ПО Sat-Integral S-1227HD / S-1237HD / S-1247HD версии 3.00

Автор romik, 19 июня 2020, 10:53:13

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Begimot

Цитата: guar33 от 28 мая 2022, 07:31:42
здравствуйте, у меня вопрос, как удалить плейлисты iptv из пункта m3u iptv, свой плейлист в iptv память, просто есть проблема, я так понимаю с памятю, загружаю свой плейлист все каналы есть но после отключения и включения тюнера половина пропадает, а вот в m3u iptv, их там около 1000, спасибо
Вы правильно понимаете,дело в памяти.Встроиные списки удалить не получится.Есть несколько способов решения:
1 укоротить плейлист
2 загрузить в my link(?)
3 с помощью хостинга iptv (https://app.m3u.in/) сделать ссылку на свой плейлист и прописать в iptv m3u.

guar33

Встроиные списки удалить не получится.

не верю, их же туда както записали, нужно слить с него бекап и через hex редактор посмотреть. может отключу

SSK5230

Цитата: guar33 от 28 мая 2022, 14:09:46
Встроиные списки удалить не получится.

не верю, их же туда както записали, нужно слить с него бекап и через hex редактор посмотреть. может отключу
вам и карты в руки -сделайте и поделитесь с народом...

Plate

Цитата: SSK5230 от 28 мая 2022, 14:33:16
вам и карты в руки -сделайте и поделитесь с народом...
Добрый день! Вышло новое ПО 3.22 для всех моделей, а на данный ресивер только 3.00 и нет обновлённого драйвера T2-MI когда сделают и здесь хоть что-то новое? :'( Хочу поставить его на 53 градус.

igormotuzko

Думаю,что на 7 серию разработчики ПО уже "забили" ! Ресиверы этой линейки уже достаточно старые и по мнению софтописателей - не перспективные ! Жаль конечно , ведь эта линейка имеет неплохие технические показатели (как для своего класса)  - очень приличная картинка, хороший звук, стабильная работа шаринга, iptv-плейлистов, подключения к интернету и т.д. ! Пишу о его достоинствах не по-наслышке, а из личного опыта эксплуатации - у меня модель S
-1247HD Rasing с 2016 года и я до сих пор его эксплуатирую (шаринг, iptv) !

Володимир.

Усім миру і чистого неба.
Скажіть,яка версія програмного забезпечення краща для сат-інтеграл 1227.І які Українські канали зараз можна дивитися.
Купив його ще у 2017 році,бо мій Глобо 9000 забарахлив.
А тепер вирішив його перепросити.
Запитую,так як на моєму встановлена щепрошивка  2,09. З   2017 року я ним не користувався,інтернет,ютуб,шару не включав.
Читати весь форум просто не реально,та й електрикою зараз,самі знаєте як.
І який зараз супутник замість Сіріуса. Знаю лише що Астра,але яка?
Якщо не в ту тема написав,то прошу вибачення.

Begimot

Цитата: Володимир. от 11 января 2023, 18:45:53
Усім миру і чистого неба.
Скажіть,яка версія програмного забезпечення краща для сат-інтеграл 1227.І які Українські канали зараз можна дивитися.
Купив його ще у 2017 році,бо мій Глобо 9000 забарахлив.
А тепер вирішив його перепросити.
Запитую,так як на моєму встановлена щепрошивка  2,09. З   2017 року я ним не користувався,інтернет,ютуб,шару не включав.
Читати весь форум просто не реально,та й електрикою зараз,самі знаєте як.
І який зараз супутник замість Сіріуса. Знаю лише що Астра,але яка?
Якщо не в ту тема написав,то прошу вибачення.
Вы написали именно там где надо, с первой страницы этой темы загрузите ПО, просканируйте Хотбирд13, Астра4,8, Амос.

Володимир.

#157
Програмне забезпечення ,останнє,завантажив.Розархивував.
Там є 4 файли.KEY.SDX.BIN.CFG.Всановив KEY i BIN.Роутер перезавантажився.
І пропали всі канали.Повторно просканував хотбірг,сіріус і амос.(в даній послідовності).
Але зберігся останній,амос.Повторно просканував сіріус,і появився хотбірг і сіріус.(що за маячня)
Еле на сіріусі нема багатьох каналів.
(вчора,коли підключив його,сканування каналів за 2017 рік,був канал 1+1,а зараз нема.
навіть транспордера нема).
Як вручну ввести дані транспордера.Як в пошуку каналів вводити цифри?
На сіріусі 23 відкритих канали
На хотбіргу 20
На амосі 28
а деякі канали повторюються на всіх супутниках.
У редакторі каналів є тільки вкладка "Всі канали".Як зробити ,щоби було окремо  по супутниках.
Чи потрібно після встановлення ПО скидувати на заводські налаштування?
Що я роблю не так.

