ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO версии 2.86

Автор romik, 04 сентября 2019, 11:15:50

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

urij66

Не знаю, ютуб у мене працює на ура.Все літає.Пошук теж швидко знаходить і показує нормально.Пробіл на рускому є-там пустий чорний квадратик.От тільки що при написанні в пошуку обмежена кількість букв-потрібно виправити.У мене інет 30 мбт/с і через лан перехідник.Можливо швидкість у вас не достатня.
Любіть один одного і все буде добре.

Arslanx

Казалось бы: какая связть между пунктом настроек "HDMI пространство" и Youtube?! Оказалось - непосредственная! При выбранном там "YUV444" Youtube на одном и том же ролике безбожно "тормозит", т.е. нажал я на нём воспроизвести и жду 10 секунд созерцая "Черный квадрат" Малевича. Потом "Буфферизация" ещё 5 сек и потом только начинает подтормаживая идти ролик. Через ещё 5 секунд он начинает идти норм. Итого 15 секунд на запуск! А если в "HDMI пространство" выбрать RGB то этот же ролик запускается и нормально идет за 2 секунды! 2 секунды, Карл! Ну как так можно?!  ???

SSK5230

Цитата: Arslanx от 22 сентября 2019, 17:22:15
Казалось бы: какая связть между пунктом настроек "HDMI пространство" и Youtube?! Оказалось - непосредственная! При выбранном там "YUV444" Youtube на одном и том же ролике безбожно "тормозит", т.е. нажал я на нём воспроизвести и жду 10 секунд созерцая "Черный квадрат" Малевича. Потом "Буфферизация" ещё 5 сек и потом только начинает подтормаживая идти ролик. Через ещё 5 секунд он начинает идти норм. Итого 15 секунд на запуск! А если в "HDMI пространство" выбрать RGB то этот же ролик запускается и нормально идет за 2 секунды! 2 секунды, Карл! Ну как так можно?!  ???
Выходит и так бывает,теперь будем знать...Я эти ресы прошивал,а до Ютуба пока не доходило...

Arslanx

Цитата: urij66 от 22 сентября 2019, 17:18:34
Пробіл на рускому є-там пустий чорний квадратик.

А я що, писав що його там нема?!

urij66

Цитата: sergsum от 22 сентября 2019, 14:22:42
Боже, дай цьому чоловікові хоча б краплю гумору

У вас була коли небудь ситуація, що ви щось робите, у вас не виходить?І ви питаєте поради, а вас начинають підтрунювати,приколи всякі говорити-а вам не до жартів.Вам це сподобається?Думаю ні, потрібно знати місце і час коли жартувати, а коли ні.Це вам не дав бог розуміння коли що робити.Не ображайтесь, але в людини запара, а ви,.... .
Любіть один одного і все буде добре.

Yuriy Protas

Цитата: SSK5230 от 22 сентября 2019, 17:23:55
Выходит и так бывает,теперь будем знать...Я эти ресы прошивал,а до Ютуба пока не доходило...
Я менял YUV444 на RGB и наоборот,никакой разницы нет, ролики воспроизводятся практически мгновенно.Пробовал и на 1258,и на 1412.

SSK5230

Цитата: Yuriy Protas от 22 сентября 2019, 17:43:03
Я менял YUV444 на RGB и наоборот,никакой разницы нет, ролики воспроизводятся практически мгновенно.Пробовал и на 1258,и на 1412.
Значит еще интернет провайдер и скорость играют роль тоже..

Arslanx

#82
Всё оказалось ещё веселее! Описанные эффект проявляется у меня при 1080p50. И, после загрузки и переключения с "YUV444" на "RGB". Если же тюнер включить, после того как он был выключен с "RGB" в настройках, Youtube будет по прежнему тормозить. И раскумарится ТОЛЬКО после переключения с "RGB" на "YUV444" а потом обратно!  :o
Раз пошла такая пьянка, решил проверить влияет ли на это 1080p50/1080i50?! И как оказалось не зря  ;D Кароч у мну нормально работает ютуб сколько ни включай/выключай тюнер c "1080i50" и "RGB". Если же поменять 1080i50 на 1080p50. то ютуб тормозит пока не "передёрнуть" "RGB" на "YUV444" а потом обратно!

