АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПЗ GX6605S IPTV Ok!

Автор банан, 13 января 2024, 23:36:21

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

банан

Цитата: Войтик от 29 января 2024, 14:34:09
..Респект і нових досягнень.
приємно, дякую !

користуйтесь, оновлюйте, тестуйте, ділітся !, .. я як і всі зіткнувся з проблемою, вирішив її по своєму.. ділюсь досвідом.

Войтик

Закинув дамп від Банана але Бісс ключі не відкривають на Астрі канали.Пробував прописувати сам, в пам'яті залишаються але все рівно не відкриваються канали.Можливо виключений емулятор?Як перевірити?

SSK5230

Цитата: Войтик от 30 января 2024, 14:34:54
Закинув дамп від Банана але Бісс ключі не відкривають на Астрі канали.Пробував прописувати сам, в пам'яті залишаються але все рівно не відкриваються канали.Можливо виключений емулятор?Як перевірити?
вы поставили дамп , который сделал совершенно другой человек, как он его делал это только у него можете спросить.

Войтик

#63
Цитата: SSK5230 от 30 января 2024, 14:47:09
вы поставили дамп , который сделал совершенно другой человек, как он его делал это только у него можете спросить.
З ключиками уже розібрався.Як уже писав що через патч прописав їх і зберіг.Але кіна все одно не було.Почав шукати варіанти.Стоячи на кодованому треба нажати зелену кнопочку на пульті і з'явиться віконце де і прописуємо тільки бісс ключ. І все кіно іде.
Перевірив щойно,в патч не обов'язково прописувати, можна одразу через зелену кнопку на пультику.

банан

#64
Цитата: SSK5230 от 30 января 2024, 14:47:09
вы поставили дамп , который сделал совершенно другой человек, как он его делал это только у него можете спросить.
ти шо думаєш шо мене двоє, чи в очах двоїтся ?! мелиш як з гарачки.. як це Я, другой человек ? ..тут покищо тільки мій дамп і мій оновлений дамп ! неплутайтесь під ногами будь-ласка, беглуздих коментарів вже й так вистачає !

Цитата: Войтик от 30 января 2024, 14:34:54
Закинув дамп від Банана...
Круто що ви вже розібрались і поділились досвідом ! побільше-б таких користувачів !.. ще буде корисно якщо поділетесь своїм дампом з ключами та каналами!.. бо в мене тарілка тільки 75гр. ;)

Цитата: Войтик от 29 января 2024, 14:34:09
.... Ютюби  норм. ... - для перемотки жмем кнопку INFO і двигаєм шкалу право/ліво перемотка досить швидка та зручна.
Респект і нових досягнень.

Pavel01

Цитата: банан от 30 января 2024, 21:17:50
ти шо думаєш шо мене двоє, чи в очах двоїтся ?! мелиш як з гарачки.. як це Я, другой человек ? ..тут покищо тільки мій дамп і мій оновлений дамп ! неплутайтесь під ногами будь-ласка, беглуздих коментарів вже й так вистачає !
Круто що ви вже розібрались і поділились досвідом ! побільше-б таких користувачів !.. ще буде корисно якщо поділетесь своїм дампом з ключами та каналами!.. бо в мене тарілка тільки 75гр. ;)
Ну ты не прав. Чел Высоцкого слушал ...... эх наклон на вираже, бетон у щёк, краше некуда, а он ещё ..... Человек борется за чистоту форума, не понимая, что его засерает больше чем те с кем он борется. Он ведь не пишет, если не знает!!!!!!!!

банан

#66
Цитата: Pavel01 от 31 января 2024, 00:25:29
... Человек борется за чистоту форума..
будем вважати що випадково помилився темою...

Вас "ДЕД".. )).. теж попрошу непровокувати учасників теми.. і непіддавайтесь на провокації з їхнього боку ! це того неварте ! хоча вам ніхто нічого незабороняє... робіть що завгодно, це інтернет. ))

