Загрузка IPTV листа с флешки для sat integral s-1268 hd heavy metal

Автор virolaynen, 07 августа 2018, 11:02:00

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

PetroAA

Цитата: Войтик от 24 мая 2020, 20:09:05
Футболи є десь?
так є але ограничен просмотр можу виложити тільки під паролем як викласти?або скину на почту..
Не прошу денег,не беру в долг.Работаю за СПАСИБО!
Кто ищет тот всегда найдет!

jsa359


Войтик


monia


vviktorgygo


Войтик


vampo

Цитата: Войтик от 26 мая 2020, 21:19:25
Футболи є?
Треба футболів
Ну Ви й смішний, дядьку. Вважаєте, що представники-"футболісти" сплять? Та вони, як тільки побачать на форумах плейлист з "Футболами", так тому й гаплик. ((
Тому тихесенько прокрадаємося за платним плейлистом.)))
За (приблизно) 1 долЯр/місяць легко знайти з працюючими футболами. Поки шо.
(= 4W,5E,9E
(= 36E

Войтик

Дякую юначе за роз'яснення.
Дуже допомогло мені...
Поясніть мені будь ласка як до цієї пори працювали укр.футболи у плейлисті Ukr.TV зі чиєгось,уже не пам'ятаю чиєго sample .cfg?
Доречі я прошу не для себе, а для священика   :)

urij66

Цитата: Войтик от 27 мая 2020, 08:09:21
Дякую юначе за роз'яснення.
Дуже допомогло мені...
Поясніть мені будь ласка як до цієї пори працювали укр.футболи у плейлисті Ukr.TV зі чиєгось,уже не пам'ятаю чиєго sample .cfg?
Доречі я прошу не для себе, а для священика   :)
Священнику не можна дивитись тв.Так і скажіть йому.А хоче дивитись, то хай платить, чи він думає, що йому всі і все зобовязані.А ви не будьте покірною овечкою, за рахунок якої хочуть халяви.Всі однакові, у мене так.
Любіть один одного і все буде добре.

Войтик

Я перепрошую.
Не можете допомогти конкретно,то тримайте свої поради для себе.
Тим більше що вони якісь людиноненавистні.

urij66

Зрозумів, вам правда не подобається, мовчу.
Любіть один одного і все буде добре.

vviktorgygo


vviktorgygo


PetroAA

Цитата: urij66 от 27 мая 2020, 12:13:58
Священнику не можна дивитись тв.Так і скажіть йому.А хоче дивитись, то хай платить, чи він думає, що йому всі і все зобовязані.А ви не будьте покірною овечкою, за рахунок якої хочуть халяви.Всі однакові, у мене так.
підтримую плати і дивись.....а тим більше йому(бідному).Є таке слово лизун чогось !
Не прошу денег,не беру в долг.Работаю за СПАСИБО!
Кто ищет тот всегда найдет!

Войтик

Ну це уже занадто... Просто о уже якісь збочення, ви що по собі судите?
Одинока людина, проживає в чужій оселі {церковна власність) з мізерною, ну просто смішною зарплатою мала завдяки мені і форуму можливість подивитись українські футболи,але настав час коли  трансляція плейлиста припинилася. Я наївний вирішив попросити допомоги на форумі,но не тут то було...деякі люди вирішили продемонструвати свої "найкращі" сторони своєї сутності.
Я анолюю свою питання-прохання і не треба одразу знову демонструвати свою "перевагу".