АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

банан

#135


Добавлено: 28 февраля 2024, 04:49:53

Цитата: artur88 от 27 февраля 2024, 00:30:21
Чи працюють на даному пз usb-lan адаптери ?..
в принципі повинно працювати, можливо треба підберати на якому чіпі перехідник.. можливо треба вручну ввести днс.. в цьому питанні я нерозберався, але в софті точно передбачений LAN та 3Gмодеми ! при під"єднані LAN - повинен зявитись значок з кабелем (так як флешка)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

NEW MESS

тільки зареєструвався, як раптом якомуссь модерастові щось несподобалось )))... я просто дав посилання на цю тему !,..що це, я так і незрозумів - але пох.. !


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ще зареэструвався на https://alensat.com/ - там про НАС знають, що приємно здивувало ))! своєобразна там атмосфера; фільтрація як на зоні)), з дозволу можна щось написати чи прочитати..)) я до такого незвик !... далі побачим як поведется. (бо приватні повідомлення мені вже там заборонили )).

з цікавинок - карта покриття супутниками - https://www.satbeams.com/footprints


artur88

Цитата: банан от 27 февраля 2024, 16:51:18

Добавлено: 28 февраля 2024, 04:49:53
в принципі повинно працювати, можливо треба підберати на якому чіпі перехідник.. можливо треба вручну ввести днс.. в цьому питанні я нерозберався, але в софті точно передбачений LAN та 3Gмодеми ! при під"єднані LAN - повинен зявитись значок з кабелем (так як флешка)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

NEW MESS

тільки зареєструвався, як раптом якомуссь модерастові щось несподобалось )))... я просто дав посилання на цю тему !,..що це, я так і незрозумів - але пох.. !


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ще зареэструвався на https://alensat.com/ - там про НАС знають, що приємно здивувало ))! своєобразна там атмосфера; фільтрація як на зоні)), з дозволу можна щось написати чи прочитати..)) я до такого незвик !... далі побачим як поведется. (бо приватні повідомлення мені вже там заборонили )).

з цікавинок - карта покриття супутниками - https://www.satbeams.com/footprints
не бачить usb lan, можливості правити dns також там немає..

Pavel01

#137
Посмотрел внимательно на картинку. Твой ник сравнили с твоим постом, где твоя ссылка. Вот и вся причина. Там ребяты не хтять шоб на ихнем х......ю, кто то в рай въезжал.

банан

Цитата: artur88 от 28 февраля 2024, 11:08:12
не бачить usb lan, можливості правити dns також там немає..
треба пробувати інші адаптери LAN... нажаль мені невідома модель чіпсета, на якому 100% запрацює LAN,.. можливо хтось підкаже.. вайфай працює ВЖЕ ДОБРЕ !

Pavel01

Цитата: artur88 от 28 февраля 2024, 11:08:12
не бачить usb lan, можливості правити dns також там немає..
У меня Сат-Интеграл 1268, у знакомых есть парочка таких же. Все трое со свистками рекомендованными. Всё с соединением нормально. Понес свой ресивер к товарищу, проверить соединение и работу тётки шуры. У него мой ресивер со свистком не может соединиться с роутером. Ресивер видит сеть, соединения нет. Этот же свисток с его Опенфоксом 8 работает. Это я всё к тому, что может быть всё что угодно. То есть надо проверить и юсб модем на другой сети (как вариант точка доступа с телефона), ну и ресивер с модемом на другой сети.

банан

Цитата: Pavel01 от 28 февраля 2024, 11:41:57
.. кто то в рай въезжал.
рай )) .. в кожного своє понняття...  то неважливо ! ..просто я про те що- не форуми, а приватні клуби якісь ! ніякої свободи слова !))

