My Link для S1218HD

Автор Krainova, 20 июня 2019, 23:18:11

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

klukvakur

Цитата: urij66 от 07 октября 2019, 21:10:52
Хто вам таке сказав? У мене стоїть флешка і iptv лист показує.
Можна і так з флешкою.А скинути в ресівер думаю краще було б.

Добавлено: 08 октября 2019, 10:40:21

Цитата: klukvakur от 08 октября 2019, 10:39:20
Можна і так з флешкою.А скинути в ресівер думаю краще було б.Тому я так написав

urij66

Цитата: klukvakur от 08 октября 2019, 10:39:20
Можна і так з флешкою.А скинути в ресівер думаю краще було б.

Добавлено: 08 октября 2019, 10:40:21

Причому тут це, а хто каже що не краще?Але суть в тому, що ви сказали, що коли флешка вставлена, то кіна не буде.А я написав, що буде, а ви вже викручуєтесь, як вуж на сковорідці.Ні, щоб признати, що помилились.
Любіть один одного і все буде добре.

romik

Цитата: romanish от 07 октября 2019, 15:22:06
да,  но если  использовать  M3U IPTV ,я так понял должна быть постоянно вставленна флешка в тюнер .
Нет. M3U IPTV вообще не работает с файлами на флэшке! Только обновление с сети!

Slava77

закинул в My Link плейлист Эдем
категории загрузились но в них пусто
что на ПК что на ресивере
в чем проблема,кто подскажет?

urij66

Цитата: Slava77 от 20 октября 2019, 15:02:40
закинул в My Link плейлист Эдем
категории загрузились но в них пусто
что на ПК что на ресивере
в чем проблема,кто подскажет?
Якщо до цього там були листи, то вийшов перебор(як в очко), там обмеження до 2000каналів загалом.Перебільшили і все, потрібно все видаляти і по новому загружати і дивитись на показники кількості каналів-переберете, знову все зникне.Отакий дурдом вони впихнули для показухи, воно і є, але толку із нього майже нема.І ще потрібно ваш лист переформатувати спочатку, короче......
Любіть один одного і все буде добре.

Slava77

Цитата: urij66 от 21 октября 2019, 11:54:01обмеження до 2000каналів загалом.Перебільшили і все, потрібно все видаляти і по новому загружати
да я уже загружал два плейлиста,но от других провайдеров,все работало и категории тоже
а этот ни в какую
только когда категории удаляю,тогда работает

sergyi

Цитата: Slava77 от 21 октября 2019, 18:04:37
да я уже загружал два плейлиста,но от других провайдеров,все работало и категории тоже
а этот ни в какую
только когда категории удаляю,тогда работает
Здравствуйте .Есть еще одна закономерность,если у вас ети каналы есть уже прописаны ,тоисть есть уже в других категориях занесены ,тогда каналы которые вы хотите закинуть  их просто выкидивает,и ето у меня было . По два раза незаписывает канал.

Slava77

Цитата: sergyi от 22 октября 2019, 13:14:34По два раза незаписывает канал
да ну,были плейлисты с одинаковыми каналами и работали
тут что то другое

sbirchuk

#83
Що з MyLink? Заходиш всередину каналів 0 категорії не видаляються імпорт провести не можна
Кількість каналів почала відображатись але їх не видно в категоріях можна тільки додати (Add) Змінити і видалити не можна

anonim

Цитата: sbirchuk от 07 ноября 2019, 14:29:40
Що з MyLink? Заходиш всередину каналів 0 категорії не видаляються імпорт провести не можна
Кількість каналів почала відображатись але їх не видно в категоріях можна тільки додати (Add) Змінити і видалити не можна

Таже проблема, сегодня появилась, отображаются категории, количество категорий, а вот количество каналов 0
Кто в курсе, в чем проблема?

urij66

А на 1311, зовсім не можливо зайти в apollo.
Любіть один одного і все буде добре.

саторг

Не працює МайЛінк і у нас

sergijuk

Цитата: urij66 от 07 ноября 2019, 18:16:24
А на 1311, зовсім не можливо зайти в apollo.
А как вы зайдете, если там подписка бесплатная только месяц. Пробуйте переходить сразу в Май линк.
Для спасибо есть специальная кнопочка.

urij66

Цитата: sergijuk от 07 ноября 2019, 20:29:46
А как вы зайдете, если там подписка бесплатная только месяц. Пробуйте переходить сразу в Май линк.
Ви що, не розумієте? Нажимаю на apollo, пише "нема результата". Як можна перейти в му лінк, коли не можливо зайти в основний розділ.Я ж не перший день замужем
Любіть один одного і все буде добре.

саторг

Цитата: urij66 от 07 ноября 2019, 20:48:17
Ви що, не розумієте? Нажимаю на apollo, пише "нема результата". Як можна перейти в му лінк, коли не можливо зайти в основний розділ.Я ж не перший день замужем
А я говорив - ну навіщо Майлінк прибрали з основного розділу і заховали хто зна де?...А це заперли його та ще й працювати перестав і при чому вже не перший раз...