ПО Sat-Integral SP-1319HD / SP-1329HD COMBO версии 23.08.21

Автор danver, 22 августа 2023, 10:53:15

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

danver

Описание: v23.08.21
- Обновление T2MI драйвера
- Другие оптимизации

СКАЧАТЬ:
SP-1319HD_SP-1329HD_COMBO_V23.08.21.zip

Yuriy Protas

#1
Прошився.Все заявлене працює,зручніше стало користуватися ютьюб.
Але...При виведенні загального списку каналів номер каналу синій,добре.Але не можна прочитати назву каналу.А при редактуванні назва супутника,sid і частота при відмічанні будь-якого каналу становляться непрочитними,якісь незрозумілі символи.

Добавлено: 22 августа 2023, 16:09:26

Відкотився на попереднє ПЗ.Т2МІ для комбо не так важливо,але дуже незручно працювати із списком каналів.

1Voxa1

#2
Усім привіт...
У мене така проблема:
Стояла прошивка v21.04.19 2021.04.19 прошився на нову прошивку,вона мені не сподобалася і я рішив як завжди повернутися на стару прошивку.І тут з моїм тюнером сталося щось дивне...
Установити неможливо ні стару прошивку ні повернуся на любу прошивку,перепробував три різні версії прошивок-при старті прошивки тюнер перезагружається і видає помилку...
Саме більше це іде 5 %....Я зрозумів що мій тюнер просто не приймає ніяку прошивку ...

Спробував загрузчик для відновлення-та сама ситуація (іде 5 %) і тюнер перезагружається...
Вибиває ось таку помилку,що може бути з тюнером???
Можливо хтось стикався з такою проблемою....
Прошивку ставив з двох різних USB флешок-тюнер їх бачить....
Скриншот проблеми:

Для тесту маю свою стару прошивку з Бінами яка також не іде........

Yuriy Protas

Цитата: 1Voxa1 от 27 августа 2023, 13:38:15
Усім привіт...
У мене така проблема:
Стояла прошивка v21.04.19 2021.04.19 прошився на нову прошивку,вона мені не сподобалася і я рішив як завжди повернутися на стару прошивку.І тут з моїм тюнером сталося щось дивне...
Установити неможливо ні стару прошивку ні повернуся на любу прошивку,перепробував три різні версії прошивок-при старті прошивки тюнер перезагружається і видає помилку...
Саме більше це іде 5 %....Я зрозумів що мій тюнер просто не приймає ніяку прошивку ...

Спробував загрузчик для відновлення-та сама ситуація (іде 5 %) і тюнер перезагружається...
Вибиває ось таку помилку,що може бути з тюнером???
Можливо хтось стикався з такою проблемою....
Прошивку ставив з двох різних USB флешок-тюнер їх бачить....
Скриншот проблеми:

Для тесту маю свою стару прошивку з Бінами яка також не іде........
Стикався я з такою проблемою.Помилково намагався прошити 1319прошивкою 1219.Рес молодець,не прийняв,а симптоми такі,як у вашому випадку.Провірте,скачайте прошивку по новому,розпакуйте і спробуйте ще раз.Флешку бажано відформатувати.
І да,на майбутнє.Зберігайте перед скиданням на заводські свій дамп,там прошивка з настройками ваша попередня.Але після прошивки на нове ПЗ,заливайте не дамп,а базу даних.Удачі.

1Voxa1

Якби ж то так просто було,я маю п'ять флешок,форматував дві і пробував поставити прошивку і те саме.
Справа у тім що тюнер бачить флешки і я дивлюся навіть IPTV але не установлює прошивки,саме більше заходить це 5% або ноль і одразу перезагружається...
Свій файл я зберіг і закинув свою прошивку зверху у пості з моїми каналами,перед прошивкою новою...
Думаю там криво установилася прошивка і є якісь биті файли,але повірити я не можу...
Помилка тільки вибиває різні цифри (від 2 до 4) у залежності від прошивки..




.





YevhenP

#5
Помилка 2 в мене на Вашем дампі.
Хотів свій дамп тут викласти, але не як не можу вийти з Ютюба.
Є у мене така проблема, якщо зі старої прошивки намагаюся прошитися дампом від нової прошивки.

1Voxa1

#6
Усе вірно-помилка 2 на моєму дампі,помилка 3 на тій прошивці що була до нової і помилка 4 на новій прошивці...Моя прошивка не іде???Закиньте якщо зможите свою прошивку з дампом,спробую що получиться....

Добавлено: 28 августа 2023, 14:13:19

Усе... ;D ;) ;D
Рішив я свою проблему...
Спочатку я повністю зробив очистку диску на усіх своїх флешках,потім форматнув їх усі...
Зкачав ще раз версію прошивки v22.09.09.
Після того як я побачив що установилася прошивка я установив свою flashfile.bin прошивку і моя установилася також...
PS: Це сама ліпша прошивка поки що ,особливо через те що мені саме головне додатки :Ютуб,МЕГОГО і IPTV яке я збираю і завжди дивлюся.
В тіктоки і інші додатки мені не потрібні...
Усім МИРУ і не повторюйте моїх помилок.....

YevhenP

У Вас є стара версія прошивки. У мене зараз така прошивка, як на скрині.

1Voxa1

У вас тоїть сама нова прошивка (за яку я писав,вище що вона меняі не подобається,через циклічні перезагрузки,особливо з додатками IPTV )...Плюс у меню каналів закриває назви каналів і ще ціла купа багів)))...У мене стоїть версія v21.04.19 2021.04.19Мої канали Т2///Сопутники:Хотбірг,Сіріус,Амос...Мої настройки тюнера,бісс кей...Усе у прошивці яку я учора повернув назад.....Моя прошивка flashfile.binПеред установкою раджу форматувати флешку,якщо не піде прошивка тоді спробуйте повернутися на версію v22.09.19Потім установити мою....У мене установилася на нову версію!!!!Удачі!!!