My Link для S1218HD

Автор Krainova, 20 июня 2019, 23:18:11

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

sergijuk

Цитата: serg1557733 от 06 февраля 2020, 14:00:23
у всех не пашет май линк или только у моих??
Выше же написано что у всех. Читать не умеете??
Для спасибо есть специальная кнопочка.

Войтик

На даний час паше.
А от список українських каналів  опублікувати тут не можу.
Треба обовязково архівувати?Щось я роблю не так...

ink

Работает ли my link, у меня чистый лист

deepfish

Сегодня смотрел оттуда часов 11 где-то.

urij66

Заходжу в Му лінк, а там нема нічого.Що може бути? На компі стоїть off, всі категориї прописані, вчора добавив навіть нових листів.Прошивка 2.95 SI-1311.
Любіть один одного і все буде добре.

Satreceiveruser

Цитата: urij66 от 15 марта 2020, 14:21:40
Заходжу в Му лінк, а там нема нічого.Що може бути? На компі стоїть off, всі категориї прописані, вчора добавив навіть нових листів.Прошивка 2.95 SI-1311.
Все удалить, затем все что нужно добавить. Так бывает при смене ПО, а также при перегрузке всяким хламом, который тащите туда с просторов интернета.

urij66

А як ви відрізняєте хлам від не хлама?Майбуть, що ніяк, але ж потрібно поумнічать.За пораду дякую, допомогло.Але кожного разу так робити, то дурастіка.
Любіть один одного і все буде добре.

Satreceiveruser

Цитата: urij66 от 15 марта 2020, 20:30:38А як ви відрізняєте хлам від не хлама?Майбуть, що ніяк, але ж потрібно поумнічать.За пораду дякую, допомогло.Але кожного разу так робити, то дурастіка.
Та будь ласка! Відповідь на питання надана. А що робити,  то вирішувати тобі. Не подобається, то сиди дивись Малєвича...

urij66

Цитата: Satreceiveruser от 15 марта 2020, 21:56:33
Та будь ласка! Відповідь на питання надана. А що робити,  то вирішувати тобі. Не подобається, то сиди дивись Малєвича...
А що, ми вже на "ти"?
Любіть один одного і все буде добре.

sashaSP

скажіть хто знає чи можливо прописати якось в май линк самообновляєму ссилку з платного Антифриза чи ЛУУК ТВ щоб відкрилився весь список каналів.Я прописав ссилку но показує тільки один канал а всього списка не бачить що я роблю не так

sergijuk

Цитата: sashaSP от 15 января 2022, 09:45:42
скажіть хто знає чи можливо прописати якось в май линк самообновляєму ссилку з платного Антифриза чи ЛУУК ТВ щоб відкрилився весь список каналів.Я прописав ссилку но показує тільки один канал а всього списка не бачить що я роблю не так
А загрузить плейлист?
Для спасибо есть специальная кнопочка.

sashaSP

Загрузить куда в тюнер или на майлинк,немножко шире дайте ответ

sergijuk

Цитата: sashaSP от 15 января 2022, 14:48:31
Загрузить куда в тюнер или на майлинк,немножко шире дайте ответ
Загрузить на майлинк.
Для спасибо есть специальная кнопочка.

sashaSP

Цитата: sergijuk от 16 января 2022, 00:07:23
Загрузить на майлинк.
пробовал не грузит только копировать ссылку но открывает только одну програму не весь плейлист,в чем подвох не пойму ну да ладно закачал ссылку через флешку на ресивер все работает буду смотреть так Спасибо всем за ответы

sergijuk

Цитата: sashaSP от 16 января 2022, 09:40:33
пробовал не грузит только копировать ссылку но открывает только одну програму не весь плейлист,в чем подвох не пойму
В архиве с прошивкой есть инструкция как пользоваться сервисом Майлинк. Читали её?
Для спасибо есть специальная кнопочка.