Просмотр сообщений - טאָשיק

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - טאָשיק

Страницы: [1] 2 3 ... 39
1
Що ти можеш бачити, якщо яйця в тебе на підборідку?
Марійкин Мультістрим працює чи ні.Пиши Пиши може точно Адмін за такі слова забанить. ;D

2
І це говориш мені ти, про спілкування з дюдьми..... не сміши.
Що я збрехав і тим більше яка тобі різниця звідки я?
Прийшов в магазин і запитав який хліб краще, а в відповідь мені починає продавець говорити: "нащо тобі той хліб, роби його своїми руками, ну хіба що ти з Іспанії або Португалії, де у вас зерна немає.".
Тут появляється ще один клоун і починає писати да ти брешеш, в вас в іспанії зовсім не дуже погані справи, мені казала однокласниця що у вас там все офігєнно.
Іспанія-була відписана тільки тому, щоб не писались і дальше тупі виводи: "Нащо тобі мультистрим".
А ті хто мене знає, знають звідки я. Моє місцезнаходження ніяк не міняє суті мого питання про мультистрим, якщо ти такий тупий, проходь ліпше дальше. В твоїй компетенції тільки спілкування по скайпу з однокласницею.


Добавлено: 23 Август 2017, 08:25:39
"Не зміг нормально відповісти Павлу"
А Павло нормально відповів на моє питання?
Як він відповів так я йому і відписав. І те питання я вже давно вирішив завдяки duman, а ти дальше не успокоївся і в монітор слюнями бризгаєш.
Да ти я бачу ніякий Борис Годунов а Ляшко №2 і як я помилився з першого разу.

3
Шановний טאָשיק, Ваш підхід до вимог перегляду сат каналів в корні не правильний. Скажем для западу України.де складні умови прийому ефірних каналів із-за гористого рельєфу і виручає сат-тв раз,а по друге тут в більшості сільське населення без інтернету і грошей на інтернет-шари. Також більшість цього  населення хоче дивитись Українські канали ,не дивлячись на їх заполітизованість,а  НТВ+ кисельно-соловйове  має там де і Путіна ..як і Ваше недавнє  відношення до триколору .
Хай не бреше цей limteam  чортів Іспанець.Я вже давно зрозумів що він з Західної України.Він модератору Павлу не зміг нормально відповісти.Така їхня манера поведінки.Ваші вимоги я надіюсь задовільнив.А чого там хто і кого дивится то це особиста срава кожного.Кисельова та Путіна я не двивлюсь.В основному Ретро фільми ще радянських часів.А дивитись та слухати їхні Моцне ТВ та Коломийки мені ні в тин ні в ворота.Бо я там не родився і не виріс а також не вихованний в їхній культурі.

Добавлено: 23 Август 2017, 00:30:36
В ігнор, паскуда дика
Ого-о.Прямо таки вилитий Іоан Грозний.Мабуть потрібно Жоржа Милославського просити рявкнути так би мовити повчити етиці і естетиці спілкування між людьми.

4
Ти почитай який мій перший пост був, а про іспанію і португалію не я почав тут писати.
По-друге ти перше в іспанію, німеччину, італію сам поїдь і подивись, як і через що люди дивляться ТВ, а то не вилазячи з болота голосно кричиш. То що там тобі однокласниця сказала - це одне...
Да пішов ти до Марійки в трещину закрий за собою великі Марійкині ворота.Да й дивись там свій мультістрим.Був я в Латвії був в Естонії бачив що вони дивлятся.Тарілок по місту не видно.

5
Тогда нет смысла от таких манипуляций, проще сидеть на 2.05.
Вопрос только почему китайцы не исправляют баг этот который начался после 2.05 прошивки... или это ихняя фича, чтобы продлевали встроенный шаринг ? :)
Ну да

6
Кто смотрит платный шаринг на 1247 и на каком ПО?
Ставлю 2.20, платный глючит.
Ставлю 2.05 работает нормально.
Выход из положения есть.Ето перевести тюнер для получения интернета с Динамического на Статический. Сервер IP/URL шаровоза прописать не буквами а цыфрами тоесть IP адрес сервера в DNS1 или DNS2 точно не помню даже и как в вашей модели ето делается.На ресиверах 1210-1211-1212-1221-1222-1223 ети манипуляции дали положительные результаты.Не работает ни одно приложение типа Ютуба и всего остального.Тюнер подключается только к шаровозу и никакая реклама типа о продлении шары при включении тюнера в сеть не лезет.Зато шаринг работает отлично.

7
Да мені пофігу що там в іспанії чи ще десь. Я запитав за тюнер а тут мені за іспанію пишуть чи ще якусь фігню.
Назви мені іспанських провайднрів, які показують українські канали в своїх платних пакетах і з іспанією я ніяким боком не повязаний.
Твої ж слова
( Рахуй, що я в Іспанії.)Якщо да то потрібно за свої слова відповідати.А ти просто Попандопало.Ето тебе а ето мне.Ой а ето снова мне.Даже не можеш характеристики тюнерів почитати.І мені твій мультістрим в межах України як Зайцю задній стоп Сигнал.І де ти бачив пакети платних Українських каналів.Хіба що Хтра-ТВ який нафіг нікому і не потрібний.Все є в НТВ+

8
Не сміши. Перше поїдь в іспанію чи в якусь іншу країну, а потім пиши коментарі, про те хто і що там купляє.

