ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO v3.40

Автор danver, 20 декабря 2023, 14:12:10

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

Pavel01

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 11:15:38
Дед, пора пити таблетки ! ..навіть мені стає важко з вами спілкуватись..)).. люди напишуть, все взнаєте... ненапишуть значить вже непрацює.. технології розвиваются- люди деградують. все пучком!
А ты вважаешь шо воно працюе. На дату смотрел той картинки откуда срисовал схему? Аааа, её там нету.  Попробуй сделай потом пиши шо воно працюе.  А интернет от Илона я не знаю ни как працюе ни шо для цього потрибнэ. Поэтому и спросил как на старый ресивер принимать интернет от Маска. Мне не надо много писать. Просто, по ленински, необходимые и достаточные условия. Нет у тебя желания не пиши, но не стоит учить отца ..... и баста.
   И ващще, шо то я нэ бачу полиции нравов. Мабуть до цэрквы пишлы.

саторг

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 10:33:54
приємно, що по темі є знатоки...
цікаво зараз на якому супутнику і яка частота !? .. старих але робочих тюнерів зараз повно .. може щось і вийшлоб- нашару )).. і без інтернета)) ..
так то, якщо є нормальний інтернет, то супутник і взагалі непотрібен, суть питання, що робити з устарівшим обладнаням...
Навряд чи зараз зосталась робочою ця система. Нема сенсу, коли кругом є, як мінімум, мобільний інтернет. Мікробокси вже давно мабуть погоріли в мусорках, та й підключати їх нема до чого, тому що ресіверів з РС232 уже все менше і менше. Супутниковий інтернет, як був так і залишився, але вже ніхто не подає ключі по ньому. Та й взагалі зараз супутникове телебачення це привілеї старшого покоління. Рулить IPTV)

банан

Цитата: Pavel01 от 04 февраля 2024, 12:34:26
А ты вважаешь шо воно працюе. На дату смотрел той картинки откуда срисовал схему? Аааа, её там нету.  Попробуй сделай потом пиши шо воно працюе.  А интернет от Илона я не знаю ни как працюе ни шо для цього потрибнэ. Поэтому и спросил как на старый ресивер принимать интернет от Маска. Мне не надо много писать. Просто, по ленински, необходимые и достаточные условия. Нет у тебя желания не пиши, но не стоит учить отца ..... и баста.
   И ващще, шо то я нэ бачу полиции нравов. Мабуть до цэрквы пишлы.
незнаю що Ви там не так зрозуміли... але повторю- схема робоча 100% модем буде працювати !.. але чи є прошивка або параметри для налаштування я сам тут запитую !
я ж вже писав що технології 15років.. (поїзд пішов, Ви спізнились... надіюсь буде наступний).

Спойлер

Є.. я відчуваю їхню присутність... тут зараз багато учасників та просто перехожих.

Pavel01

Цитата: саторг от 04 февраля 2024, 13:01:35
Навряд чи зараз зосталась робочою ця система. Нема сенсу, коли кругом є, як мінімум, мобільний інтернет. Мікробокси вже давно мабуть погоріли в мусорках, та й підключати їх нема до чого, тому що ресіверів з РС232 уже все менше і менше. Супутниковий інтернет, як був так і залишився, але вже ніхто не подає ключі по ньому. Та й взагалі зараз супутникове телебачення це привілеї старшого покоління. Рулить IPTV)
Айпитиви рулит. Но всё таки не везде. И не у всех. Дампы на Ортоны ещё выкладывают в интернете. У меня нет статистики, но думаю даже в городах интернет ТВ не есть доминирующим. Хотя, опять же повторюсь, это с моего подвала мнение.

Добавлено: 04 февраля 2024, 14:15:46

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 13:05:22
незнаю що Ви там не так зрозуміли... але повторю- схема робоча 100% модем буде працювати !.. але чи є прошивка або параметри для налаштування я сам тут запитую !
я ж вже писав що технології 15років.. (поїзд пішов, Ви спізнились... надіюсь буде наступний).