SSK5230

#67
Цитата: банан от 30 января 2024, 21:17:50
ти шо думаєш шо мене двоє, чи в очах двоїтся ?! мелиш як з гарачки.. як це Я, другой человек ? ..тут покищо тільки мій дамп і мій оновлений дамп ! неплутайтесь під ногами будь-ласка, беглуздих коментарів вже й так вистачає !
Круто що ви вже розібрались і поділились досвідом ! побільше-б таких користувачів !.. ще буде корисно якщо поділетесь своїм дампом з ключами та каналами!.. бо в мене тарілка тільки 75гр. ;)
Сначала научитесь культуре общения.
Её никто не отменял.
Про дамп  писал не вам лично , а товарищу у которого были проблемы с этим.
Поэтому не стоит так реагировать.
Я  к людям отношусь и пишу на вы, а вы переходите с ты на вы...
Некрасиво с вашей стороны.
Умерьте свой пыл, на вашу альтернативную прошивку никто не претендует.
Мне точно не нужна.
Кому нужно,тот попробует.
Просто я хотел донести что если вылаживаете дамп для всех- то он должен быть идеальным во всём,без ошибок,с ключами и спутниками.
Ведь люди будут его ставить пробовать, и тогда могут вылезти разные косяки.
Вот это я хотел только лишь донести.
У вас, насколько я понял стоит только одна тарелка на семьдесят пятый градус.
Обычно, и так было всегда когда вылаживали какой-либо дамп то он был уже на определённую группу спутников, на тот же Горыныч.
Хорошего дня.

банан

Цитата: SSK5230 от 31 января 2024, 07:41:15
..Хорошего дня.
слухай і почуй, дух лісу !
ЯКА МЕТА ТВОГО ПЕРЕБУВАННЯ В МОЇЙ ТЕМІ ?, тема відкритиа для ВСІХ !.. але твоє перебування тут (під будь-яким ніком)- небажане... які поради ти можеш тут дати?! ти ж навіть не користувач мого софту... з перших сторінок цеї теми людям ясно що ти за тіпок!
на ВИ звертаються якщо поважають... тебе тут неповажають !

SSK5230

Цитата: банан от 31 января 2024, 12:19:12
слухай і почуй, дух лісу !
ЯКА МЕТА ТВОГО ПЕРЕБУВАННЯ В МОЇЙ ТЕМІ ?, тема відкритиа для ВСІХ !.. але твоє перебування тут (під будь-яким ніком)- небажане... які поради ти можеш тут дати?! ти ж навіть не користувач мого софту... з перших сторінок цеї теми людям ясно що ти за тіпок!
на ВИ звертаються якщо поважають... тебе тут неповажають !
Хамло.

somali

Цитата: банан от 31 января 2024, 00:52:48
вам ніхто нічого незабороняє... робіть що завгодно, це інтернет. ))
Вообще это сайт поддержки sat-integral
а не твоей кострированной фигни которой ты оскверняешь всю поддержку.
Цитата: банан от 31 января 2024, 12:19:12
ЯКА МЕТА ТВОГО ПЕРЕБУВАННЯ В МОЇЙ ТЕМІ ?
Твоя тема у тебя дома  а здесь общие темы.
Моя цель перебывания в этой теме
сказать людям что их эксперименты за их счет повысят продаваемость ресиверов sat-integral
и второй раз не будут наступать на банановые грабли.



Pavel01

Цитата: somali от 31 января 2024, 14:12:04
Моя цель перебывания в этой теме
сказать людям что их эксперименты за их счет повысят продаваемость ресиверов sat-integral
и второй раз не будут наступать на банановые грабли.
Может кто нибудь рассказать мне, тупому, какой смысл в этом предложении? У автора этого шедевра стесняюсь спросить. Меня интересует СМЫСЛ, кто и как к кому относится это другая тема. Какой смысл в этой словесной белиберде.

stalewar

Цитата: банан от 31 января 2024, 12:19:12
слухай і почуй, дух лісу !
тебе тут не поважають !

банан

Цитата: somali от 31 января 2024, 14:12:04
Вообще это сайт поддержки sat-integral...
ЗГОДЕН ! я як можу, так і підтримую власників процесора GX6605S ..навіть якщо це сатінтеграл )).!.. я користувач продукції бренду "sat-integral" і нераз стикався з проблемами в пз sat-integral... так як їхне забезпечення легше замінити аніж редагувати, це й було успішно зроблено !
пз інтеграла дійсно круте ! ..але жилізо в яке його запхали -неможе його потягнути...
якщо надасте редактор для ПЗ інтеграла... то може і його вдосконалю !.. тим більше що проблем там повно! ..теми з притензіями/пропозиціями забиті ))

пишучи тут дурню ви нічого не змінете ! адміністрація сайту має право видалити мою тему, і якби щось було не так, то вже б це зробила... тож залишаєтся тільки питання, що до вашої адекватності - відкритим !

sergeyss9

Не розумію чому скільки флуду , прошивка реально годна ! Кілька років в мене валявся 1218 з битою флешкою - флеш взяв з донора Q-11 ,прошив ,запаяв і о диво - ресивер ожив !
Даному п.з реально по барабану що прописано в ОТП області.
Єдиний недолік що списки каналів від інших ресиверів не підходить і не знайшов як заливати ключі , хоча вручну все прописується.