Добавлено: 21 Август 2017, 20:57:49
60€ це завишено, знаю 20€. Але навчити людину прошивати тюнер не дуже тяжко. Хоча як я зрозумів, 1227 часто прошивається з помилками. І тоді вже треба через ноут. Є ризик що клієнт запорить тюнер. Тюнер коштує 40€. Нема сенсу за прошивку платити 60€))).
А мені і не потрібно туди їхати.В мене там Однокласниця проживає.Так би мовити вийшла заміж за Іспанця.Дак я знею та з ним по Скайпу спілкуюсь.А що до тюнерів дак це в наших та Россійських Емігрантів які там проживають.Так би мовити ностальгія по Родіні.Ось і все.І напиши мені хоча б один супутник на якому багато передають Іспанських каналів і який покриває Іспанію.Очкарик ти я бачу по повній влип.Сам не сміши людей.Один там писака писав що в Арабських Еміратах продають Сат-Інтеграли.Продають але зарубіжні аналоги Texnosat клони наших балалайок.

9
Мені це якось всерівно вірите чи ні, але якщо я запитав про мультистрім а конкретно про 1228, значить це мені потрібно, а не від фонаря, бо немає з ким поспілкуватись.
Поважаючий себе Іспанець так не розмовлятиме.Хіба що необразованний вуйко який там своєю манерой поведінки показує що таке Українці.

10
Рахуй, що я в Іспанії.

Добавлено: 21 Август 2017, 17:18:11
Я питав, сказали що не підтримує. Тільки підходить 1227.
Ніколи не повірю та й рахувати не буду.Що до того що в Іспанії продають наше Г.мно.І нікому не розказуйте про це.Там так як і в усіх капіталістичних державах переважають Інтернет Сервіси.Тільки гроші плати.А якщо де й висять тарілки то обовязково імпортні супутникові тюнера в тому числі і повний Т2 МІ мультистрім на всі супутники де він тільки є і коштує чималих коштів. ;)Примірно ось такі там переважають.Дивись фото.

11
т.е. смотреть на SI s1223HD нтв+ с новым идентом невозможно?

купил пакет с нтв показывает всего несколько каналов  :(
У кого купили.Что то сомнительная получается шара.Может шаровоз такой или у вас уже древний список каналов который надо обновить.Ибо спутниковое тв не телевизор.Где раз просканировал каналы и вечно.И кому вы деньги и сколько платите за просмотр НТВ+Если хотите могу продать недорого чистый Аккаунт шаровоза с балансом в 9$ будете там сами себе хозяин.Есть диллерка.С админом общатся ненужно.Всё работает без проблем.Заинтересует пишите в личку обсудим.Сам пользуюсь и клиенты довольны.

12
В каких "водах" ходит эта подлодка ? Можно узнать координаты ? или "там" уже всё, старая информацыя...
Вот здесь
Спойлер
satforumtmmmniae.onion/index.php
Форумы там есть.Ето я только привёл пример где я обитал.С обычного поисковика зайти не получится.Зайти можно через скрытые сети типа Tor Brauzer или Mozila.Там если не знаешь как правильно задать вопрос что ищешь то и подсказвать никто не будет и общатся никто не будет.Короче:форум для белых ворон.Типа там все Альбиносы.

13
Sat-Integral S-1210 HD Aron / НТВ+ и триколор
« : 20 Август 2017, 20:10:11 »
Здравствуйте, на 36.0°e заблокировался eurosport 2 hd. Подскажите в чем проблема.
На платной работает.

14
  Стоит ПО 2.20.  Ни одна частота с V поляризацией не проходит ни на каких спутниках. С флэшки ПО по новой 2.20 льётся, а вот boot loader не принимает (даже на 2.20) . Сбрасывал всё и на заводские и удалял всё чтобы с ноля частоты вводить - нет вертикали! не думал что с Satintegral будет такая заморочка. Я дилер кардшаринга на нескольких ресурсах. Спасибо за предложение .
Ну я могу только посоветовать сдать его по гарантии в ремонт или же если он не гарантийный то в тот сервис что по гарантии.Там програматором сдуют флешку и востановят.Я к стати пытался перешить снова свой рабочий тюнер востановительным загрузчиком то ничего не получилось тоже.Етот загрузчик если убил тюнер неудачной прошивкой.Типа електричества не стало во время заливки п.о или флешку вытянул.Тогда ресивер потух и можно востановить таким макаром.Коненктися сразу.

15
Спасибо за ответ и рекомендации. А всё же gx6605s-generic-sflash.boot  должен быть тип файл  (Файл "BOOT" или перевести в bin) ? (в инструкции к u2c_b6_5370.bin )А то и по моей проге всё вроде правильно делаю а НЕ КОНЕКТИТСЯ. Системник с прямым компортом все ресы прошиваю. И ещё. Какое ПО для 1218-1228 есть востановительное 2.14 ?  Спасибо.
Законектится когда убитый будет.Да прошей его с флешки последним п.о.Чем оно вам не угодило.Для просмотра шаринга пойдёт.Если надо могу и чистый Аккаунт Шурика с балансом в 9$ подогнать.Будешь сам себе хозяин и клиентов набирать.

Страницы: [1] 2 3 ... 39
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal