Sat-Integral S-1311 HD Combo

Автор sat-integral, 04 сентября 2018, 10:26:34

« назад - далее »

0 Пользователи и 10 гостей просматривают эту тему.

Yuriy Protas

Цитата: CKB от 18 октября 2022, 16:17:56
Уже с двумя 1311 Combo сталкиваюсь где самопроизвольно в какой то момент настройки ресивера сбрасываются на заводские.
У кого то было ещё такое, как то решали проблему?
Таке трапляється при неполадках в блоці живлення.Кричу на товариша,хто в меню лазив,що мова англійська стала?-Та ніхто,дітей не було.Потім рес включаться перестав.Замінив пару електролітів,робить як дитина.Причому при скачках напруги таке може бути і в новому ресивері.

саторг

Цитата: CKB от 18 октября 2022, 16:17:56
Уже с двумя 1311 Combo сталкиваюсь где самопроизвольно в какой то момент настройки ресивера сбрасываются на заводские.
У кого то было ещё такое, как то решали проблему?
маю до сотні цих ресіверів на обслуговуванні. так, проблема така існує, коли ресівер може скинути в заводські, стерти усі канали або обнулити введений сервер шаріка. на сотню ресіверів таке відбувається десь 2-3 рази на рік і причина одна була із-за короткого замикання головки, а всі інші випадки це тільки від перебоїв живлення напруги (вмикання, вимикання, коротке замикання в лінії) Глобальною проблемою це не рахую, бо тільки одиничні випадки і вирішується перепрошивкою чи ручним відновленням налаштувань. Усім раджу встановити до ресівера  реле напруги або по простому  - барєр. Мінімізуєте вплив перепадів напруги на ресівер.

Begimot

Цитата: саторг от 19 октября 2022, 07:52:26
маю до сотні цих ресіверів на обслуговуванні. так, проблема така існує, коли ресівер може скинути в заводські, стерти усі канали або обнулити введений сервер шаріка. на сотню ресіверів таке відбувається десь 2-3 рази на рік і причина одна була із-за короткого замикання головки, а всі інші випадки це тільки від перебоїв живлення напруги (вмикання, вимикання, коротке замикання в лінії) Глобальною проблемою це не рахую, бо тільки одиничні випадки і вирішується перепрошивкою чи ручним відновленням налаштувань. Усім раджу встановити до ресівера  реле напруги або по простому  - барєр. Мінімізуєте вплив перепадів напруги на ресівер.
Если эта проблема только с комбо ,может стоит на это обратить внимание?

саторг

Цитата: Begimot от 19 октября 2022, 09:45:38
Если эта проблема только с комбо ,может стоит на это обратить внимание?
Це рідкі поодинокі випадки трапляються з комбо і в порівнянні з іншими ресіверами, у яких після перепадів напруг взагалі вигорають БЖ, то рахую, що комбо 1311 практично не має прям таких глобальних проблем, щоб звертати на це увагу. Я тому і вибрав цей комбо, як найменш безпроблемний ресівер. І не прогадав.

Begimot

Цитата: саторг от 20 октября 2022, 07:36:57
Це рідкі поодинокі випадки трапляються з комбо і в порівнянні з іншими ресіверами, у яких після перепадів напруг взагалі вигорають БЖ, то рахую, що комбо 1311 практично не має прям таких глобальних проблем, щоб звертати на це увагу. Я тому і вибрав цей комбо, як найменш безпроблемний ресівер. І не прогадав.
Согласен 1311 самый удачный комбо в своем ценовом диапазоне,и скорее всего что не частые сбои настроек - это КЗ по линии Т2.

Yuriy Protas

Цитата: Begimot от 20 октября 2022, 07:59:40
Согласен 1311 самый удачный комбо в своем ценовом диапазоне,и скорее всего что не частые сбои настроек - это КЗ по линии Т2.
Самий проблемний ресивер.Єдиний,який я новим відправляв на ремонт,ремонту не підлягав,заміна.
Часті глюки при живленні активної антени від ресивера,або ставити пасивну антену,,або живлення від виносного БЖ.Та й кому вони зараз потрібні,всі канали єсть на супутнику,а ефір урізали.

Begimot

Цитата: Yuriy Protas от 20 октября 2022, 09:54:32
Самий проблемний ресивер.Єдиний,який я новим відправляв на ремонт,ремонту не підлягав,заміна.
Часті глюки при живленні активної антени від ресивера,або ставити пасивну антену,,або живлення від виносного БЖ.Та й кому вони зараз потрібні,всі канали єсть на супутнику,а ефір урізали.
Рейтинги торговых площадок говорят об обратном.Я вам больше скажу - все каналы есть в интернете.

