ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO версии 2.73

Автор romik, 18 января 2019, 15:03:24

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

romeck

#15
 Можливо , що дочекаєтесь. Користуюсь цим ресивером більше року та подібних проблем теж мав, коли використовував списки каналів, які є у вільному доступі глобальної мережі. Зараз використовую платні сервіси, поки що описаних Вами проблем не помічав. Стосовно вікна буферизації: може з'являтися при поганому інтернеті, який Вам надає провайдер (за умови, що на стороні користувача все ОК). Копайте туди.
Така кількість каналів 200 та > невиправдана (звичайно моє ИМХО). Але ви можете мати свою думку з цього приводу. Можливо, що додатку не подобається структура списку каналів, який Ви намагаєтеся йому "згодувати".  У всьому іншому робота додатку IPTV саме в цій лінійці ресиверів SI не має зауважень(теж моє ИМХО). За таку ціну ці ресивери "відбивают" кошти  на 100%.
[/quote]


Ні панове! Використовую платні сервіси і інтернет в мене якісний 100мбіт по кабелю підключено. Все перевірялось на інших тюнерах подібний проблем с плейлистом не було. Якщо погуляти по форуму то можна знайти десятки подібний повідомлень, що саме й вказує на недороблене ПО в області IPTV.

Добавлено: 20 января 2019, 22:06:31

Цитата: rytern от 20 января 2019, 21:42:03
Усім Добрий вечір! Така ж проблема: зберігається менше 200 каналів із власного списку iptv. Читав тут на форумі, що в ресивері не вистачає пам'яті. Може можна було б збільшити кількість пам'яті ресивера (якщо так можна зробити), забравши vod, apollo, rss, які все-одно нормально не працюють.

Версия ПО: 2.71
Модель ресивера: S-1228 HD Heavy Metal


А ідея реально чудова!! Думаю творці софту звернуть уваги і так і зроблять, тому що дійсно ті сервіси мало потрібні і особливої користі не несуть, а пам'яті чимало займають, а от саме IPTV конче необхідно в наш час для перегляду каналів через інтернет, альтернатива "хитрому перегляду", я постійно дивлюсь саме IPTV канали, але враховуючи ті значні недостатки дивитись дуже не зручно, особливо коли переключаєш канали, а тюнер намертво висне.

djegush

Цитата: romeck от 20 января 2019, 21:49:36
Ні панове! Використовую платні сервіси і інтернет в мене якісний 100мбіт по кабелю підключено. Все перевірялось на інших тюнерах подібний проблем с плейлистом не було. Якщо погуляти по форуму то можна знайти десятки подібний повідомлень, що саме й вказує на недороблене ПО в області IPTV.

...я постійно дивлюсь саме IPTV канали, але враховуючи ті значні недостатки дивитись дуже не зручно, особливо коли переключаєш канали, а тюнер намертво висне.
Якщо  "погуляти по форуму", то звісно можна знайти всякого, але це поодинокі випадки. Ще раз підтверджую, що таких симптомів, які Ви описуєте, в себе особисто я не помічав. Якби це була масова проблема, то уявіть собі кількість відгуків користувачів. І це свідкує, що проблема не  в ПЗ.

romeck

Цитата: mamazo1 от 20 января 2019, 22:25:06
Якщо  "погуляти по форуму", то звісно можна знайти всякого, але це поодинокі випадки. Ще раз підтверджую, що таких симптомів, які Ви описуєте, в себе особисто я не помічав. Якби це була масова проблема, то уявіть собі кількість відгуків користувачів. І це свідкує, що проблема не  в ПЗ.

