Sat-Integral S-1311 HD Combo

Автор sat-integral, 04 сентября 2018, 10:26:34

« назад - далее »

0 Пользователи и 6 гостей просматривают эту тему.

SSK5230

Цитата: satviktor76 от 14 декабря 2019, 06:48:33
и кто прав)) так подойдут или нет
За все время этой переписки -хозяину реса уже можно было б 3 раза самому сделать списки...Тем более в прошивках уже есть готовые списки и софткам ключи,немного подредактировать под себя..

urij66

#586
Пару днів назад ввечері виключив тюнер, вранці включаю, а замість 600каналів-залишилось 89.Обновив із дампа.Сьогодні заходжу в му лінк, а там пусто-все зникло.Заходжу в ютуб- не працює.Вчора все було на місці.Вставляю юсб флешку в переднє гніздо, відвалюється інет, який підєднаний через лан переходнік.І все це на останній прошивці.Як вже цей тюнер задрав, одні проблеми.Хочеться матюкатись.В кого ще такі проблеми?

Добавлено: 19 декабря 2019, 09:18:22

Му лінк сьогодні запрацював-це вже не вперше він так зникає і зявляється.А от ютуб так і не працює і ніхто не чешеться і навіть не пошле.
Любіть один одного і все буде добре.

GribVitalik

urij66 Список телеканалів Ви самі робили, чи "чужий" закидали?
А відносно усього іншого, (Додатків), то що Ви усі хочете від ресивера такого рівня?
Тут і так ще багато в П.О. Нам роблять, для цих бюджетних коробок...
Хочете щоб додатки робили без проблем?
То купуйте ресивери іншого рівня, з відкритим П.О. Вивчайте "Еnigma2" і будете самі собі хозяїн, що схочете те і собі поправите, або добавите, чи навпаки видалите.
Amiko SHD 8900, Sat Integral Rocket S-1223 HD, Sat Integral S-1227 HD, Sat-Integral S-1311 HD Combo (4W_0.8W_4.8E_13E_19E_31.5E_36E_75E)
SAMSUNG LE40C650L1WXZG, SAMSUNG LE40C750R2ZXZG, PHILIPS 32PFL6606K/02, PHILIPS 32PFL7675K/02

urij66

Grib Vitalik, 8 років займаюсь тюнерами і ще ні разу не брав чужий дамп.Бюджетні коробки? Це вже не бюджетний.А хоч і бюджетний, то не потрібно заявляти про ці функції, якщо вони не працюють стабільно.Не потрібно писати на коробочках, бо люди читають і надіються що то правда.А їх розводять як лохів.І в характеристиках хай теж не пишуть, тоді і притензій не буде."За нет и суда нет".Чи вони людей за лохів мають?Як я можу коієнту його запропонувати, якщо завтра він подзвонить і скаже не працює.Да ще і за таку бешену ціну.Чомусь інші на цьому проці, ютуб працює.Чи вже його закинули?ПС. ВІТАЛІК, ці питання звісно не до вас.
Любіть один одного і все буде добре.

rost1983

urij66,ютуб працює, але є проблема з відтворенням та перемотуванням у деяких роликах.В Apollo в мене взагалі не заходить- пише "IP has changed,updating data,please wait.... далі тиша. Інет ч/з 3g модем. Списки супутникових та т2 каналів жодного разу не зникали.

urij66

Rost1983, дійсно, ютуб запрацював.А на рахунок аполло, у мене теж таке писало.Коли зявився цей напис, я натиснув ОК, зявився синій екран із двома лініями.Я джостіком на зменьшення звуку перемістився в ліво і зявились розділи, де є напис му лінк.Так я зайшов, спробуйте, може і вам допоможе.
Любіть один одного і все буде добре.

satviktor76

подскажите,сколько каналов можна залить с флешки iptv память.имею виду сколько останется в ресивере,как вытянуть флешку и перегрузить ресивер
4°.5°.9°.13°.19.2°.31,5°.36° и IPTV  :)

urij66

Любіть один одного і все буде добре.

Ivachnenco

Качество этих тюнеров конечно шик. Взял в первых числах октября, в середине декабря тюнер перестал видеть Т2 каналы, притом что спутниковые каналы остались рабочими, ппц вообщем.

SSK5230

Цитата: Ivachnenco от 23 декабря 2019, 14:28:49
Качество этих тюнеров конечно шик. Взял в первых числах октября, в середине декабря тюнер перестал видеть Т2 каналы, притом что спутниковые каналы остались рабочими, ппц вообщем.
Это железо...Я к примеру роутер купил,а он Настройки не держит,так теперь мне что всю линейку роутеров обозвать плохими?Делает все Китай,попался вам с брачком,отправьте по гарантии...

user1979

Подскажите пожалуйста платная шара работает нормально на этом ресивере?

sergijuk

user1979, да, нормально.
Для спасибо есть специальная кнопочка.

saray

А надолго-ли пропали с УКРАИНЫ тюнера combo

SSK5230

Цитата: saray от 24 декабря 2019, 09:07:27
А надолго-ли пропали с УКРАИНЫ тюнера combo
Как ажиотаж схлынет,то появяться...Час х -20 января начнеться....

jsa359

Цитата: saray от 24 декабря 2019, 09:07:27
А надолго-ли пропали с УКРАИНЫ тюнера combo
Это происки монополистов виасат и экстра тв, чтоб набрать максимум абонентов под этот шумок. Их ресы продаются где только возможно,а вот с комби искуственный дифецит