Sat-Integral SP-1229 HD Pyxis

Автор sat-integral, 26 апреля 2019, 16:52:39

« назад - далее »

0 Пользователи и 5 гостей просматривают эту тему.

urij66

romik, я дико вибачаюсь, але це не наші проблеми і не проблеми обладнання.Ми всі знаємо про те, що ви писали вище.Але ми хочемо стабільності, або швидкого реагування на те що міняється.Це або швидкий вихід нової прошивки, або виправлення в старих.А то вони поки розчухаються, щось зроблять, а вже знову потрібно робити зміни.
Любіть один одного і все буде добре.

romik

Так Youtube то работает. В чем проблема ресивера???

david3122

Цитата: romik от 25 июня 2019, 08:22:00
Так Youtube то работает. В чем проблема ресивера???
А проблема тільки в ютубі?

lucia.sdfg

Цитата: urij66 от 23 июня 2019, 19:42:53
Сирі ці тюнера ще.Хіба що, для тих, хто дивиться тільки супутникову частину.Для пенсіонерів сільських-не перебірливих.Дешево, та показує.Буду брати тільки по заказу майбуть.Потрібно ще пару прошивок, але на це може піти півроку.А через півроку, я думаю будуть актуальні тільки combo.
Ще тиждень тому,Ви писали ось тут,що вони не сирі.

urij66

#274
Цитата: lucia.sdfg от 25 июня 2019, 11:36:20
Ще тиждень тому,Ви писали ось тут,що вони не сирі.
Ви знаєте, як кажуть, перше враження обманчиве.Помилявся тоді-каюсь

Добавлено: 25 июня 2019, 13:07:22

Чому не можна змінити повідомлення, що блін за єрунда і відправити за першим разом не можливо буває?lysia, я думаю ви теж помиляєтесь, та міняєте свою думку.

Добавлено: 25 июня 2019, 13:10:56

lucia, я думаю ви теж помиляєтесь і міняєте свою думку про щось?
Любіть один одного і все буде добре.

lucia.sdfg

Цитата: urij66 от 25 июня 2019, 12:55:44
Ви знаєте, як кажуть, перше враження обманчиве.Помилявся тоді-каюсь
urij66,я Вас розумію,я теж брав такі моделі за 280гр.І в такій ціновій категорії я прикидав,що варіант привабливий+ металевий корпус,радіатор на процесорі,можливість відновлення та і саме меню норм.І все більш-менш працює,як за таку ціну.Багатох влаштовує ще тюнера MPEG-2 без всяких "прибамбасів"....В любому ресивері чи то софті на нього є недоліки,для того і існує підтрика,головвне терпіння та час.До Вас особисто я нічого не маю.

romik

Цитата: david3122 от 25 июня 2019, 11:17:37
А проблема тільки в ютубі?
Так ср*ч развели из за ютуба!
Вам нужен космолет - пожалуйста приготовьте соответствующую сумму! У каждого продукта своя ниша и возможности.
Всегда будут хотелки, но не всегда их возможно реализовать. Тем более у каждого свое понимание идеального ресивера.
Как минимум поддержка есть и продукт не одноразовый!!!

david3122

Цитата: romik от 26 июня 2019, 13:24:50
Так ср*ч развели из за ютуба!
Вам нужен космолет - пожалуйста приготовьте соответствующую сумму!
Я вам суму виклав а ви не можете листи m3u8 прикрутити.В ребут йде від самої наявності в листі одного посилання .Цей E-Vision IPTV, зробити можливість редагування під свій лист.

Добавлено: 26 июня 2019, 16:19:12

Замий занихалий Т2 за 200 грн.Читає формати і m3u і m3u8.

SSK5230

Цитата: david3122 от 26 июня 2019, 16:17:52
Я вам суму виклав а ви не можете листи m3u8 прикрутити.В ребут йде від самої наявності в листі одного посилання .Цей E-Vision IPTV, зробити можливість редагування під свій лист.