Подивіться в інтернеті більш ширше і побачите сотні відгуків таких симптомів, якщо так цікавитесь кількістю залешених відгуків. Я не звичайний користувач, я займаюсь установками вже не один рік і є з чим порівнювати, не просто так залишив свій відгук про проблему, а з надією на її вирішення в подальшому. А ви якщо бажаєте спілкуватись то не потрібно засмічувати тему,не для цього вона створена, пишіть мені в приватні повідомлення.

djegush

Цитата: romeck от 20 января 2019, 22:33:38
...А ви якщо бажаєте спілкуватись то не потрібно засмічувати тему,не для цього вона створена, пишіть мені в приватні повідомлення.
Саме для цього тема і створена, щоби обговорювати проблеми...:)

sparko28

#19
Проблема с IPTV - есть, которая переходит с прошивки в прошивку (Терпения нет!) Я установщик и представляю интересы ни одно тюнера, а 100-ни, которые устанавливались начиная S-1227. Проблему решат - вопрос закроется! А альтернатива SI - множество других производителей...

djegush

Цитата: sparko28 от 21 января 2019, 13:06:10
Проблема с IPTV - есть, которая переходит с прошивки в прошивку (Терпения нет!) Я установщик и представляю интересы ни одно тюнера, а 100-ни, которые устанавливались начиная S-1227. Проблему решат - вопрос закроется! А альтернатива SI - множество других производителей...
Так описуйте докладніше проблему та побажання. Думаю, що Вам допоможуть ті у кого є проблеми, схожі на Вашу та вони успішно вирішили(або не вирішили). Якщо питання в кількості каналів (більше 200) в списку, то про це вже нагадували, на форумі, що після відповідного редагування списку треба його зберегти на флешку та завантажити в ресивер. Вам особисто romik відповідав https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,4595.0/message,59662.html

rytern

Добрий вечір! Спосіб описаний за посиланням https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,4595.0/message,59662.html працює лише тоді, коли флешка в ресивері. Якщо флешку вийняти то після перезавантаження ресивера канали все-одно зникають. Пробував різні списки m3u.

djegush

#22
Цитата: rytern от 21 января 2019, 22:05:49
Добрий вечір! Спосіб описаний за посиланням https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,4595.0/message,59662.html працює лише тоді, коли флешка в ресивері. Якщо флешку вийняти то після перезавантаження ресивера канали все-одно зникають. Пробував різні списки m3u.
Так  що заважає знову вставити флешку після перезавантаження ресивера та знову завантажити список каналів?

sparko28

Цитата: mamazo1 от 21 января 2019, 23:12:25
Так  що заважає знову вставити флешку після перезавантаження ресивера та знову завантажити список каналів?
Зачем так всё сложно, у Меня клиенты в основном 50+ какие флешки? или мне свои оставлять? Плюс ещё надо около 9 списков .m3u провайдера отредактировать Вашим способом, которые периодически обновляются. А когда работать?
В S3 micro - всё гениально просто - удаляешь, перемещаешь, сохраняешь... Я верю, у Вас  всё получится!

romik

Так установите клиентам списки в автозагрузку с интернета по ссылке. И обновлять сможете. В чем проблема, то?
А сохранения мусора в 2К каналов (которые никтоне смотрит) на флеш не ждите, она не резиновая.

al3717

Добрый день, как добавить списки в автозагрузку?

linkus

Кто знает, расскажите подробнее, что означает эта подписка: "iptv valid period is" ?

djegush

Цитата: al3717 от 22 января 2019, 13:27:49
Добрый день, как добавить списки в автозагрузку?
Платная подписка дает право загружать списки каналов с ресурса IPTV, также может Ваш интернет провайдер дать Вам ссылку, при условии, что он вещает поток в сеть. По другому никак.
Цитата:  linkКто знает, расскажите подробнее, что означает эта подписка: "iptv valid period is" ?
Это означает "период действия IPTV".

linkus

Цитата: mamazo1 от 22 января 2019, 16:03:55
Это означает "период действия IPTV".
Я просил рассказать подробнее, какого именно iptv? :)

djegush

Цитата: link1 от 22 января 2019, 16:11:26
Я просил рассказать подробнее, какого именно iptv? :)
Так здесь телепатов и экстрасенсов нет.:) Как вопрос поставлен, так на него и отвечают :)