АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

romanish

Скиньте видео  как работает  скрин  меню  и листов   короче общее . тогда ясно станет стоит ли прошивать .

банан

Цитата: romanish от 05 февраля 2024, 23:09:02
Скиньте видео  как работает  скрин  меню  и листов   короче общее . тогда ясно станет стоит ли прошивать .
Привіт, та я б може й зробив.. але камери нормальної в мене нема .. і взагалі смислу небачу комусь щось доказувати/нав"язувати... можливо користувачі будуть совісні і зроблять, по можливості, якісь фото або відео... мені як-би небайдуже! але потреби в цьому немаю.. сам користуюсь, та іншим рекомендую спробувати !

romanish

ще скажіть  при включенні тюнера   iptv сразу включаеться  чи  треба ще кнопки  нажимати . короче старт  iptv є. як у інших моделях   типа евроскай.

Pavel01

Цитата: банан от 05 февраля 2024, 23:41:32
Привіт, та я б може й зробив.. але камери нормальної в мене нема .. і взагалі смислу небачу комусь щось доказувати/нав"язувати... можливо користувачі будуть совісні і зроблять, по можливості, якісь фото або відео... мені як-би небайдуже! але потреби в цьому немаю.. сам користуюсь, та іншим рекомендую спробувати !
Есть хорошее выражение - был бы сыр, лепешку спек бы, да мука нет.

sergeyss9

Цитата: romanish от 07 февраля 2024, 11:11:19
ще скажіть  при включенні тюнера   iptv сразу включаеться  чи  треба ще кнопки  нажимати . короче старт  iptv є. як у інших моделях   типа евроскай.
Швидкий доступ через синю кнопку. Автозагрузку не бачив , можливо присутня .

На днях шив 1228 на альтернативу і назад - все ОК ! Часу затрачено 2 хв.

банан

Цитата: romanish от 07 февраля 2024, 11:11:19
ще скажіть  при включенні тюнера   iptv сразу включаеться  чи  треба ще кнопки  нажимати . короче старт  iptv є. як у інших моделях   типа евроскай.
старту з іптв нема !..  це питання мане теж турбувало, але прийшов висновку що це непотрібно, так як є швидкий доступ.
(для швидкого старту якогось софта, недостатньо просто стрічки з командою Run/start.. там повина бути прописана послідовність дій.. наприклад якщо стартане іптв раніше ніж підєднаєтся інтернет- це призвиде до кучі помилок в софті.. і тд.)

Добавлено: 07 февраля 2024, 16:25:17

Цитата: Pavel01 от 07 февраля 2024, 11:19:42
Есть хорошее выражение - был бы сыр, лепешку спек бы, да мука нет.
в мому випадку, це не так... хоча, Вам з гори видніше ))

Pavel01

Цитата: банан от 07 февраля 2024, 16:20:05
старту з іптв нема !..  це питання мане теж турбувало, але прийшов висновку що це непотрібно, так як є швидкий доступ.
(для швидкого старту якогось софта, недостатньо просто стрічки з командою Run/start.. там повина бути прописана послідовність дій.. наприклад якщо стартане іптв раніше ніж підєднаєтся інтернет- це призвиде до кучі помилок в софті.. і тд.)

Добавлено: 07 февраля 2024, 16:25:17
в мому випадку, це не так... хоча, Вам з гори видніше ))
Я не на горе. Я в погребе. Но ты сам написал. А телефон у тебя Нокия, как у меня? 15 летней давности. У меня в идеальном состоянии.

банан

Цитата: Pavel01 от 07 февраля 2024, 16:53:36
Я не на горе. Я в погребе. Но ты сам написал. А телефон у тебя Нокия, как у меня? 15 летней давности. У меня в идеальном состоянии.
так.. деградував до кнопочного )).. зато фонарик світить ого-го-го)) це не жарт.. це сурові будні...

Pavel01

Цитата: банан от 07 февраля 2024, 17:45:46
так.. деградував до кнопочного )).. зато фонарик світить ого-го-го)) це не жарт.. це сурові будні...
Печально. Могу только посочувствовать. Крепись.

банан

#114
Цитата: Pavel01 от 07 февраля 2024, 18:08:11
Печально. Могу только посочувствовать. Крепись.
з цього приводу непереймаюсь... телефоном стараюсь некористуватись... особливо в теперішній час ))
отакий фонарик у мене https://telefon.kiev.ua/g.php?n=BQ-BQ-2430-Tank-Power

Pavel01

Цитата: банан от 07 февраля 2024, 18:23:44
з цього приводу непереймаюсь... телефоном стараюсь некористуватись... особливо в теперішній час ))
отакий фонарик у мене https://telefon.kiev.ua/g.php?n=BQ-BQ-2430-Tank-Power
хороший фонарик.

банан

#116
Dareen IPTV пробували )) ?!.. провсяк випадок інструкція як увімкнути -
синя кнопука - Dareen IPTV - OK -жовта кнопка (для вибору краіни, канали якої бажаєм глянути)- дивимся... (тест - іноді скидає на наступний канал )


Добавлено: 08 февраля 2024, 21:49:37

Цитата: sergeyss9 от 31 января 2024, 21:42:07
Не розумію чому скільки флуду , прошивка реально годна ! Кілька років в мене валявся 1218 з битою флешкою - флеш взяв з донора Q-11 ,прошив ,запаяв і о диво - ресивер ожив !
Даному п.з реально по барабану що прописано в ОТП області. ...
Є в мене одне цікаве ПЗ яке "один в один" з інтеграловським.... тут якраз і вискакує помилка по "OTP зоні" - N04... як з цим боротись ?

банан

#117
                                  НОВА ВЕРСІЯ BANAN_V_3
         IPTV - +6 хмарових серверів.. для заміни сервера ЗЕЛЕНА кнопка.
         загальна оптимізація..

Спойлер


Alex60

#118


Добавлено: 12 февраля 2024, 20:33:45

При перегляді IPTV в мене пульт тормозить. В додатку дамп на базі нової прошивки Банан-3 на 2 супутники 5 і 13 градус. Створений на ресивері satintegral 1228.

Pavel01

Цитата: Alex60 от 12 февраля 2024, 20:27:45

Добавлено: 12 февраля 2024, 20:33:45

При перегляді IPTV в мене пульт тормозить. В додатку дамп на базі нової прошивки Банан-3 на 2 супутники 5 і 13 градус. Створений на ресивері satintegral 1228.
Вообще то тормозит не пульт, а ресивер. И, если раньше в этой ситуации он не тормозил, то вина за этот тормоз на новом ПО.