Загрузка IPTV листа с флешки для sat integral s-1268 hd heavy metal

Автор virolaynen, 07 августа 2018, 11:02:00

« назад - далее »

0 Пользователи и 5 гостей просматривают эту тему.

Андрей777

Цитата: [email protected] от 05 декабря 2020, 12:20:21
Андрей777,поделитесь со мной  этим плейлистом ,если вас -не затрудняет .Скинте в личку. Спасибо!
В личку-скинул.

vampo

Полнометражные фильмы ХХХ в плейлисте iptv m3u с переводом. Плейлист содержит без малого 600 фильмов.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

Paskual

Гадаю,що плейлист від OTT. вартий уваги.Заєреструвався,подав заявку, підтвердили,прислали посилання,прописав,включив.........все літае!Тестую вже два дні-без явних проблем та Bootів.На даний момент єдиний плейлист що непідгружає канали навіть при малому сигналу WIFI.Для нормальноЇ роботи достатньо 30Мб швидкості,для багатьох каналів ще менше.Варто спробувати

vviktorgygo

Плейлист.

Добавлено: 07 декабря 2020, 22:32:37

Цитата: Paskual от 06 декабря 2020, 22:11:01
Гадаю,що плейлист від OTT. вартий уваги.Заєреструвався,подав заявку, підтвердили,прислали посилання,прописав,включив.........все літае!Тестую вже два дні-без явних проблем та Bootів.На даний момент єдиний плейлист що непідгружає канали навіть при малому сигналу WIFI.Для нормальноЇ роботи достатньо 30Мб швидкості,для багатьох каналів ще менше.Варто спробувати
Че то цены, там кусаються. Можно, и без штанов остаться.

vampo

Цитата: vviktorgygo от 07 декабря 2020, 22:28:44
Плейлист.

Добавлено: 07 декабря 2020, 22:32:37
Че то цены, там кусаються. Можно, и без штанов остаться.
Щось мені здалося, що пан Pascual  мав на увазі той ОТТ, який рожевий (чи блакитний) і який поки безкоштовний. Можливо я помиляюся.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

vviktorgygo

Тот бесплатный я  тоже смотрю. А я за другой OTT  платный писал. ( с ценами кусачими)

Paskual

Цитата: vampo от 08 декабря 2020, 09:58:53
Щось мені здалося, що пан Pascual  мав на увазі той ОТТ, який рожевий (чи блакитний) і який поки безкоштовний. Можливо я помиляюся.
Так ,OTT.BLUE(PINK) -поки безкоштовний та досить якісний

ViktorOlek

Стосовно OTT.BLUE після реєстрації
Де в тюнері можна прописати URL адресу? Чи треба створити текстовий файл і загружати з флешки?

vviktorgygo

#548
Все прописываеться в тюнер. Счас картинки сделаю.Раздел  M3U  жмем зеленую добавить и прописывать все. Потом Ок. Прописывать все, как есть иначе кина не будет.  Userlist OK  и пошло кино.

jsa359

Я ,OTT.BLUE , отредактировал и  в m3u скинул на флешку, потом в рес. Т.е., просто поудалял все ненужные ксналы.

vviktorgygo


vampo

Плейлист iptv України 2020.
Оновлений 12 грудня 2020 року. На сьогодні більше ста каналів.
Додані веб-камери Херсонщини.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

vviktorgygo

#552
Плейлист.

Добавлено: 15 декабря 2020, 06:19:09

Плейлист.

vampo

Плейлист. Каналів 1500+. Категорій 22. Всі жанри. Теле-гід.
Працездатність перевірялася програмою  IPTV Checker 2.5.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

Чубайс

Цитата: vampo от 18 декабря 2020, 09:30:46
Плейлист. Каналів 1500+. Категорій 22. Всі жанри. Теле-гід.
Працездатність перевірялася програмою  IPTV Checker 2.5.
Справжній "Клондайк" для телемана! Окреме "ДЯКУЮ!"  за чудову спортивну підборку!:)