Begimot

Цитата: Володимир. от 12 января 2023, 18:17:30
Програмне забезпечення ,останнє,завантажив.Розархивував.
Там є 4 файли.KEY.SDX.BIN.CFG.Всановив KEY i BIN.Роутер перезавантажився.
І пропали всі канали.Повторно просканував хотбірг,сіріус і амос.(в даній послідовності).
Але зберігся останній,амос.Повторно просканував сіріус,і появився хотбірг і сіріус.(що за маячня)
Еле на сіріусі нема багатьох каналів.
(вчора,коли підключив його,сканування каналів за 2017 рік,був канал 1+1,а зараз нема.
навіть транспордера нема).
Як вручну ввести дані транспордера.Як в пошуку каналів вводити цифри?
На сіріусі 23 відкритих канали
На хотбіргу 20
На амосі 28
а деякі канали повторюються на всіх супутниках.
У редакторі каналів є тільки вкладка "Всі канали".Як зробити ,щоби було окремо  по супутниках.
Чи потрібно після встановлення ПО скидувати на заводські налаштування?
Що я роблю не так.
Почти всё правильно, ещё залейте sdx ,сброс в заводские, настройка портов дисек под свою антенну и повторное сканирование.

Володимир.

sdx я заливав (це списки каналів ресивера,відкриті і закодовані,десь біля 1200 каналів.Для чого вони мені,якщо зброс в заводські настройки все видаляє).Просканував наново всі канали.Вийшло 1587 каналів.Почав переглядати кожен ,по порядку і записувати ,який канал показує.
А файл CFG що це це файл.?
Скажіть,а є нові ключі для закодованих каналів?
Почти всё правильно...а що не правильно?

Begimot

Цитата: Володимир. от 13 января 2023, 22:28:26
sdx я заливав (це списки каналів ресивера,відкриті і закодовані,десь біля 1200 каналів.Для чого вони мені,якщо зброс в заводські настройки все видаляє).Просканував наново всі канали.Вийшло 1587 каналів.Почав переглядати кожен ,по порядку і записувати ,який канал показує.
А файл CFG що це це файл.?
Скажіть,а є нові ключі для закодованих каналів?
Почти всё правильно...а що не правильно?
Файл cfg для заливки в ресивер своих настроек для сетевых приложений.Основные ключи вы залили с ПО , можно остальные BISS ключи прописать вручную,их пару штук."а що не правильно?"-вы говорите что заливали файл sdx - откуда спутник Сириус? К тому времени его уже переименовали в Астра 4,8.Вам осталось редактором удалить ненужные каналы.

Володимир.

#161
Переглянув всі канали.
З  1600 каналів відкрилося 65.З них 20 каналів (8 українських) повторюється на всіх трьох супутниках.
Повторно завантажив файл sdx і коротко переглянув .Ніодин український канал не відкрився.
Відкрилося пару російських ,арабських,англійських.
Ручний ввід транспордера каналів не знайшов.
Що робити,як знайти Українські канали.
Якщо виходу не знайду,то викину цей ресивер з 9 поверху,щей на додаток ролзтрощу кувалдою.(він мене починає домахувати)

Добавлено: 14 января 2023, 20:01:01

От скажіть,чому ресивер знаходить  на супитниках амос,астра 4,8  ,хотбірг  тільки декілька Українських каналів,і всі однакові,в той час,коли глобо 9000 знаходить їх у два рази більше.???

duman

Головне спокій і вивчення мат-частини!
Для 1227 під софт 3.00 на 113 каналів Україномовних і ... на сьогодні.
налаштування з каналами, окремо список каналів і бісс ключів.
Дісеки:  Астра4-1, Амос-2, ХотБірд-3
Дерзайте! на Астрі і Амосі тільки робочі транспондери

Володимир.

Дякую за підтримку.
Спокій мені тільки сниться,так як мені вже майже 66.
Я сам дивлюся  все через інтернет,а дружина хоче телевізор.
Раніше був ресивер Глобо 9000 (в ньому душа інструкція,все розжовано ,де що як зробити,не то що в сат-інтегралі).
Але глобік почав барахлити,тому і перейшов на Сат-інтеграл.
Файли Ваші скачав.Зараз завантажу на флешку.і завантажу в телевізор,якщо встигну (зараз виключать електрику)
Підскажіть процедуру установкиє
Перед встановленням робити зброс в заводські,і чи робити зброс після установки.
Завантажувати всі три файли,і що робити потім.
Де взяти нові ключі для каналів?

duman

Забийте в гуглі як прошити сатінтеграл 1227 чи 1228 і на ютубі все показано
в багатьох роликах.