Просмотр сообщений - BodiaK

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - BodiaK

Страницы: [1] 2 3
1
Обновленный список просьб к разработчикам ПО...
Ну у Вас і апетити! Але-
1-не суттєво, думаю, для більшості користувачів
2- підтримую і не раз пропонував
3- підтримую і така пропозиція мною написана неодноразово, але привязки до Funcam_у не     спостерігав
4- не обовязково, не кожен може чекати півхвилини до введення наступної цифри. Можливий варіант з регулюванням проміжку між натисканням цифрових клавіш
5- не суттєво
6- для чого, вистачає на дисплеї ресивера та у опції "Info"
7- тоді прийдеться додавати функцію таймінгу закриття. Невже важко для виходу натиснути певну клавішу?
8- для чого дубль? У ресивері існує опція "Зберігати назви каналів-Увім/Викл"
9- варіант можливий, але не обовязковий
10- такця опція існує "Меню-Мережа-Установка мережі-3G установка-Точка доступу-User Define-[FAV]Редагувати.
11- нічого сказати не можу, такою моделю не користувався і не тестував
12- не суттєво, нові канали  прописуються у кінці загального списку
13- підримую, і бажано у декількох режимах збільшення
14- пропускаю, оскільки канал цифрового ТБ Росії у нашій місцині не приймаються, та й у цьому форматі всього два телеканали. Шкірка вичинки не вартує.
15- не заперечую, в цьому режимі Info бажано більше інформації про канал
16- підримую безумовно, бо коли відмовить клавіша EXIT то тоді прийдеться перезавантажувати ресивер.
І від себе- щоби режим "пауза" працював зі звуковим супроводом та сумнозвісну "Буферизацію" бажано виправити.
Все написане, лише моя думка, але ніяк не керівництво до виконання і тому прохання не ображатись.

2
...Перейшов на 2.71 і пішло відео на 1автомобільному, до цього не йшло.Тестую дальше...
Ну це вже Ви дядьку загнули!!! І що, до теперішнього часу працює? Можливо тимчасово ішов  відкрито, а може по халявній шарі - то так і пишіть . Перевірив: звук, як завжди іде-картинка малевич.

3
А почему бы не...
купити один з ваших фаворних ресиверів і не морочити голову своїми фантазіями. Це ж ресивер, основне завдання якого, прийом супутникового ТБ( і зауважте, навіть не кодованого), а не інтернет-приставка. ???

4
Все постоянно хотят разное...
sat-integra! Та це зрозуміло. Всім не вгодиш. Читаєш деякі "побажання" то інколи не те що сміятись, а плакати хочеться. Читав десь побажання, що бажано змінити колір висвітлення каналів Funcam у списку, хоча така опція існує давно. Але людині ліньки зайти в меню та змінити. І таких доброзичливців досить багато. ???
...Поэтому и сделали новый список без мусора.
Основная проблема, оставлять настройки сети или нет. Настройки дайса.  Может кому-то список каналов нужен под другой софт...
Ось тут і згодився би дамп замість списку каналів з налаштуваннями. Залив у дамп чистий список і порядок. Та й про уніфікацію чистого списку каналів для різних софтів я вже писав вище. Ну і про новий редактор для такого чистого  списку з новим розширенням файлу теж писав. Але це не критично, просто висловив свої міркування і більше нічого. Якось так.

5
Вот например, модератор Павел всегда говорит, что со списками sdx закидывается весь мусор, ибо там настройки из предыдущих версий и т.д.  А вот с новым списком в формате chn, который без настроек, может не будет мусора. Вот вам и смысл.
Та це зрозуміло, але замість двох, практично однакових опцій краще було би додати можливість вивантажувати (окрім списку каналів та ключів)  чистий софт чи софт з налаштуваннями, а ще краще  - дамп. Оце було би діло!

6
Также есть жалобы на проблемы с открытием канала Viaccess2  ANT1 Europe на спутнике Eutelsat 9e 12054 H 27500. Тоесть получается появились проблемы с открытием всех каналов с Viaccess кодировкой в эмуляторе.
link1! Тільки-що перевірив. Як на диво все працює, хоч підписка Funcam закінчилась ще 30.12.2018 р. Чому у Вас з цим проблеми - загадка. Звідки брали список каналів, ключі? Спробуйте мій softcam, викладений у цій темі у пості #30. Правда там ключі на 12322 V 27500 PowerVU (Discovery) неробочі, але це легко виправляється автоновленням (AU) чи прописуванням вручну нових. У цій темі я їх теж виклав під спойлером у пості #39.

Добавлено: Вчера в 00:02:15
...Менi чомусь здається, що це софтверна проблема...
Arslanx! Судячи з викладеного вами, то це апаратна проблема. Якщо розумієтесь в ремонті і є можливість(ресивер негарантійний) заглянути в "нутрощі" перевірте візуально на непропаї, здуття конденсаторів, проміряйте напруги БЖ їх пульсації. Якось так!