Спойлер

Є.. я відчуваю їхню присутність... тут зараз багато учасників та просто перехожих.
Я вообще ничего про Старлинк не читал. Поэтому ни понять, ни не понять ничего не мог. Мне это не интересно. Тем более что это из разряда Сыр в мышеловке. Что то я про пиндосов в Фейсбуке написал в десятке слов. Комментарий удалили, и написали почему. Нельзя обижать гегемона

банан

Цитата: саторг от 04 февраля 2024, 13:01:35
.. це привілеї старшого покоління. Рулить IPTV)
Ви виразились делікатно.. я ж виразив свою думку не так лаконічно )).. але це факт !
Спойлер

цікаво, чи працюватиме бонусна шара через такий модем... в теорії все повинно працювати... впринципі якщо ввести дані на сайті шародавця то він буде транслювати ключі (для вашого ідента)... чи зворотній звязок тепер обовязковий ?

саторг

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 14:25:32
Ви виразились делікатно.. я ж виразив свою думку не так лаконічно )).. але це факт !
Спойлер

цікаво, чи працюватиме бонусна шара через такий модем... в теорії все повинно працювати... впринципі якщо ввести дані на сайті шародавця то він буде транслювати ключі (для вашого ідента)... чи зворотній звязок тепер обовязковий ?
ну цього мало. У модема був обмежений список підтримуваних ресіверів, яких тепер навіть у продажі нема і тим більше, що вони були в основному розраховані на мпег2 ресівери. Навіть якщо розроблять відповідне ПЗ для модема і воно буде підтримувати сучасні ресівери, то потрібно ще знайти того, хто погодиться запустить потік ключів? Ну і по третє. Сенс? Це все більш затратно, ніж просто встромити вайфай адаптер у ресівер і отримати перегляд. Заради однієї людини, яка живе на острові чи високо в горах, де нема доступу традиційного інтернету, цього точно не робитимуть. А спортивний інтерес канув в літа. Тепер кожен бізнесмен і вміє рахувати бабло))

банан

Цитата: саторг от 04 февраля 2024, 14:53:37
..Тепер кожен бізнесмен і вміє рахувати бабло))
так і є... вже в тюнери сімки пхають ))... з іPtv легше, але тут провайдери неподілять клієнта.. почали підкуповувати провайдерів інтернету - що б придушити трафік конкурента)) і як завжди страждають користувачі, такі компанії як мегого / світтв будуть боротись за прибуток як зможуть.. зайві кнопки на пульті то тільки початок ))

Pavel01

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 14:25:32
Ви виразились делікатно.. я ж виразив свою думку не так лаконічно )).. але це факт !
Спойлер

цікаво, чи працюватиме бонусна шара через такий модем... в теорії все повинно працювати... впринципі якщо ввести дані на сайті шародавця то він буде транслювати ключі (для вашого ідента)... чи зворотній звязок тепер обовязковий ?
Я уже писал, я не всё знаю. Но простая логика говорит, ЕСЛИ ЕСТЬ ЗАПРОСЫ ОТ РЕСИВЕРА (об этих запросах и здесь на сайте писали, обвиняя ПО в утечке данных), значит зворотний зв'язок повынэн буты обов'язково.
  Официальный просмотр может быть односторонним, как на самом деле я не в курсе. Думаю, что односторонняя, интернет ведь для неё не нужен. А шаринг это система запрос-ответ.

банан

#173
Цитата: Pavel01 от 04 февраля 2024, 15:40:56
.. шаринг это система запрос-ответ.
так ресивер запитує один ключ з тисячі... але вся тисяча передана через спутник на ресивер(модем) і зберігаєтся там поки неприйде нова тисяча...цикл повторюєтся.. якщо пропустити одну тисячу(хмара завадила) то пів години кіна небуде )) цикл був 30хв .

Добавлено: 04 февраля 2024, 16:47:47

Цитата: Pavel01 от 04 февраля 2024, 15:40:56
..(об этих запросах и здесь на сайте писали, обвиняя ПО в утечке данных)..
де це можна почитати, в які темі, яка сторінка? цікаво стало ))

somali

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 16:10:12
де це можна почитати, в які темі, яка сторінка? цікаво стало ))
Если тебе цикаво то поищи сам https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,8662.75.html#msg78005
В старых темах можно прочитать информацию по теме потому что тогда небыло таких пиздунов как ты и дед.
Здесь тема ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO v3.40
тут разговориваете  два папуаса о чем угодно только не о прошивке версии 3.40
при этом не прошивались этой прошивкой.
Банан подумай что после твоего и дедового срача можно прочитать полезного в теме
сделай так чтоб кроме банановой темы тебя небыло нигде видно.
Засранцы.