Добавлено: 26 июня 2019, 16:19:12

Замий занихалий Т2 за 200 грн.Читає формати і m3u і m3u8.
Тогда т2 и покупайте,мы обсуждаем спутниковый ресивер,каналы в бисс и повериву открывает хорошо,а ваши претензии ни к чему,желаете,купите медиа центр,на Андроиде...

david3122

Цитата: SSK5230 от 26 июня 2019, 16:25:33
Тогда т2 и покупайте,мы обсуждаем спутниковый ресивер,каналы в бисс и повериву открывает хорошо,а ваши претензии ни к чему,желаете,купите медиа центр,на Андроиде...
Не вказуйте мені що робити.І я не скажу куди вам іти.Я вже купив,заплатив гроші і вимагаю якості,а не халтури.І не наступників uclan.Наклепали,сплавили.Прошивок так-сяк наклепали,через пів року наступий,випускають.В прошивках одне лічать інше калічать.

Добавлено: 26 июня 2019, 17:45:58

А не хочете притензій не заявляйте що там додаткові сервіси.Пишіть супутникове тв і ключі бісс і поверву.І ніхто не буде нічого з вас питати.

SSK5230

Цитата: david3122 от 26 июня 2019, 17:42:57
Не вказуйте мені що робити.І я не скажу куди вам іти.Я вже купив,заплатив гроші і вимагаю якості,а не халтури.І не наступників uclan.Наклепали,сплавили.Прошивок так-сяк наклепали,через пів року наступий,випускають.В прошивках одне лічать інше калічать.
Не указываю,тогда,не нужно сравнивать вам данный ресивер с т2,эт неуместно.Обсуждаем данный
ресивер,не более того,будут новые прошивки,где будут фиксы и исправления.Ругать проще всего.Я ничего вам не заявлял..Остудите саой пыл,есть правила форума.

david3122

Цитата: SSK5230 от 26 июня 2019, 17:47:41
Ругать проще всего.Я ничего вам не заявлял..Остудите саой пыл,есть правила форума.
Я не "ругаю" я хочу кращого для всіх.І говорю де і що треба поправити,а ви мені купуй т2.Як і раніше хтось казав купуй u2c s+ б.у.Кажу тут,тут і тут треба допиляти і буде супер апарат.Ні ми розумніші,ми краще знаєм.А ти купуй т2????

urij66

Вірно пише david3122-якщо функції заявлені, то повинні працювати, а не для галочки.І чому не можна порівнювати, де це заборонено?Всі порівнюють, а тут бояться.Якщо хочуть конкурувати і щоб купляли, то і товар повинен відповідати заявленому.А то мають дурну звичку зразу бортовати і закривати всім роти.Форуми створені для дискусіі, порівняння, а не восхваляння.
Любіть один одного і все буде добре.

SSK5230

Цитата: david3122 от 26 июня 2019, 18:16:22
Я не "ругаю" я хочу кращого для всіх.І говорю де і що треба поправити,а ви мені купуй т2.Як і раніше хтось казав купуй u2c s+ б.у.Кажу тут,тут і тут треба допиляти і буде супер апарат.Ні ми розумніші,ми краще знаєм.А ти купуй т2????
Если желаете,есть тема предложения к разработчикам,там и пишите,ваши желания,предложения,а здесь обсуждаем ресивер,

саторг

Підтримую david3122!З цим ютюбом користувачі вже починають доконувати. Не всі користувачі, але супутникові канали вже відходят на другий план і все більше побажань, щоб більш-менш стабільно працювали інтернет-додатки і особливо ютюб. Виробником заявлена ця підтримка. Будь ласка хай він зробить, щоб ця функція працювала якомога довше або одразу попереджає, що ютюб урізаний і примітивний в користуванні. В другому випадку виробник навряд чи піде на такий крок, тому доводиться це пояснювати мені самому користувачам, бажаючим придбати ресівер від Сат Інтеграл. Тому не дивуйтесь, що із-за проблем з ютюбом користувач вибере інший ресівер, і це буде не СатІнтеграл.