Вопросы новичков

Автор sergijuk, 21 февраля 2020, 10:29:14

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

n1955

Sat Integral S-1268HD в нем ставится плей лист с флешки и сколько каналов?

Азас



Добавлено: 19 февраля 2024, 14:31:27

Цитата: Азас от 19 февраля 2024, 14:28:01
да  cтавится плейлист с флешки,только память у этого тюнера ограничена до 200 каналов.
можно поставить и больше,до первого выключения тюнера,потом все равно скидывает до 200.

n1955

 Sat-Integral S-1268 HD на этом тюнере можно установить плейлист скачанный у платного провайдера и сколько каналов?

aleksid

Цитата: n1955 от 19 февраля 2024, 14:39:40
Sat-Integral S-1268 HD на этом тюнере можно установить плейлист скачанный у платного провайдера и сколько каналов?
Можна не устанавлювати плейлист, а прописати його адресу. Будуть всі канали з категоріями та автоооновлення списку. Комбінація клавіш 0-5 (попадаєте в M3U-IPTV) потім клавіша вліво або вправо поки внизу екрану не з'являться кольорові підказки (по-моєму зелена клавіша додати адресу)

littlebombardier

Знову проблема з Biss. Перестав показувати Iнтер+ HD, хоча  місяць показував після вводу biss ключа. Знову зайшов у меню ввода page up, червона кнопка, ввів biss код, але не показує. Помітив, що id каналу інший, але його редагувати не можу в цьому меню. В списках biss треба, щоб ключ був СА43212ЕСА43212Е,  а ID 1EF6.   В мене ID 001FFF. Десь читав, що іноді треба ID змінити. Може в усіх перестав цей канал показувати бо раніше було нормально? І як можна цей ID спробувати поміняти?

urij66

Цитата: littlebombardier от 07 марта 2024, 16:05:12
Знову проблема з Biss. Перестав показувати Iнтер+ HD, хоча  місяць показував після вводу biss ключа. Знову зайшов у меню ввода page up, червона кнопка, ввів biss код, але не показує. Помітив, що id каналу інший, але його редагувати не можу в цьому меню. В списках biss треба, щоб ключ був СА43212ЕСА43212Е,  а ID 1EF6.   В мене ID 001FFF. Десь читав, що іноді треба ID змінити. Може в усіх перестав цей канал показувати бо раніше було нормально? І як можна цей ID спробувати поміняти?
Немає цього канала більше на супутнику. Він пішов.
Любіть один одного і все буде добре.