Проблема з інтернет в Sat-Integral S-1211 HD Nero

Автор extrim-78, 18 декабря 2014, 01:06:08

« назад - далее »

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

extrim-78

Інтернет підключив до тюнера з ПК по мережевому кабелі. Налаштував роздачу інтернета з 3G модема intertelecom на мережеву карту Пк, з відки і бере інтернет тюнер. Але нажаль кілька днів тюнер бачить інтернет, канали кодовані показує, а потім раптово тюнер в інтернет не заходить, і потрібно повнімтю перенастроювати мережу в ПК.
Скажіть будь ласка, це через тюнер/прошивку, і чи можна виправити цей глюк?

Спочатку майже рік все було добре, потім почав раз в місяць інтернет пропадати, а тепер його вистачає на 2-3 дні.  Сам автоматом ip перестав шукати, мушу налаштовувати ІР власноруч.

upiter126

Цитата: extrim-78 от 18 декабря 2014, 01:06:08
Інтернет підключив до тюнера з ПК по мережевому кабелі. Налаштував роздачу інтернета з 3G модема intertelecom на мережеву карту Пк, з відки і бере інтернет тюнер. Але нажаль кілька днів тюнер бачить інтернет, канали кодовані показує, а потім раптово тюнер в інтернет не заходить, і потрібно повнімтю перенастроювати мережу в ПК.
Скажіть будь ласка, це через тюнер/прошивку, і чи можна виправити цей глюк?

Спочатку майже рік все було добре, потім почав раз в місяць інтернет пропадати, а тепер його вистачає на 2-3 дні.  Сам автоматом ip перестав шукати, мушу налаштовувати ІР власноруч.
На Жаль Це трапляется не тільки у вас а й у інших користувачів ресиверів також й у інших моделях які працюють за допомогою джі шари.В мене також те що ви описуєте почалось періодично проскакувати і інтернет оптоволокно.Хоча раніше десь тиждень назад працювало все стабільно.Це є таке поняття;Як відвалюється сітка джі шари.І нічого тут не зробиш доки само воно не затихне.Я також робив різні з цього приводу маніпуляції нічого не допомогло.Одне що вам можу порекомендувати;перейти на останнє п.з 3.39  перевірити рівень сигналу Інтер-Телекому якщо сигнал мінімальний то буде розривати інтернет.Щоб його не розривало то потрібно до 3G модему якщо в нього є гніздо  підключити   виносну Інтер-телекомовську антену яка має підсилення +28 дцб або менше; яка буде встановленна на даху будику налаштованна на максимальний рівень сигналу в сторону ретранслятора і заземленна  на випадок влучення блискавки.Я майже всім користувачам такого Інтернету встановив такі антени.Рівень сигналу підвищився і працювати інтернет став краще.