My Link для S1218HD

Автор Krainova, 20 июня 2019, 23:18:11

« назад - далее »

0 Пользователи и 4 гостей просматривают эту тему.

Krainova

викладаю конвертор з транслітерацією кирилиці в латиницю для охочих викласти гідний плейлист для V.2.86, насолоджуйтеся. Увага, в Apollo/My Link з особистого кабінету ресивера upcorrency.cc читаються тільки перші 2000 ссілок

stalewar

не открывается конвертер пишет файл поврежден

саторг

Цитата: Macaron756 от 09 сентября 2019, 16:15:51
не открывается конвертер пишет файл поврежден
ВінРАР 4 версії відкрива. Спробуйте 7zip

Krainova

ідеальний плейлист типу .xls для імпортування в сервер My Link Sat-Integral V.2.86, вболівальники футболу, насолоджуйтеся.

Krainova

#64
плейлист типу .xls для імпортування в сервер My Link Sat-Integral V.2.86, вболівальники футболу, насолоджуйтеся.
якщо не читається, видаліть попередні плейлисти.

urij66

Цитата: Krainova от 23 августа 2019, 12:37:04
викладаю конвертор для охочих викласти гідний плейлист, насолоджуйтеся

Конвертував вашим конвертором плейлист і виникла проблема.Біля кожного канала в кінці добавилось дві букви від назви категорії.Наприклад я назвав категорію "руские" і тепер біля кожного каналу в кінці добавилось "ру". Як цього позбутись і виправити, не можу розібратись? Тикніть носом.Дякую!
Любіть один одного і все буде добре.

Krainova

плейлист свіжина.xls для імпортування в сервер My Link Sat-Integral V.2.86, вболівальники футболу, насолоджуйтеся.
дві літери додаються для унікальності імені, щоб MyLink не викидал однакові.
При бажанні можна закрити 'в макросі Sub konvert_m3u_xls_3 в 28-му рядку змінну с1 (перші дві літери від імені категорії)

klukvakur

Цитата: Krainova от 27 сентября 2019, 10:47:51
плейлист свіжина.xls для імпортування в сервер My Link Sat-Integral V.2.86, вболівальники футболу, насолоджуйтеся.
дві літери додаються для унікальності імені, щоб MyLink не викидал однакові.
При бажанні можна закрити 'в макросі Sub konvert_m3u_xls_3 в 28-му рядку змінну с1 (перші дві літери від імені категорії)
Нічого не зрозумів які дві літери і куда

urij66

Цитата: klukvakur от 27 сентября 2019, 11:25:41
Нічого не зрозумів які дві літери і куда
То для мене була відповідь.Читайте все і ьудете розуміти.
Любіть один одного і все буде добре.

romanish

Подскажите про нюансы установки  платного IPTV ,например от  платного SHARA ТВ,  там предлагают установить  разные плейлисты. например -M3U8/ M3U, адреса-
HTTPS-link или HTTP-link, на ихнем форуме  ответа не дождёшься , просто после загрузки  плейлиста    на My Link   и его проигровании    пишет" ОШИБКА."А  там где  запускаеться  работает  отлично ,но вечерами пишет"ОШИБКА"  Скорость интернета хорошая оптоволокно . прошивка 2,82,  стоит ли менять на 2,87 ? ради iptv.

urij66

Я вже десять раз міняв туда назад, а ви все труситесь-2хв роботи.
Любіть один одного і все буде добре.

romik

romanish, Зачем вам MyLink для платного ТВ? Вы добавляете еще одно лишнее звено в работу, а потом жалуетесь на стабильность!
Используйте M3U IPTV для таких целей.

romanish

Цитата: romik от 07 октября 2019, 09:13:33
romanish, Зачем вам MyLink для платного ТВ? Вы добавляете еще одно лишнее звено в работу, а потом жалуетесь на стабильность!
Используйте M3U IPTV для таких целей.

да,  но если  использовать  M3U IPTV ,я так понял должна быть постоянно вставленна флешка в тюнер .

klukvakur

Цитата: romanish от 07 октября 2019, 15:22:06
да,  но если  использовать  M3U IPTV ,я так понял должна быть постоянно вставленна флешка в тюнер .
Скинути з флешки і флешку витягнути.Інакше кіна не буде.

urij66

Цитата: klukvakur от 07 октября 2019, 19:42:24
Скинути з флешки і флешку витягнути.Інакше кіна не буде.
Хто вам таке сказав? У мене стоїть флешка і iptv лист показує.
Любіть один одного і все буде добре.