygo

#313
Стучитесь к ним ,и все получиться.

Добавлено: 22 ноября 2020, 14:59:07

А вы можете на сатинтеграле оценить. Я прописал ссылку в  m3u раздел и смотрю.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:00:29

Цитата: Войтик от 22 ноября 2020, 14:54:26
А як я маю його оцінити? :D
Для начала надо его получить.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:09:06

Цитата: Войтик от 22 ноября 2020, 14:30:25
логін букво-цифровий (не кирилицею),пароль і цифрами і буквами теж пробував нарізно від логіна, тип перегляду вибрав: Уніварсальний M3U8,от на запитання навіщо мені обліковий запис їхнього сервісу я нічого толкового відповісти
не можу :) в результаті мені бюрократично відповідають що у мене замале поле...
Вот в том поле надо было написать -Я хочу протестировать ваш иптв  сервис. В той строке я так писал. Пробуйте еще. Год халявы это не хухры  мухры.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:18:54

Цитата: Begimot от 21 ноября 2020, 23:39:13
Подключил оба сервиса с телефона проблем не возникло.Прописал ссылки в ресивер всё ок.На мой взгляд 101 стабильнее.
Тут на год обещают, а там обнулиться скоро.

Begimot

Цитата: vviktorgygo от 22 ноября 2020, 14:57:01
Стучитесь к ним ,и все получиться.

Добавлено: 22 ноября 2020, 14:59:07

А вы можете на сатинтеграле оценить. Я прописал ссылку в  m3u раздел и смотрю.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:00:29
Для начала надо его получить.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:09:06
Вот в том поле надо было написать -Я хочу протестировать ваш иптв  сервис. В той строке я так писал. Пробуйте еще. Год халявы это не хухры  мухры.

Добавлено: 22 ноября 2020, 15:18:54
Тут на год обещают, а там обнулиться скоро.
На 101 тоже обещали.1s символическая плата не связываясь с установкой Т2