Pavel01

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 16:10:12
так ресивер запитує один ключ з тисячі... але вся тисяча передана через спутник на ресивер(модем) і зберігаєтся там поки неприйде нова тисяча...цикл повторюєтся.. якщо пропустити одну тисячу(хмара завадила) то пів години кіна небуде )) цикл був 30хв .

Добавлено: 04 февраля 2024, 16:47:47
де це можна почитати, в які темі, яка сторінка? цікаво стало ))
Спорить не буду, деталей не знаю, но ресивер получает один ключ в течении 10 секунд. Тот кто не платил не может получить ни одного ключа, пусть там их будет миллионы. Ты попросил (ресивер) тебе ответили (прислали ключ).
   Только что поставил 10 на комп. Ещё ничего не делал, а уже есть синхронизация.
    Купил дешёвый SSD проверял вчера его на компе с ХР.  Так и не понял работает или нет. Вснул его в комп с Семеркой, часа полтора назад. Вот пишу с Десятки. Как будет дальше вскрытие покажет.

Добавлено: 04 февраля 2024, 17:24:54

Цитата: somali от 04 февраля 2024, 17:21:07
Если тебе цикаво то поищи сам https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,8662.75.html#msg78005
В старых темах можно прочитать информацию по теме потому что тогда небыло таких пиздунов как ты и дед.
Здесь тема ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO v3.40
тут разговориваете  два папуаса о чем угодно только не о прошивке версии 3.40
при этом не прошивались этой прошивкой.
Банан подумай что после твоего и дедового срача можно прочитать полезного в теме
сделай так чтоб кроме банановой темы тебя небыло нигде видно.
Засранцы.
Ну чё не прошивались? У меня два 1268 на обоих ПО 3.40. Мноооого знаешь. Иногда это нехорошо. А я переживал шо вас невидно. Появились, не запылились.

банан

#176
Цитата: somali от 04 февраля 2024, 17:21:07
Если тебе цикаво то поищи сам https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,8662.75.html#msg78005
там все понятно ! ніякого криміналу невиявлено ! ..те що тюнер ломится в інтернет це факт.. навіщо?- варіантів багато, може хоче активувати/деактивувати бонус, може хоче щось оновити, може статистику передає.. чи особисті дані там є, мені неважливо.. але це перевантажує систему і навіть якщо вимкнути всі сервери/емулятори, це недопоможе ! все буде тупити, бо велика частина памяті зайнята лівими задачами.

ваня, ми ж по темі... ця функцїя є в ці прошивці. ти незнав мабуть.. )) 3.40

Pavel01

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 17:32:56
ваня, ми ж по темі... ця функцїя є в ці прошивці. ти незнав мабуть.. )) 3.40
цэ хлопэць выправдовуе такэ - ты можэш всэ цэ зъисты, зъисты нэ зъим, а понадкусюваты можу. Вэсэли хлопци.

банан


somali

Цитата: Pavel01 от 04 февраля 2024, 17:22:18

   Только что поставил 10 на комп. Ещё ничего не делал, а уже есть синхронизация.
    Купил дешёвый SSD проверял вчера его на компе с ХР.  Так и не понял работает или нет. Вснул его в комп с Семеркой, часа полтора назад. Вот пишу с Десятки. Как будет дальше вскрытие покажет.

Пушкин
если это по теме v 3.40 то ты забыл еще написать что вчера ел и сколько раз ходил срать.

Цитата: банан от 04 февраля 2024, 18:07:47

о.. і справді пошук працює - https://sat-integral.org.ua/index.php/topic,2490.0.html
Внук Пушкина открыл для себя Америку
сначала поищи что тебя интересует и там напишешь.
перечитывай прошлое и нечего это обсуждать в нынешней теме v 3.40
Свои мысли и воспоминания о прошлом пиши деду в личную кабину только там и придурки общайтесь.