Пожелания разработчикам ПО Sat-Integral S-1412 HD Rocket / Sat-Integral S-1432

Автор sergijuk, 09 февраля 2019, 09:39:13

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Rolex

Цитата: Yuriy Protas от 14 июня 2024, 07:10:211.Він може бути під другою назвою,таке буває.
2.Перевірте в радіосписках.
А найкраще видаліть транспондер і пропишіть заново.
Якщо не складно, як це робиться з транспотдером, пару речень, я зрозумію. Заздалегідь дякую.
Сходить с девушкой в кино — лучшее, что только можно сделать на свидании.

Pavel01

Цитата: Rolex от 13 июня 2024, 17:29:16Подскажите пожалуйста, Astra 4 ловится всё, кроме Нового канала, что может быть? Имено Новый канал, есть сигнал, после скана нет в списке, как будто его вообще нету. Заранее спасибо.
Посмотрел на Лингсате 12073 H 30000 2\3, Новый канал. Посмотрел у себя в списке канал есть, тарелку погнал в позицию 4,9 Е, канал работает. Ресивер 1268, ПО 3.42

Rolex

Спасибо большое, нашёл, просто просерфил все каналы подряд и Новый канал появился и название обновилось. А я уже прошил ресивер 5 рав от старой прошивки 1.04 и до новой 1.32, оказалось просто другое название канала. )
Сходить с девушкой в кино — лучшее, что только можно сделать на свидании.

Yuriy Protas

Цитата: Rolex от 14 июня 2024, 07:43:29Якщо не складно, як це робиться з транспотдером, пару речень, я зрозумію. Заздалегідь дякую.
Меню-установки-настройка антени,верхній рядок вибираємо супутник Астра 4А,спускаємось на рядок нижче«транспондер»,вибираємо 11766 гор 30000,ок,внизу курсором вправо варіанти дій,вибираємо вибрати,ок,питає «ви дійсно хочете видалити»видаляємо,потім курсором вліво вибираємо додати,ок і прописуємо.Після того скануємо режим сканування тв канали,розпочати пошук курсор вправо-вліво транспонер,бо якщо супутник,то накидає безліч непотрібних каналів.

Yuriy Protas

В принципі,транспондер можна і не видаляти,але при скануванні,коли рес запитає,чи видаляти канали перед скануванням,відповісти«да»
Але сканувати,повторюю,транспондер,а не супутник,бо наробите лиха

bogdan 7

Для розробників пришивок-в нових прошивках зніміть будь-ласка перед включенням каналу цифри 3-2-1 коли канал відразу не включається.Буду щиро вдячним

vakka

Всім вітання. Підкажіть, яка сама стабільна прошивка на тюнер Sat-Integral 1432. Зараз стоїть 1.23

slavzuk

Цитата: vakka от 05 сентября 2024, 15:49:35Всім вітання. Підкажіть, яка сама стабільна прошивка на тюнер Sat-Integral 1432. Зараз стоїть 1.23
у меня 1412 стоит последняя норм 1.88.  попробуй 1,34 что сложно на 1432

Yuriy Protas

Цитата: bogdan 7 от 14 июня 2024, 12:08:11Для розробників пришивок-в нових прошивках зніміть будь-ласка перед включенням каналу цифри 3-2-1 коли канал відразу не включається.Буду щиро вдячним
Поясніть,будь-ласка,про які цифри мова.
Наскільки я знаю,там можуть бути лише одні цифри:зворотний відлік часу,коли в системних налаштуваннях ввімкнена функція«повернення в черговий режим»,це для того,щоб рес не включився,коли світло вимкнуть і знову включать.Функцію можна просто вимкнуть

bogdan 7

На кодованих каналах перед їх включенням йде відлік 3-2-1 (хитрий огляд).Присутнє не на всіх каналах

Yuriy Protas

Цитата: bogdan 7 от 05 сентября 2024, 20:46:50На кодованих каналах перед їх включенням йде відлік 3-2-1 (хитрий огляд).Присутнє не на всіх каналах
Зрозумів.Немає в мене хитрого перегляду.Продав навіть 2118 з невикористаною до кінця підпискою бонусною.
1412 має здатність вмістити велику кількість каналів айпітіві,я завантажував більше 5 тис.І перейшов на апітіві.Канали,звичайно,пропадають
 Деякі тиждень тримаються,деякі місяць,але можна знайти нормальний сайт,де їх викладають,і нащо та шара.Хоча кожен дивиться,як хоче,це просто порада.

slavzuk

Цитата: Yuriy Protas от 05 сентября 2024, 22:09:49Зрозумів.Немає в мене хитрого перегляду.Продав навіть 2118 з невикористаною до кінця підпискою бонусною.
1412 має здатність вмістити велику кількість каналів айпітіві,я завантажував більше 5 тис.І перейшов на апітіві.Канали,звичайно,пропадають
 Деякі тиждень тримаються,деякі місяць,але можна знайти нормальний сайт,де їх викладають,і нащо та шара.Хоча кожен дивиться,як хоче,це просто порада.
не у каждого есть хороший инет для iptv,вот и пользуются шарой

Vidok

#687
Цитата: slavzuk от 05 сентября 2024, 23:18:32не у каждого есть хороший инет для iptv,вот и пользуются шарой
Так і до шари потрібен нормальний інтернет.

slavzuk

Цитата: Vidok от 06 сентября 2024, 12:13:05Так і до шари потрібен нормальний інтернет.
ЗА ЧЕМ ,КЛЮЧ ПЕРЕДАТЬ НА СЕРВЕР  2 ж вполне раньше хватало

Vidok

Цитата: slavzuk от 06 сентября 2024, 12:30:45ЗА ЧЕМ ,КЛЮЧ ПЕРЕДАТЬ НА СЕРВЕР  2 ж вполне раньше хватало
Ну незнаю в мене був колись модем без антени з слабким інтернетом то дивитись канали на шару було проблемно