ПО Sat-Integral S-1248HD / S-1258HD версии 2.42

Автор romik, 08 декабря 2017, 16:21:37

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

satradio

Цитата: mamazo1 от 18 января 2018, 11:37:06
Працює стабільно. Підтверджую, може бути інтернет поганий. Тут на форумі читав пораду підключити WiFi адаптор через USB подовжувач. Сигнал виростає до 100%. Якщо й надалі будуть постійні "затики" з кодованим каналом, то можливо, що проблеми з роутером, або провайдер надає інтернет з дісконектами.

Помітив постійні "затики" на каналі History, але це вважаю некритичним.
Інші працюють в нормі.
Сигнал 100%.
Провайдер: Київстар
В сусіда провайдер інший, і теж працює ну дуже погано.
Тому-то я не моу зрозуміти, або Ви мене (мою проблему) не так зрозуміли, або я щось роблю не правильно.
Хоча тут емає нічого складного, але й з іншого боку працює або в усіх або ні в кого.

afalin

Цитата: satradio от 19 января 2018, 18:43:24
Сигнал 100%.
Провайдер: Київстар
В сусіда провайдер інший, і теж працює ну дуже погано.
Тому-то я не моу зрозуміти, або Ви мене (мою проблему) не так зрозуміли, або я щось роблю не правильно.
Хоча тут емає нічого складного, але й з іншого боку працює або в усіх або ні в кого.
Інколи це твердження не спрацьовує на бонусі,тому що по номеру ресивера іде прив'язка до різних серверів.
Але це не означає ,що не порібно шукати причину.Спробуйте змінити налаштування роутера і вибрати більш швидкісний канал звязку wi-fi.Також не завадить змінити IP ресивера на 10 одиниць більший,його зарезервувати і зробити прив'язку до МАС,а також спробувати перевести ресивер з DHCP на статычний IP...т.т.і.

djegush

Цитата: satradio от 19 января 2018, 18:43:24
Сигнал 100%.
Провайдер: Київстар
В сусіда провайдер інший, і теж працює ну дуже погано.
Тому-то я не моу зрозуміти, або Ви мене (мою проблему) не так зрозуміли, або я щось роблю не правильно.
Хоча тут емає нічого складного, але й з іншого боку працює або в усіх або ні в кого.
Спробуйте зробити так як рекомендує afalin, а від себе добавлю, що шара вона і є шара, в мене нестабільно , тобто із "затиками" показує лише два канали Viasat History, та Viasat Explorer. Для мене це некритично. Можливо, що коли закінчиться термін бонусної шари, то придбаю (подовжу) термін її дії. :)

satradio

Цитата: afalin от 19 января 2018, 21:37:19Також не завадить змінити IP ресивера на 10 одиниць більший

Не допомогло.

Цитата: afalin от 19 января 2018, 21:37:19його зарезервувати і зробити прив'язку до МАС

Цитата: afalin от 19 января 2018, 21:37:19а також спробувати перевести ресивер з DHCP на статычний IP...т.т.і.

Можна більш детальніше!

afalin

Краще за все це перейти на сторонній платний кардшаринг.Звісно це дешевше і стабільніше.
Що до іншого,то почніть з каналу.По IP  дивіться на зображення,а решта це зміни в ресивері в налаштуванні мережі.


ink

Цитата: sanchako от 19 января 2018, 18:25:07
Не поможет, надо с помощью блокнота удалять вручную к какой рубрике относится канал и менять расширение на m3u, или пользоваться конвертером плейлистов
Рубрики удалял,расширение менял-не помогло

sanchako

Цитата: ink от 20 января 2018, 18:00:36
Рубрики удалял,расширение менял-не помогло
Значит где-то очепятка, я то ведь смотрю...
p.s. ссылку на онлайн-конвертер отправил личным сообщением, не знаю можно ли тут выкладывать её

radek

После нескольких часто работы,выключаю,включаю пропадает звук через hdmi. Решается повторным вставить кабель. Как решить?

трям

вопрос по прошивке 2.42 тюнер Sat-Integral S-1248 HD Heavy Metal
что с сортировкой в папке фавориты---в папке номера по списку каналов одни,а когда переключаешь с пульта Р- Р+,номера каналов совсем другие и порядок совсем другой
то же самое творится на прошивке 2.40
на прошивках 2.30 и ниже всё впорядке,но на этих прошивках почему то слетают коды РowerVU дискавери  анимал
может я чё делаю не так???
после замены прошивки сброс до заводских настроек,потом список каналов и ключи всё с флешки
пробовал на 2.42 после прошивки и сброса к заводским просканировал все каналы вручную,не с флешки,отредактировал их в ручную на тюнере,та же лобуда с фаворитами
чё делать???

ink

Цитата: sanchako от 20 января 2018, 22:44:11
Значит где-то очепятка, я то ведь смотрю...
p.s. ссылку на онлайн-конвертер отправил личным сообщением, не знаю можно ли тут выкладывать её

Спасибо огромное.Именно этот конвертер помог!!!