Цитата: Pavel01 от 28 февраля 2024, 11:49:37
...я всё к тому, что может быть всё что угодно..
може все бути, але скоріш за все що, "чіп" на якому побудований LAN адаптер- непідтримуєтся в пз.. мабуть треба брати ресивер в магазин з собою, і підберати що запрацює..)).  відгуків про ПЗ дуже мало, воно й недивно, так як самі ресивери втрачають актуальність,.. я й сам ним користуюсь не як основним медіа джерелом... а для забави, гаражу, або на кухні - використати можна !.. не викидати-ж робочу техніку..)).. прошивка в мому випадку, дала ресиверу нове життя... зрозуміло що, в кожного свої потреби та інтереси.. все в відкритому доступі-  і це добре !

artur88

Цитата: банан от 28 февраля 2024, 19:46:22
рай )) .. в кожного своє понняття...  то неважливо ! ..просто я про те що- не форуми, а приватні клуби якісь ! ніякої свободи слова !))
може все бути, але скоріш за все що, "чіп" на якому побудований LAN адаптер- непідтримуєтся в пз.. мабуть треба брати ресивер в магазин з собою, і підберати що запрацює..)). 
ну в магазин.. краща ідея, аніж купляти/переберати щоразу новий адаптер)
більш ніж впевнений, що на рідному пз адаптер Sat-Integral RTL8152B працюватиме..


банан

Цитата: artur88 от 28 февраля 2024, 20:02:07
ну в магазин.. краща ідея, аніж купляти/переберати щоразу новий адаптер)
більш ніж впевнений, що на рідному пз адаптер Sat-Integral RTL8152B працюватиме..
НІВЯКОМУ РАЗІ нерекомендую щось купувати !.. спробувати софт, так рекомендую всім ! що до працездатності обладнання сатінтеграл в мене нема сумнівів )). просто те як воно працює мене незавжди влаштовує.
якщо Ви зможете підібрати LAN і поділетесь з нами інформаціею, то може комусь це стане в пригоді.. мені наприклад ця інфа мало чим корисна... так як кабелем некористуюсь... сусід скаже: -що за кабель ? :o  ..а я такий - та це від твого роутера, до мого тюнера )))

SSK5230

Цитата: artur88 от 28 февраля 2024, 20:02:07
ну в магазин.. краща ідея, аніж купляти/переберати щоразу новий адаптер)
більш ніж впевнений, що на рідному пз адаптер Sat-Integral RTL8152B працюватиме..
Скорее всего виновато 
Альтернативное по.
Не знаю с какого реса оно взято,но явно не Сат интеграл...
Да и не нужно оно мне.
Вопрос  и проблема в том что- вай
фай адаптеры и  юсби лан
переходники не хотят работать...
Выводы делаем сами.
Полным бредом выглядит совет подбирать адаптеры  и юсби переходники при покупке в магазине.

На родных прошивках этого нет.

банан

Цитата: SSK5230 от 28 февраля 2024, 20:29:40
Не знаю с какого реса оно взято,но явно не Сат интеграл...
так це очевидно з назви теми !)) сліпошарий кріт розлющ очі !
знову ти тут засранець )) тобі тут нічого робити ! весь сайт засрав своїми пустим домислами )) ну я непроти, можеш ще щось написати ))

artur88

Цитата: банан от 28 февраля 2024, 20:27:36
так як кабелем некористуюсь... сусід скаже: -що за кабель ? :o  ..а я такий - та це від твого роутера, до мого тюнера )))
так по кабелю стабільніше зєднання інтернету, аніж по wi-fi антені) чи без різниці?

банан

Цитата: artur88 от 28 февраля 2024, 21:15:10
так по кабелю стабільніше зєднання інтернету, аніж по wi-fi антені) чи без різниці?
та в тому то і фішка цього ПЗ. що по вайфай все просто літає ! без глюків і багів працює IPTV ,навіть безкоштовні сервери невиснуть, а платні то взагалі миттево вмикаются і перемикаются ! ютуби тікток все чотко ! свисток у мене Gi7601 !  звісно все залежить від можливостей вашого інтернету, якщо роутер дуже далеко то швидкість знизится (в мене відстань до роутера 6-7метрів через стіну все чотко !

Pavel01



Добавлено: 29 февраля 2024, 07:22:59

Чем дальше от Солнца, тем ниже скорость света?

igor3.1

Цитата: Pavel01 от 29 февраля 2024, 07:20:59

Добавлено: 29 февраля 2024, 07:22:59

Чем дальше от Солнца, тем ниже скорость света?

Ты в школе учился?

Pavel01

Цитата: igor3.1 от 29 февраля 2024, 09:15:07
Ты в школе учился?
Учился. И? Ты хочешь сказать, что банан прав? И что чем дальше роутер тем меньше скорость интернета?