Yuriy Protas

Цитата: Begimot от 20 октября 2022, 10:09:47
Рейтинги торговых площадок говорят об обратном.Я вам больше скажу - все каналы есть в интернете.
Торгові площадки продають,те що возять,Звичайно марка сат інтеграл брендова от і беруть. Плюс нормальна робота інтернет додатків.
А щодо інтернету,там далеко не всі канали плюс заморочка,телевізор встромив в розетку,пульт в руки і дивись хоч і в горизонтальному положенні Та й інтернет є далеко не скрізь,так само як і ефірне телебачення,особливо по селах,а в наш час його легко пошкодити.А супутникове телебачення працюватиме навіть при відсутності електроенергії в даній місцевості ,лише б працювала передавальна станція.
Я особисто дивився(і при такому розкладі мабуть ще буду дивиться) на портативний телевізор від автомобільного акумулятора.

Begimot

Цитата: Yuriy Protas от 20 октября 2022, 13:03:29
Торгові площадки продають,те що возять,Звичайно марка сат інтеграл брендова от і беруть. Плюс нормальна робота інтернет додатків.
А щодо інтернету,там далеко не всі канали плюс заморочка,телевізор встромив в розетку,пульт в руки і дивись хоч і в горизонтальному положенні Та й інтернет є далеко не скрізь,так само як і ефірне телебачення,особливо по селах,а в наш час його легко пошкодити.А супутникове телебачення працюватиме навіть при відсутності електроенергії в даній місцевості ,лише б працювала передавальна станція.
Я особисто дивився(і при такому розкладі мабуть ще буду дивиться) на портативний телевізор від автомобільного акумулятора.
Конечно, спутниковое телевидение по стабильности обогнало всех и на мой взгляд будет развиваться,а  каналы Т2  которые открыли после начала войны, также быстро закроют после её окончания.

Yuriy Protas

Цитата: Begimot от 20 октября 2022, 14:21:45
Конечно, спутниковое телевидение по стабильности обогнало всех и на мой взгляд будет развиваться,а  каналы Т2  которые открыли после начала войны, также быстро закроют после её окончания.
та дай боже швидше цього кінця війни.!!!

саторг

Цитата: Yuriy Protas от 20 октября 2022, 09:54:32
Самий проблемний ресивер.Єдиний,який я новим відправляв на ремонт,ремонту не підлягав,заміна.
Часті глюки при живленні активної антени від ресивера,або ставити пасивну антену,,або живлення від виносного БЖ.Та й кому вони зараз потрібні,всі канали єсть на супутнику,а ефір урізали.
Взагалі не було виявлено подібних проблем з прийманням Т2

Pavel01

Цитата: Yuriy Protas от 20 октября 2022, 13:03:29
Торгові площадки продають,те що возять,Звичайно марка сат інтеграл брендова от і беруть. Плюс нормальна робота інтернет додатків.
А щодо інтернету,там далеко не всі канали плюс заморочка,телевізор встромив в розетку,пульт в руки і дивись хоч і в горизонтальному положенні Та й інтернет є далеко не скрізь,так само як і ефірне телебачення,особливо по селах,а в наш час його легко пошкодити.А супутникове телебачення працюватиме навіть при відсутності електроенергії в даній місцевості ,лише б працювала передавальна станція.
Я особисто дивився(і при такому розкладі мабуть ще буду дивиться) на портативний телевізор від автомобільного акумулятора.
Именно так и обстоят дела. Я уже не раз писал об этом. Интернет может выключить любой дебил. Местные сети. А спутник выключить хоть и просто, и выключают его тоже не самые умные люди, но выключили один спутник появился другой. И если есть бензин и гена, то хоть новости посмотреть можно. А без света у нас многие населенные пункты месяцами живут. Ну или жили. У них наверное были IPTV каналы. Видел по телевизору, в Афгане мужик с бородой (душман мабуть) Включил гену, ТВ включил, тарелку покрутил (переносная тарелочка) и смотрит ВВС или Альжазиру.

littlebombardier

До старого кабелю на даху потрапила вода та зайшла в тюнер. Увімкнув тюнер, почав глючити, то я зрозумів. Викрутив т2 антену, і полилась вода звідти. Швидко залив спирт, потім фен, спирт, фен... Не розбирав, тюнеру 3 міс. Просушив, увімкнув- поки працює. Так що вчасно міняйте старі кабеля.

sembr

Цитата: littlebombardier от 17 декабря 2022, 10:10:57
поки працює. Так що вчасно міняйте старі кабеля.

              .................если кабель не ..типа китай г...но....а нормальный финмарк ...
                       .и менять не нужно  !!!!!!!!!  скупой два раза платит !!!!!!! А установщики  навар
                       имеют   на этом

Pavel01

Цитата: sembr от 26 декабря 2022, 23:48:58
              .................если кабель не ..типа китай г...но....а нормальный финмарк ...
                       .и менять не нужно  !!!!!!!!!  скупой два раза платит !!!!!!! А установщики  навар
                       имеют   на этом
Специалист по Китаю? А чё ж мы своё ДОБРО не делаем? Тоже Китай виноват? Не люблю когда криворукие ругают работающих людей. 60 лет назад Китай был деревней, а делал вещи, которые нам и не снились.
  Мы здесь обсуждаем ресивер за 20 баксов, а не VUшку сделанную в Китае, стоящую 600 баксов. Ножки люди протягивают по одежке.