просмотр Украинских каналов после 20.01.20

Автор sashaSP, 20 ноября 2019, 12:21:25

« назад - далее »

0 Пользователи и 3 гостей просматривают эту тему.

Войтик


vviktorgygo


storozh

#152
на телефоне - неплохо, а на телеке - резолюция хромает, размазанная картинка. Нету трк Украина

Войтик

Цитата: 4101 от 08 февраля 2020, 22:43:48
http://acestream.live/nttv.php
вставляете свою ссылку и получаете файл плейлиста,а дальше скачаете на флешку--флешку в тюнер
Список вибраних каналів створив,вставив його по вказаному адресу.Повідомили що його повернуто назад:
"Сервер НТТВ вернул ответ, но это не плейлист. Проверьте введенный адрес плейлиста. Используйте плейлист по умолчанию с сайта НТТВ. Если все верно, то скорее всего проблемы временные."
Де моя помилка?

aleksid

Цитата: Войтик от 12 февраля 2020, 12:43:37
Де моя помилка?


Потрібно скопіювати посилання, з того рядка, де "плейлист по умолчанию", а ви напевно копіюєте із власно створеного

Войтик

#155
У мене ось такий вигляд має сторінка.
І я перепробував  уже різні способи.
Поки що без результатно.

urij66

Войтік, а ви читали, в верху чорним по білому написано-що цей плейлист тільки для перегляду в асе стрім? Отже в тюнері він працювати не буде.Чи то не для вас написано?
Любіть один одного і все буде добре.

Войтик

читав.
я уже скрізь перепробував.
файлом отримав,а от ссилкою робочою для тюнера ніяк.
у файлі 260 каналів,усі уже знають що залишається 200. :(

deepfish

Цитата: urij66 от 12 февраля 2020, 23:43:20
Отже в тюнері він працювати не буде.
Почему это в тюнере не будет работать?Будет.Я прописывал адрес http://91.92.66.82/trash/ttv-list/ace.all.tag.iproxy.m3u?ip=СВОЙ IP:ПОРТ
Если комп работает и там запущен АСЕ всё будет показывать.

primak1962

Листы lptv прописывать во вкладке m3u lptv

urij66

Цитата: deepfish от 13 февраля 2020, 10:24:02
Почему это в тюнере не будет работать?Будет.Я прописывал адрес http://91.92.66.82/trash/ttv-list/ace.all.tag.iproxy.m3u?ip=СВОЙ IP:ПОРТ
Если комп работает и там запущен АСЕ всё будет показывать.
Причому тут комп? І як ви на тюнері запустите асе стрім?Мова про тюнер.
Любіть один одного і все буде добре.

deepfish

#161
Цитата: urij66 от 13 февраля 2020, 16:19:15
Причому тут комп? І як ви на тюнері запустите асе стрім?Мова про тюнер.
Вы читать умете?Где написано что АСЕ надо запускать на тюнере?
Я написал что на тюнере можно с помощью АСЕ смотреть
торрент тв в частности.

urij66

Цитата: deepfish от 13 февраля 2020, 16:22:32
Вы читать умете?Где написано что АСЕ надо запускать на тюнере?
Я написал что на тюнере можно с помощью АСЕ смотреть
торрент тв в частности.
А при чому тут ваш торент? ви бачили, про що він запитував?Вїлися бл..ь із своім торентом, чи викручуєтесь?
Любіть один одного і все буде добре.

deepfish

Цитата: urij66 от 13 февраля 2020, 17:40:11
А при чому тут ваш торент? ви бачили, про що він запитував?Вїлися бл..ь із своім торентом, чи викручуєтесь?
Не надо хамить!
Я упомянул про торрент-тв потому что человек брал ссылку с ресурса
где используется АСЕ .

Войтик

Хлопці не треба так, не сперечайтеся!Я намагався брати як  і з TS-Proxy так і з AceStream.Хотілось взяти  робочу ссилочку,тому і експерементував так.В результаті виходить скачати тільки список у вигляді файла.Дальше за допомогою флешки закинув в тюнер  і  в IPTV памяті одержав повністю робочий список з 260 каналами.Виключив-включив і в результаті залишилося 200.Але я впертий  і спробував знову скачати список але уже з категоріями.І знаєте вийшло! Після виключення увесь список у пам'яті. Але на даний час відсутній 1+1.
Є  2+2, ICTV, УКРАЇНА, СТБ, Новий, Футбол 1 і 2.На даний час українські кодовані ідуть  із затиками.Буду тестувати і дальше.Цікаво  цей список привязаний до IP-адреси? В My Link не залазить ніяк. Інет оптоволокно.