Саша57

Цитата: трям от 21 января 2018, 20:03:17
вопрос по прошивке 2.42 тюнер Sat-Integral S-1248 HD Heavy Metal
что с сортировкой в папке фавориты---в папке номера по списку каналов одни,а когда переключаешь с пульта Р- Р+,номера каналов совсем другие и порядок совсем другой
то же самое творится на прошивке 2.40
на прошивках 2.30 и ниже всё впорядке,но на этих прошивках почему то слетают коды РowerVU дискавери  анимал
может я чё делаю не так???
после замены прошивки сброс до заводских настроек,потом список каналов и ключи всё с флешки
пробовал на 2.42 после прошивки и сброса к заводским просканировал все каналы вручную,не с флешки,отредактировал их в ручную на тюнере,та же лобуда с фаворитами
чё делать???
Вот только недавно в какой то теме кто то с форумчан давал совет, что делать если с фаворитами твориться такая "беда",как вы описываете у себя. Поищите,я забыл его советы,но точно тут дело не в прошивке. Толи перемещать  надо чтобы были остальные спутники отключены ,а может что то и другое делать, вобщем забыл. Но что то простенькое, не заумное. Я думаю вам помогут в этом вопросе, обождите немножко.

djegush

#116
Цитата: Саша57 от 22 января 2018, 15:15:09
Я думаю вам помогут в этом вопросе, обождите немножко.
Я теж так думаю, що розробники ПЗ цього ресивера виправлять цей баг, та ще деякі. Дуже сподіваюсь та чекаю.

Ті баги, що описані на форумі та є в мене:
1. Проблема збереження плей листів IPTV із меню NetLink, які робили користувачі (*.m3u) на зовнішні носії (або на ресивер).
Також в меню IPTV m3u не працює додавання адреси самооновлюваних плей листів з ресурсу провайдера интернет. При прописуванні адреси не завантажується плей лист, тобто поле залишається пустим.
2. Відображення в інфобарі на ТВ, та на дисплеї ресивера, відповідного номеру каналу по списку фаворитів, для швидкого цифрового набору з пульта керування.
3. Програвання відеоконтенту HD якості  (помічено на *.mkv) із зовнішнього носія. В меню USB менеджер невірно відображає тривалість файлів (занижує тривалість), відповідно їх програє з тією тривалістю з якою їх бачить в менеджері, та автоматично переходить до програвання наступного в списку файла.
4. Відображення невірного кодування субтитрів файлів mkv, яке б можна було читати (відображується абракадабра). 
5. Підсвічування іншим кольором каналів з PowerVU кодуванням в списку каналів. З підсвічуванням було б дуже добре.
6. Створення (хоча б в електронному вигляді) детальної інструкції для користувача ресиверів Sat Integral.
Будь ласка, в кого ще є які зауваження, то доповніть, щоби ресивери Sat Integral дійсно були б народними.
Дуже швидко набирають популярність як недорогі та якісні, з достатньою функціональністю.
                 

трям

Цитата: Саша57 от 22 января 2018, 15:15:09
Вот только недавно в какой то теме кто то с форумчан давал совет, что делать если с фаворитами твориться такая "беда",как вы описываете у себя. Поищите,я забыл его советы,но точно тут дело не в прошивке. Толи перемещать  надо чтобы были остальные спутники отключены ,а может что то и другое делать, вобщем забыл. Но что то простенькое, не заумное. Я думаю вам помогут в этом вопросе, обождите немножко.
спасибо,буду ждать-а то перерыл весь форум-и ничего не нашол

и ещё заметил что на разных прошивках качество изображения разное-цветовая гамма и особенно контрастность-хоть регулируй хоть нет((((
почему так???

afalin

Цитата: трям от 22 января 2018, 17:40:23
спасибо,буду ждать-а то перерыл весь форум-и ничего не нашол
Попробуйте,может этот совет поможет.

трям

Цитата: afalin от 22 января 2018, 17:49:47
Попробуйте,может этот совет поможет.
я закидывал с общего списка-не по спутникам отдельно
пробовал уже и закидывать в том порядке котором хотел бы их видеть в списке-в списке они появляются как выбираю-а при переключении кнопками-опять лобуда((((