7
.Для этого нужно всегда сохранять на флэшку ваш список каналов и ключей.....
Що я завжди роблю регулярно, але це не убезпечує від неприємностей, як от у софті v2.71 з файлом softcam(розділ Biss). Список каналів додатково ховаю у "Список каналів користувача" ресивера. Про пропадання каналів теж писали, але у мене такого поки не було. Були проблеми із скануванням транспондерів, коли скануєш транспондер на одному супутнику, а навіть не прописуються, а переносяться(не копіюються) канали з іншого. Але ніби на останніх прошивках це виправлено, оскільки тепер цього казусу  не спостерігається.
Выключил с пульта, отошёл на пол часа пожарить картофан. Включил - "No channel", и меню на аглицком, хотя всё было на русском. Т.е. все настройки сбросились! На 2.69 такого не было!
Arslanx! Може, коли ви поправляли здоровя, хтось з родини з вашим пультом "попрацював"?
Якщо це було один раз, то не варто хвилюватись, просто так склались обставини. У моїй зоні відповідальності від клієнтів на таке скарг не надходило, хоча якість електропостачання паршива. Поекпериментуйте з включенням/виключенням ресивера як у черговий режим, так і з електромережі. Повториться-значить:
...сдавайте продавцу, либо в СЦ...

8
Давайте по порядку...
Ну що ж, давайте. Коли написав пост про проблеми з ключами BISS у новій прошивці v 2.71, деякі почали мене нагинати, про духів байки розказувати, хоча у старших версіях софта таких проблем не було навіть при нульових параметрах ProvID та Index, як і проблем із введенням через PAGE-DOWN. Тоді для чого псувати те, що й так працювало нормально? Прорахунок? Так. І ви також не впевнені, що файл softcam з архіву відкриє всі канали. Тепер, коли у файлі softcam  присутні  ключі з нульовими параметрами ProvID та Index, оновлення через інтернет прописує ключ, але канал не відкривається. Так що моє твердження про повну заміну чи редагування параметрів ВISS було вірним.
Далі про Funcam та та Viaccess: якщо я вірно зрозумів, то нас, користувачів цих ресиверів опосередковано примушують продовжувати підписку. А як бути тим, у кого немає інтернету, а дивитись цей пакет(SRG) хочеться. Ось тут і згодиться моя пропозиція про виведення у патч меню цих ключів, як колись зробили із Tandberg. Тим більше, що SRG-вські ключі міняються дуже рідко. Ну коли  з Viaccess 4 все більш-менш зрозуміло, то для чого було прибирати з меню емулятора кодування Viaccess 1(Mezzo)? Кому цей розділ заважав? Бажано повернути. Та й користувачі теж пишуть про пропадання трансляції цього телеканалу разом із швейцарським пакетом. Теж потрібна привязка до сумнозвісного Funcam? Запитання, запитання, запитання... А відповіді, наче їжак в тумані.
Ну і заради справедливості потрібно сказати, що цей софт (v 2.71) уже написаний набагато якісніше, хоча глюки з попередніх прошивок не виправляються(як приклад, сумнозвісний напис "Буферизація") то ще й нові випливають. Про це писав не лише я у попередніх дописах, тому повторюватись не буду, а й інші користувачі. Удачі! І без зайвого апломбу та образ!

9
Так редактируйте и дальше файл sdx, никто же его не отменял.
P.S. Похоже вы не читали описания по 2.69:
- Добавлена возможность сохранения только
списка каналов (без настроек) на USB.
Визнаю, не читав і не прошивав ресивер цією прошивкою, оскільки влаштовувала попередня, перевірена. Але запитання було інше:
... Який сенс такого нововведення...
коли без допомоги ресивера з цим файлом неможливо проводити жодних маніпуляцій. Хіба що гряде уніфікація списку каналів для більшості ресиверів  Sat-Integral різних лінійок.

10
Хорошо, что у вас  и у ваших знакомых не обнаружено. Но у других обнаружено и вы  это знаете, ибо на форумах пользователи тоже пишут об этой проблеме. Не знаю от чего это зависит, но проблема есть.
Знаю і не буду сперечатись. Можливо така партія ресиверів попалась. Колись у мене на S-1268HD не відтворювався звук у форматі АС-3, хоча у специфікації була заявлена апаратна підтримка.Маніпуляції з налаштуваннями ресивера та зміною рідного ПЗ успіху не мали. На свій страх і ризик прошив софтом від 1258, у якого теж апаратна підтримка цього формату - звук з'явився. Пізніше повернувся на рідну прошивку і проблема зникла, формат АС-3 запрацював без зауважень. Як варіант, можете спробувати, але все це "на свій страх і ризик" і при наявності програматора та відповідних навиків у ремонті.