Добавлено: 22 сентября 2019, 18:03:20

(с "прямыми эфирами" всё по прежнему).

Yuriy Protas

Цитата: SSK5230 от 22 сентября 2019, 17:55:59
Значит еще интернет провайдер и скорость играют роль тоже..
оптика,100 Мбит/сек...

SSK5230

Цитата: Yuriy Protas от 22 сентября 2019, 19:14:11
оптика,100 Мбит/сек...
[/quote Это у вас так,а на самом деле до 100мбит...
Может быть и 30 и 40 мбит...в реальности,но этого хватит.

urij66

Цитата: Arslanx от 22 сентября 2019, 17:25:20
А я що, писав що його там нема?!
Я помилився, ви писали про англійський, але і там він є. Не агресуйте, заспокойтесь.І ваш прямий можна дивитись вільно на супутнику, але вам чомусь давай із ізвращеніями, через ютуб.Навіщо на свою голову шукати гемор?
Любіть один одного і все буде добре.

Arslanx

Я й не агресував, лише натякав.  ;D Звичайно, можна й без збочень, але я не хочу зв'язуватись iз супутником, мене майже цiлком влаштовує T2, антенну якого я розташував на балконi  ;D Та й супутником крiм антени одвiчнi стрибки каналiв по супутниках донiмають, то краще T2, й налаштовується простiше, й майже все що дивлюся є. Щодо YT: справа в тому, що є багато випадкiв рiзноманiтних online трансляцiй: конфи, лекцiї, i таке iнше, тому вважаю за доцiльне мати змогу дивитись online трансляцiї.

duman

Цитата: Arslanx от 22 сентября 2019, 19:38:17
але я не хочу зв'язуватись iз супутником, мене майже цiлком влаштовує T2, антенну якого я розташував на балконi  Щодо YT: справа в тому, що є багато випадкiв рiзноманiтних online трансляцiй: конфи, лекцiї, i таке iнше, тому вважаю за доцiльне мати змогу дивитись online трансляцiї.
Для задоволення  Вашого бажання потрібна добротна IPTV приставка а не сат-тюнер.
Т2 добре але в селах де нема його покриття і  IPTV ще не скоро буде то крім сат-тв нема вибору, а охламони
і це хочуть перевести в платне.Мене вражає що останнім часом більшість власників сат-тюнерів
незадоволені його режимом IPTV і не хочуть зрозуміти що це не його прерогатива а скоріш додаток для
маханини.Але так як ми всі хочемо халяви то це можна зрозуміти. :-*

Arslanx

Да, ну! На этом тюнере платный плейлист идёт прекрасно! Без каких-либо нареканий! Но за него ж надо платить около $1/mo. А Ютуб бесплатный. Кроме того, как я писал ранее там бывают трансляции не только этих телеканалов. Касаемо покрытия - 1,5м антенна за 250грн  и львовский тюнер за 55 грн, позволяют ни в чём себе не отказывать, и даже более того  ::) Уверен, в любом уголке нашей страны, можно принимать как минимум десяток Т2 каналов, а то и все 32.

urij66

Цитата: Arslanx от 22 сентября 2019, 19:38:17
Я й не агресував, лише натякав.  ;D Звичайно, можна й без збочень, але я не хочу зв'язуватись iз супутником, мене майже цiлком влаштовує T2, антенну якого я розташував на балконi  ;D Та й супутником крiм антени одвiчнi стрибки каналiв по супутниках донiмають, то краще T2, й налаштовується простiше, й майже все що дивлюся є. Щодо YT: справа в тому, що є багато випадкiв рiзноманiтних online трансляцiй: конфи, лекцiї, i таке iнше, тому вважаю за доцiльне мати змогу дивитись online трансляцiї.
Якщо вам потрібно те що ви пишете, тоді дійсно вам потрібне щось інше.Бо всі ці примочки на тюнерах, вони не стабільні.Вам краще купити приставку, тіпа X 96 mini 2/16-це із бюджетних і стабільних.Ціна в районі 680грн-поки долар впав, була 880грн-головне прошита і налаштована.
Любіть один одного і все буде добре.