11
Сохранение базы данных, тоесть список каналов и все настройки ресивера.
Раніше опція "Список каналів"  виконувала таку ж функцію і вивантажувалась як "GX6605_HD_DatabaseV1.00_1.sdx". А от тепер "Список каналів" вивантажується як "GX6605_HD_Channellist_1.chn". То виходить, що функції списку каналів та налаштувань і просто списку каналів   розділили та й розширення файлів різне. Значить тепер для редагування списку поза ресивером(з допомогою компютера) потрібен новий редактор каналів, адже існуючий може не зрозуміти, а скоріше за все, не зрозуміє нового розширення файлу? Який сенс такого нововведення  та  коли ж чекати появи нового редактора.  :-\

12
Удалял .не помогло. Наверное глюк. А те ключи что шли с прошивкой не работают каналы  "дискавери. "
А sotcam, викладений у моєму дописі вище, пробували? Тільки що помітив - помінялись ключі для частоти 12322 V 27500. Відкрийте sotcam у любому текстовому редакторі та поміняйте ось такі рядки
Спойлер
P 000031 00 F6A15F17756DD400 ;12322V
P 000031 01 55F7E6F903AE6A00 ;12322V
у кодуванні PowerVU, або у меню емулятора чи скористайтесь порадою користувача
так включите любой канал дискавери 5-15мин. и ключик аукнется сам со спутника

У мене оновились менше ніж за хвилину.
Кодировка Viaccess1 пропала с эмулятора вместе с ключом на канал Mezzo... ...а теперь пользователи жалуются, что идет привязка к сроку подписки Funcam. Может у вас работают, а у тех у кого закончилась подписка начали возникать проблемы с кодировкой Viaccess.
link1! Нічого не пропало ні під час активної підписки Funcam, ні після закінчення(на моєму ресивері підписка закінчилась 30.12.2018 р.), ні після зміни ПЗ. Перевірено, все, що заявлено, працює  без змін, за винятком деяких нюансів BISS кодування на прошивці v 2.71, викладених мною вище. Ніякої привязки до Funcam ключів кодування Viaccess на ресиверах цієї лінійки ні у моїх знайомих, ні у клієнтів не виявлено.

13
romik, це не я писав:
... ПО верии 3.71 вышло. Также помним что софт идентичен 8й линейке.
а, отже, ваше розуміння ідентичності досить своєрідне.
Тепер запитання по темі: підкажіть, будь ласка, що за пункт "Завантаження даних" з'явився  у USB меню  при натисканні жовтої кнопки(Вивантажити) поряд з "Список каналів" та "Ключі" і які його функції. Дякую!
P.S. Ну а духами хай займаються екстрасенси. :)

14
просканувати заново все не проблема...
Та воно, звичайно, так і про це потрібно писати, але потім пів дня сидіти та редагувати. А це вже заняття марудне.
...та яка різниця чи є той ключ там в розіділі чи його немає. Головне що канали показують
вам що стане легше, якщо побачите ключ там...
А якщо зміняться ключі та будуть доступні, як ви збираєтесь їх завести у ресивер. Невже знову чекати милостиню від прогерів у вигляді нової прошивки?

15
Уже не раз писал, что при заливке своих старых каналов или чужих, смысла в збросе на заводские установки нет, потому как с каналами заливается весь мусор с ресивера, который был в нём.
Невже уважно читати не вмієте? Постійно перед прошивкою з одної версії до іншої на одному і тому ж ресивері зберігаю свій особисто відсканований список каналів та softcam. Ніколи проблем не виникало ні зі списком, ні з ключами. Зі списком порядок, а от з ключами BISS виникли проблеми, описані вище. Для мене це не суттєво, виправив. А от для пересічних користувачів це може бути нездоланною перешкодою, а отже чекайте шквалу дописів на вказану тему. Ось вам перша ластівка:
У меня возникли проблемы.,на этой прошивке с бисс ключами .тюнер подключать к инету не хочу ,абы не включить функам залил софткам за 11.01.2019.не могу запустить хспорт и перший.,вводил вручную ,вводиться,но не сохраняються почему то
Спробуйте заводити ключі не з допомогою кнопки Page -, а в меню емулятора(почитайте мій допис вище). Ну і тримайте мій softcam, на якому все працює.
* 2019_01_14_softcam1.rar
Не вижу проблем с кодировкой BISS  ;)...
Якщо ви не бачите, то це не означає, що такого не існує. Придивіться уважніше.
Кодировка Viaccess так же присуцтствует. и каналы SRG и Mezzo работают без проблем  ;)...
По Viaccess: я писав про пропадання з меню емулятора кодування Viaccess 1(канал Mezzo) та відсутність у цьому меню кодування Viaccess 4(пакет каналів SRG). Мови про відсутність трансляції не було. Та й до чого ваша мініатюра з Viaccess 2? Швейцарці вже давно відмовились від цього кодування.
...ресивер 1311 HD COMBO. никаких списков каналов не заливал.
перепрошил только и закинул файл ключей что в архиве с ПО
Ну і останнє, ви подумали, що написали?
Як без списку каналів ви дивитесь телепередачі? Невже вони(списки каналів) у прошивці присутні?  Щось ніде такого не читав, це ж не дамп!!!

Страницы: [1] 2 3
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal